Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

human wczoraj poszedł nieźle, ale mata koszmar ;P mam nadzieję, że będzie to 30 pkt... z dachami to masakra, wyszło mi 32 pierwiastków w I domu, a 64 pierwiastków z 2 w II Oo... geografie i chemie też skopałem, a z koszem wyszło mi jakieś coś ponad 300 L... :|

angielski to laajt, liczę na jakieś 40-45 pkt. tylko szkoda, że się nie liczą...

BTW: zadanie z śniadaniem... zaokrąglaliście ?

BTW2: jaka wam wyszła masa w ostatnim z chemii? mi 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:28, demigod93 napisał:


BTW2: jaka wam wyszła masa w ostatnim z chemii? mi 20 kg

mi tak samo chociaż nie zrobiłem zadania z dachami :d

Dnia 23.04.2009 o 13:28, demigod93 napisał:

Mi 32 % ale wiem że jest źle :P

to zapewne źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:33, Woo-Cash napisał:

12,5% - tego akurat jestem pewien ;P


Możesz być pewien ale chętniej obejrzałbym odpowiedzi, są gdzieś już?
i jak myślicie czy na angielskim też będzie afera z tymi wyciekami pytań ?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:37, Redjevel napisał:

> 12,5% - tego akurat jestem pewien ;P

Możesz być pewien ale chętniej obejrzałbym odpowiedzi, są gdzieś już?
i jak myślicie czy na angielskim też będzie afera z tymi wyciekami pytań ?:d



Pewnie tak...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2009 o 13:39, Woo-Cash napisał:

Pewnie tak...:D


Ale jestem pewien że nikt nie zobaczy tych pytań jak z innych części a i tak na angielski mi się nie przydadzą
pewnie jak większości ponieważ jest on na poziomie podstawówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat odpowiedzi do pytania:
"Co XYZ miał na myśli mówiąc o "białych plamach"?
Przez cały tekst koleś nawijał o wspinaczkach i lodowcach, więc zaznaczyłem, że lodowce, czy coś związanego z biegunami, a oni w poprawnych odpowiedziach podają 4. D. nowe, jeszcze niezbadane miejsca. Co za skretyniały test, nie wspomnę już o matematycznym ;?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:42, Yutima napisał:

A co powiecie na temat odpowiedzi do pytania:
"Co XYZ miał na myśli mówiąc o "białych plamach"?
Przez cały tekst koleś nawijał o wspinaczkach i lodowcach, więc zaznaczyłem, że lodowce,
czy coś związanego z biegunami, a oni w poprawnych odpowiedziach podają 4. D. nowe, jeszcze
niezbadane miejsca. Co za skretyniały test, nie wspomnę już o matematycznym ;?


to akurat mam dobrze, ale najbardziej się ciesze, że nie wyjdę na kretyna z powstaniem listopadowym ;P

1815 to za mało, 1860, trochę za dużo, to dałem pomiędzy i okazało się, że 1830 to poprawna odp xdd

EDIT: najbardziej wkurzyło mnie z tym obrazem, co wyraża mina tego kolesia, g**no można było odczytać, dałem, że przerażenie i źle, bo zaduma :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:42, Yutima napisał:

A co powiecie na temat odpowiedzi do pytania:
"Co XYZ miał na myśli mówiąc o "białych plamach"?
Przez cały tekst koleś nawijał o wspinaczkach i lodowcach, więc zaznaczyłem, że lodowce(...)


Nie kompromituj się tym pytaniem. Ja się bardziej martwię o te z wiersza. Za ta "madonnę" w przypisie to się wkur***. Ja można ukochaną kobieta prosić o "wyspy szcześlwe" . Czyli -5 punktów...

demigod93


Dla mnie to wyglądało jakby zobaczył na mapie coś niepokojącego. Więc zgadywałem między wzburzeniem a zamyśleniem czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:42, Yutima napisał:

A co powiecie na temat odpowiedzi do pytania:
"Co XYZ miał na myśli mówiąc o "białych plamach"?
Przez cały tekst koleś nawijał o wspinaczkach i lodowcach, więc zaznaczyłem, że lodowce,
czy coś związanego z biegunami, a oni w poprawnych odpowiedziach podają 4. D. nowe, jeszcze
niezbadane miejsca. Co za skretyniały test, nie wspomnę już o matematycznym ;?



No właśnie nowe niezbadane miejsca komuś chyba coś się pomyliło !!
jak niezbadane miejsca to tylko na marsie są :) a na ziemi wszystko zbadane o ile chodzi o bieguny...
białe plamy no po prostu żenada zaraz wezmę mapę i zobaczę gdzie plamy oczywiście bieguny ani jednej w afryce nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:51, Woo-Cash napisał:

Tak ale w czasach życia togo obrazowego geografa mapa świata zawierała braki i luki,
bo nikt tam nie podróżował. To są białe plamy.


Ale w zadaniu nie chodziło o tego geografa tylko Marka Kamińskiego to już białych plam nie było :d
aha i jeszcze z przyrodniczego to
białe tkanki się szybciej męczą ale i tak przy biegach krótkodystansowych są czerwone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2009 o 13:50, Redjevel napisał:

No właśnie nowe niezbadane miejsca komuś chyba coś się pomyliło !!
jak niezbadane miejsca to tylko na marsie są :) a na ziemi wszystko zbadane o ile chodzi
o bieguny...
białe plamy no po prostu żenada zaraz wezmę mapę i zobaczę gdzie plamy oczywiście bieguny
ani jednej w afryce nie ma :D


zdaje się, że nie było podane w jakich czasach to było, a chociażby po obrazie było widać, że to było dosyć dawno, aha, nieodkryte miejsca to zdaje się, że na pewno poprawna odp :)

btw. zagłosujcie w ankiecie na moim GSie, nie mam zamiaru reklamować, tylko jestem bardzo ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:48, Woo-Cash napisał:

Nie kompromituj się tym pytaniem. Ja się bardziej martwię o te z wiersza. Za ta "madonnę"
w przypisie to się wkur***. Ja można ukochaną kobieta prosić o "wyspy szcześlwe".

Gdzie masz na mapie białe plamy? Wiem, że chodziło mu o debilną książkę, którą czytał, no ale bez jaj. facet przez cały tekst nawijał o lodowcach, wspinaczkach i biegunach.
Z tym wierszem akurat było dla mnie proste, cały czas była mowa o miłości i samotności, np. "...myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością". Ale fakt, pomylić się można było, jak w każdym z tych wspaniałych pytań, epf...

http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/0,0.html < Odpowiedzi po 14. Lepiej nie sprawdzajcie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2009 o 13:54, demigod93 napisał:

zdaje się, że nie było podane w jakich czasach to było, a chociażby po obrazie było widać,
że to było dosyć dawno, aha, nieodkryte miejsca to zdaje się, że na pewno poprawna odp
:)

btw. zagłosujcie w ankiecie na moim GSie, nie mam zamiaru reklamować, tylko jestem bardzo
ciekaw :)


Hmmm a reklamowanie gs jest zabronione?
A tak przy okazji to są gdzieś już na onecie albo interi jakieś odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że te dwie godziny na test matematyczno-przyrodniczy to za mało, o jakieś pół godziny za mało. Bałem się, że nie zdążę wszystkiego napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:16, Starscream napisał:

Ja mam punktow w przedziale 28-33 okolo, czyli innymi slowy beznadzieja, modle sie o
36+ z polaka


Co tak nisko się oceniasz ;) ja przynajmniej dostanę 20 no ale nie sądzę... będzie 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są na sali osoby, które tak jak jak pomyliły ścianę w domku numer II z kawałkiem dachu? Jeśli tak to łączę się z nimi w bólu, jeśli nie ma to się załamie.:|
Edit: Wyszło mi 42p + zobaczy się co z tym dachem może punkciaka albo dwa dostanę. Powierzchnię I domu dobrze obliczyłem. Ale i tak 44p to mało.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować