Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 14:32, sferis napisał:

U mnie było dobrze :-) Wyraźnie widziałem fontannę.


No ja również widziałem, ale jak mówiłem, patrz na rok.

Ja po podliczeniu, jeśli zaproszenie i rozprawka będzie na maksa to będę miał 48 punktów. Jeden błąd w zamkniętym, jeden w otwartym.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:35, Piotrbov napisał:

> U mnie było dobrze :-) Wyraźnie widziałem fontannę.

No ja również widziałem, ale jak mówiłem, patrz na rok.





Ja po podliczeniu, jeśli zaproszenie i rozprawka będzie na maksa to będę miał 48 punktów. Jeden
błąd w zamkniętym, jeden w otwartym.




Kurde - faktycznie ;/ :-( :[ :[ Ale podchwytliwe!!! Faktycznie CKE ma rację ;/ Oby się nażarli tą swoją mądrością ;/

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 14:25, sferis napisał:


:D:D:D:D Nie chodziło o dwukropek tylko wielokropek xD Dwukropek to ":" a wielokropek to "..."
:D:D:D:D

Pozdrawiam,
sferis



No to jebło mi się,źle przeczytałem XD :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie poszlo tak sobie. Nie licząc zaproszenia i rozprawki wypadnie mi jakieś 4 pkt. Więc pewnie będzie coś, koło 44pkt. No, liczyłem niestety na więcej:/. Ale jedno z pytań tekstowych mnie wkurzyło, to ote imprezy u Staśka Augusta, a skąd miałem to wiedzieć? W końcu wybrałem źle, a już miałem zakreślić odpowiedź, która okazała się prawidłowa:/. Skoro tak schrzaniłem swojego konika, to jutro już będzie totalna rzeźnia:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Glupie były te otwarte za 1 pkt. do wiersza... mam tam źle 3 chyba :/ Na szczęście zamknięte all dobrze 20/20 Temat rozprawki nawet prosty no nie ?? Tylko ten przykład z literatury mi nie mógł wpaść do głowy... wiedziałem o tym "Tajemniczym Ogrodzie" pamiętam to z bajki :P Ale nie mogłem sobie przypomnieć tego "tajemniczy"... cóż 1 pkt. z rozprawki mi odpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że schrzaniłam na pewno jedno zamknięte (czy więcej to nie wiem) i ze dwa otwarte (nienawidze takich pytań stąd ten domysł). Jeśli do tego doliczyć błędy z rozprawki to będzie między 40-45, czyli bardzo kiepsko jak dla mnie. No ale jutro matma.. powinno być dobrze jeśli o mnie chodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:49, Madia napisał:

Ja wiem, że schrzaniłam na pewno jedno zamknięte (czy więcej to nie wiem) i ze dwa otwarte
(nienawidze takich pytań stąd ten domysł). Jeśli do tego doliczyć błędy z rozprawki to będzie
między 40-45, czyli bardzo kiepsko jak dla mnie. No ale jutro matma.. powinno być dobrze jeśli
o mnie chodzi xD


Chyba powinienem sobie stąd pójść,sami geniusze tu siedza,45 malo looooooooooooooooooool jakbym mial 40 to bym skakal w euforii z radości.A nieskromnie dodam że jestem jednym z lepszych z klasy więc nie wiem skąd macie takie rezultaty O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi z zamkniętego wyszło 16/20, a z otwartych... Już popatrzę, wyliczyłem, że mam (bez oczywiście zaproszenia i rozprawki) tak z 6-8 punktów. Nie jest tragicznie, ale czekam na wynik całkowity :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:49, Madia napisał:

Ja wiem, że schrzaniłam na pewno jedno zamknięte (czy więcej to nie wiem) i ze dwa otwarte
(nienawidze takich pytań stąd ten domysł). Jeśli do tego doliczyć błędy z rozprawki to będzie
między 40-45, czyli bardzo kiepsko jak dla mnie. No ale jutro matma.. powinno być dobrze jeśli
o mnie chodzi xD


Skoro bardzo kiepsko to ile cie zadowala-50?49 juz tragedia? Nie sadze aby ktos w całej mojej szkole mial 45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:54, Manieklbl napisał:

Chyba powinienem sobie stąd pójść,sami geniusze tu siedza,45 malo looooooooooooooooooool jakbym
mial 40 to bym skakal w euforii z radości.A nieskromnie dodam że jestem jednym z lepszych z
klasy więc nie wiem skąd macie takie rezultaty O.o

45 to tylko górna granica, to nie będzie wcale aż tak zły wynik.. ale liczyłam na coś koło 47, tzn. moja była polonistka powiedziała, że mnie na tyle stać... po prostu niezrealizowałam swoich ambicji, ale mam nadzieję, że jutro nadrobię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 14:58, Kubeczek77 napisał:

Ale różnica 2 pkt. Nie przejmuj się tak tym...bo nauczycielka powiedziała...lol

Ale tu nie tylko chodzi o to, że nauczycielka powiedziała... po prostu takie mam ambicje i wiem, że jakbym sie przyłożyła to mogłabym sprawe załatwić lepiej... trudno było mineło, nie będę sie roztrząsać.
ale na szczęście jeszcze druga część... ma ktoś jakieś oczekiwania punktowe? Bo ja koło 40-45 bym chciała ale spodziewam sie styknąć o 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG! Nasza klasa miała co miesiąc egz. próbne, i one wypadały mi raczej średnio, ale ten...! Łatwy jak nie wiem co. Naprawdę. Zamknięte pytania 19/20, z otwartych większość dobrze, zaproszenie bezbłędnie a rozprawka - moja ulubiona praca, nie mogłem skopać. Dzięki Ci Boże za ten dzień ;D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować