Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2009 o 16:49, Woo-Cash napisał:

Z tym Dudkiem to mnie autorzy rozbawili. Czy oni wiedzą, ze teraz gra... a właściwie
nie gra w Realu Mardyt? No tak, tekst z 2004 roku...

A teraz to Ty mnie rozbawiles. Umiesz czytac przypisy do tekstu czy tak srednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, wynik dobry, tylko ojciec za choć jedno 50/50 obiecał zastrzyk gotówki :/ Jeśli zabraknie mi jednego punkta to się zdenerwuję. Poza tym w taki głupi sposób błąd zrobić to naprawdę żenada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 16:49, Woo-Cash napisał:

Z tym Dudkiem to mnie autorzy rozbawili. Czy oni wiedzą, ze teraz gra... a właściwie
nie gra w Realu Mardyt? No tak, tekst z 2004 roku...


Właśnie się czyta Tekst pochodzi z roku 2004 - Jerzy Dudek był wówczas piłkarzem Liverpoolu.
Dlatego się nie dziw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:18, nazgul47 napisał:

Nie wynik dobry, tylko ojciec za choć jedno 50/50 obiecał zastrzyk gotówki :/ Jeśli zabraknie
mi jednego punkta to się zdenerwuję. Poza tym w taki głupi sposób błąd zrobić to naprawdę
żenada :P

Napisal bym samo omg ale by sie moderator przyczepil:) 50/50? Moi rodzice beda sie cieszyc jak bede mial 75 z obydwu
pozdrów ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:18, nazgul47 napisał:

Nie, wynik dobry, tylko ojciec za choć jedno 50/50 obiecał zastrzyk gotówki :/ Jeśli
zabraknie mi jednego punkta to się zdenerwuję. Poza tym w taki głupi sposób błąd zrobić
to naprawdę żenada :P


Po pierwsze kto się zdenerwuje ty czy twój tata (ty) ale ktoś może źle przeczytać
po drugie rodzice mówią ci że dostaniesz kasę za 50/50 ale oni doskonale wiedzą że tyle nie osiągniesz
no ale jakbyś tyle miał to by ci najwyżej nowe trampki kupili :) nooo ale kto tam wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:17, rolnik napisał:

A teraz to Ty mnie rozbawiles. Umiesz czytac przypisy do tekstu czy tak srednio?


A teraz to Ty mnie rozbawiłeś. Umiesz czytać uważnie posty czy tak średnio? Dochodzisz dalej niż pierwszy znak przystankowy?

Wracając do poprzedniego posta, to chyba z przypisu "madonna" wynika, ze to raczej prośba do matki boskiej, jakby "delikatna" modlitwa" o spokój i samotność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:31, Woo-Cash napisał:

A teraz to Ty mnie rozbawiłeś. Umiesz czytać uważnie posty czy tak średnio? Dochodzisz
dalej niż pierwszy znak przystankowy?


Tak, dochodze. A wiec skoro jestem taki tepy, to moze Ty mi wytlumaczysz, co jest takiego smiesznego w tekscie, w ktorym wystepuje Dudek, skoro mamy przypis pt. "1 Tekst pochodzi z roku 2004 – Jerzy Dudek był wówczas piłkarzem Liverpoolu." Co w tym zabawnego ;]?

Dnia 22.04.2009 o 17:31, Woo-Cash napisał:

Wracając do poprzedniego posta, to chyba z przypisu "madonna" wynika, ze to raczej prośba
do matki boskiej, jakby "delikatna" modlitwa" o spokój i samotność...


Nie.

A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj,
ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań,
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.

Pokaż mi wody ogromne i wody ciche,
rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych,
dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul,
myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.

Jezeli nie widzisz, ze ten wiersz jest skierowany do osoby, ktora autor kocha, to mi przykro. W wierszu o wiele wiecej mozemy znalezc opisow czynnosci, ktore wykonuje osoba ukochana, niz opisow bezludnej wyspy. Jak wyspa ma ucałowac podmiot liryczny? Bullshit gadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:52, Shelazar napisał:

Lost nie oglądałeś? Normalnie, i w ogóle to wyspy też mają swoje uczucia...


Taak a drzewa to włosy kamyki to łupież a ludzie to wszy jakoś mnie nie przekonałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem o tym, że ta wyspa jest metaforą człowieka, po prostu nie mam nic przeciwko związkom człowiek - przedmiot nieożywiony, w Ameryce już dawno udzielają takich ślubów tylko w Polsce szaleją materiofoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 16:49, Woo-Cash napisał:

Z tym Dudkiem to mnie autorzy rozbawili. Czy oni wiedzą, ze teraz gra... a właściwie
nie gra w Realu Mardyt? No tak, tekst z 2004 roku...



no tak bo doczytać na dole nie mogłeś że już nie jest piłkarzem Liverpool`u, a tekst jest z 2004r. Nie wiem o Ciebie tak śmieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastrzyk gotówki = +375 zł których brakuje mi do jacketu :/ A denerwuję to się ja, ale tylko troszkę. Ojciec się cieszy że nie bedzie musiał kasy wydawać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:59, Shelazar napisał:

Nie napisałem o tym, że ta wyspa jest metaforą człowieka, po prostu nie mam nic przeciwko
związkom człowiek - przedmiot nieożywiony, w Ameryce już dawno udzielają takich ślubów
tylko w Polsce szaleją materiofoby.

Ale sam przyznaj, ten wiersz nie jest o przywiazaniu czowieka do wyspy, tylko czlowieka do czlowieka, ajt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 18:02, Xlol1 napisał:


no tak bo doczytać na dole nie mogłeś że już nie jest piłkarzem Liverpool`u, a tekst
jest z 2004r. Nie wiem o Ciebie tak śmieszy...


Nie no zaraz chyba się załamie czy "no tak - tekst z 2004 roku" po kropce nie świadczył o tym, że ten przypis właśnie przeczytałem? No chyba tak, co? Jezu, co za ludzie...:D

Rolnik

Nie przekonałeś mnie. Czy "ty" to od razu musi być ukochana? Jak wyspa ma ucałować podmiot liryczny? Tak samo jak możliwe są "rozmowy gwiazd na gałęziach" z 13 zadania. Uczyłeś się o przenośni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff ale jeszcze 2 dni męki !!
ten stres po prostu zżera mnie od środka i nie mogę trzeźwo myśleć ;)
A kiedy już siądę przy teście chce mi się śmiać z panującej ciszy w sali i "jęków" innych kolegów ( coo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zamkniętych 19/20 z tych z odpowiedzią otwartą liczę na 9/9 o niby wszystko dobrze ale kto wie. Podanie... się zobaczy jutro w wyborczej klucz punktacji za niej i wtedy będę pewnie mniej więcej wiedział ile za nie mam punktów. Zależy czy punktują w kompozycji to ,że w pierwszym akapicie musi być prośba, bo napisałem pozdrawiam.(Epic Fail, wiemxD) Ale w jakimś kluczu z testu jakiegoś z 2003 r. nie punktowali tego.:P A rozprawka to wielka nie wiadoma. Ogólnie liczę na dobrodusznego sprawdzającego, który zaliczy odpowiedź "3 osobowy". Nie pomyślałem żeby napisać to w pełnym zdaniu.:/ No i to 12 czyli tam gdzie zrobiłem błąd. Może ktoś napisać czemu tam jest ukojenie i nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :D a ja z przyjaciółmi po egzaminie skoczyłem na browarka :) ogólnie jestem zadowolony... z tego co widze to zadania zamkniete 18/20 a te drugie otwarte 9/9... z podania myślę że jakieś 4pkt. tylko cholera... ta rozprawka mnie dobiła, bo temat był głupi... nie szło się w ogóle rozpisać. Za rozprawkę liczę sobie najwyżej 10pkt.

EDIT: Po za tym, przedmioty humanistyczne to moja gorsza strona... jutro się spróbuje wykazać... bo matematyka, fizyka, geografia to moje ulubione przedmioty... myślę że ze ścisłego testu powinienem mieć min. 45pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 18:58, Massa napisał:

rozprawka (...)temat był głupi

A można wiedzieć na jaki temat była ta rozprawka? Nie chce mi się googlować, a do tej pory myślałem, ze nie ma głupich tematów na rozprawkę :) Każdy temat jest dobry tylko trzeba odpowiednio do niego podejść (chyba, że dali wam coś nie z tej Ziemi ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 18:58, Massa napisał:

Hehe :D a ja z przyjaciółmi po egzaminie skoczyłem na browarka :) ogólnie jestem zadowolony...
z tego co widze to zadania zamkniete 18/20 a te drugie otwarte 9/9... z podania myślę
że jakieś 4pkt. tylko cholera... ta rozprawka mnie dobiła, bo temat był głupi... nie
szło się w ogóle rozpisać. Za rozprawkę liczę sobie najwyżej 10pkt.


Oj to ty już 2 lata w 3 klasie siedzisz bo widzę browarek no tylko pogratulować... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować