Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Z matmy calkim niezle z zadan ktore(z tego co pamietam) mam dobrze to 34 pkt + jeszcze pkt za czesciowo dobrze zrobione zadania:D.
Ja jak mialem probny z anglika to bylo kilka zadan ze sluchu,abcd i jeden obrazek do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć było kilka osób, które rozpowszechniły odpowiedzi. MIN, dyrektorka i jakiś 18latek - tak przynajmniej słyszałem w wiadomościach. Ponoć jest ich więcej, ale nie podali bliższych informacji.

Spoiler

Osiemnastolatek ponoć sam się przyznał.



Trochę za dużo razy napisało mi się "ponoć", przepraszam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... no i super :) z odpowiedzi wychodzi mi że mam w zamkniętych 23/25 i w otwartych jedno chemiczne źle... więc będe miał jakieś 46-47 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jak poszło z angielskim też mieliście w ostatnim zadaniu zamiast A B C D E było A B C D F
ktoś się pomylił i zamiast E dał F... ale ten test był żartem ponieważ same zamknięte zadania i ani jednego otwartego...
a co zaznaczyliście w zadaniu z Buy one a następny za free? :) ponieważ wąchałem się nad dwoma odpowiedziami :d


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 10:44, Redjevel napisał:

No to jak poszło z angielskim też mieliście w ostatnim zadaniu zamiast A B C D E było
A B C D F
ktoś się pomylił i zamiast E dał F... ale ten test był żartem ponieważ same zamknięte
zadania i ani jednego otwartego...
a co zaznaczyliście w zadaniu z Buy one a następny za free? :) ponieważ wąchałem się
nad dwoma odpowiedziami :d





Wąchałeś się?? Nie miałeś co robić??:D:D:D Ja zaznaczyłem że możliwość zaoszczędzenia kasy ale nie wiem czy dobrze. Ale ogólnie to ten test z anglika był banalny, wyszedłem po 40 minutach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym zadaniu słuchowym z angielskiego musiałem strzelać, bo facet nie umiał się wysłowić.
A jak powinno być w zadaniu z mailem? Good to HEAR czy READ from you?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 12:30, Yutima napisał:

W jednym zadaniu słuchowym z angielskiego musiałem strzelać, bo facet nie umiał się wysłowić.

A jak powinno być w zadaniu z mailem? Good to HEAR czy READ from you?

Ja dałem hear chciałem dać read ale co tam wolałem zaryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mamy po polskim ;]
Rozprawka nawet przyjemna, ale ja sobie chyba nigdy nie wybaczę, że w streszczeniu streściłem władcę pierścieni zamiast salomona -.-
no cóż błędy się zdarzają, nawet kilka razy zadanie przeczytałem a i tak nie skapnąłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 14:33, dreamer94 napisał:

Ale jak to zrobiłeś ? Przecież wyraźnie pisało tekst I ;)

Pisało wyraźnie, ale ja oczywiście jako że zadanie było pod tekstem III musiałem owy wziąć -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 12:02, EjVi napisał:

No mamy po polskim ;]
Rozprawka nawet przyjemna, ale ja sobie chyba nigdy nie wybaczę, że w streszczeniu streściłem
władcę pierścieni zamiast salomona -.-
no cóż błędy się zdarzają, nawet kilka razy zadanie przeczytałem a i tak nie skapnąłem
się



Ja też streściłam tekst o Hobbicie. I na pewno wiele osób się na to złapało. Na szczęście jakieś 15 minut przed końcem się skapnęłam i wszystko pokreśliłam i wściubiłam streszczenie Salomona ponad te wszystkie kreski. Mam nadzieję, że zauważą i mi zaliczą, bo to głupio stracone punkty.
Ogólnie pytania zamknięte były dla mnie niezbyt proste, bo aż w 4-5 nie byłam w 100% pewna, a do tej pory jak pisałam egzamin próbny (46/50 miałam z polaka) i testy z lat poprzednich, to miałam dużo więcej pewności jak zakreślałam odpowiedzi... :/ Dobiły mnie szczególnie pytania otwarte do tego wiersza z kamieniami... z 10 minut nie mogłam nic wymyślić.
Rozprawka za to miała temat w dechę i na czasie, bardzo łatwo sie formułowało argumenty i o to jestem niemal najbardziej spokojna ;)
Szkoda, że CKE opublikuje poprawne odpowiedzi dopiero 10 maja...
Jutro mat-przyr, nie jestem z tego za dobra, więc muszę jeszcze trochę powtórzyć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 16:07, Neysha napisał:

Ja też streściłam tekst o Hobbicie. I na pewno wiele osób się na to złapało. Na szczęście
jakieś 15 minut przed końcem się skapnęłam i wszystko pokreśliłam i wściubiłam streszczenie
Salomona ponad te wszystkie kreski. Mam nadzieję, że zauważą i mi zaliczą, bo to głupio
stracone punkty.
Ogólnie pytania zamknięte były dla mnie niezbyt proste, bo aż w 4-5 nie byłam w 100%
pewna, a do tej pory jak pisałam egzamin próbny (46/50 miałam z polaka) i testy z lat
poprzednich, to miałam dużo więcej pewności jak zakreślałam odpowiedzi... :/ Dobiły mnie
szczególnie pytania otwarte do tego wiersza z kamieniami... z 10 minut nie mogłam nic
wymyślić.
Rozprawka za to miała temat w dechę i na czasie, bardzo łatwo sie formułowało argumenty
i o to jestem niemal najbardziej spokojna ;)
Szkoda, że CKE opublikuje poprawne odpowiedzi dopiero 10 maja...
Jutro mat-przyr, nie jestem z tego za dobra, więc muszę jeszcze trochę powtórzyć. ;]


Niemal identycznie jak u mnie: też miałem 46 z próbnego, też się pomyliłem w 22 (ale do końca nie zauważyłem że mam błąd), też jestem spokojny o rozprawkę. Najgorsze jest właśnie to 22, bo mimo że jestem dys i pisałem o godzinę dłużej to nie zauważyłem tego kruczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2010 o 17:03, dreamer94 napisał:

A może u nich pisało ? ;) Skąd masz tą pewność ? ;) Co do mat-przyr wcale się
go nie boje, a z humana miałem 20/20 z zamkniętych :)

XD
Mam pewnosc bo sam to dzisiaj pisałem i było wyraznie napisane xD poza tym kto mogł im tam pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować