Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 22:15, Prince07 napisał:

LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EGZAMIN Z MATEMATYKI MOŻE BYĆ POWTÓRZONY !!!!!!!!!!!!
więcej info na moim gramsajcie.


Że co???????? To nie może być prawda! :| Mat-Przyr mi poszedł bardzo dobrze! o_O OMG o_O

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:02, BzyQacz napisał:

Przyznam się, że nie napisałem rewelacyjnie, ale szkoda tych co w to włożyli całe serce :|...


No cóż, ja też na matematyczno przyrodniczym się nie popisałem, jestem humanistą, ale jednak...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:15, Prince07 napisał:

LUDZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EGZAMIN Z MATEMATYKI MOŻE BYĆ POWTÓRZONY !!!!!!!!!!!!
więcej info na moim gramsajcie.

Kurcze, byłoby przednio. Ścisły poszedł mi kiepsko, więc chętnie bym skorzystał z drugiej szansy :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak 2 lata temu pisałem ten egzamin :D. Co ciekawe miałem miałem z polaka 47/50, a jestem lepszy z matmy (tylko 38 xD). Może to dlatego, że trafił się wtedy taki prościutki list? Siedział za mną taki koleś co mało zawału nie dostał jak mu dali kartkę :D. U mnie oczywiście luzik, bo byłem laureatem konkursu informatycznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA NIE CHCE PRZEZ JAKIEGOŚ DEBILA JESZCZE RAZ PISAĆ TYCH ZASRANYCH TESTÓW!!!!!!!!!

TYLKO SIĄŚĆ I PŁAKAĆ :(:(:(:(:(:(:(:(

Jak bym go złapał.................................................................................................................. .

PS mam nadzieję, że to nie jest PRAWDA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:11, tuna napisał:

JA NIE CHCE PRZEZ JAKIEGOŚ DEBILA JESZCZE RAZ PISAĆ TYCH ZASRANYCH TESTÓW!!!!!!!!!

TYLKO SIĄŚĆ I PŁAKAĆ :(:(:(:(:(:(:(:(

Jak bym go złapał..................................................................................................................
.

PS mam nadzieję, że to nie jest PRAWDA!!!!


Prawdą jest to że był przeciek! Teraz tylko wszystko zależy od decyzji CKE... Czy będzie powtórka czy nie ;/

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem na około 29 pkt i nie nie zamierzam powtarzać.Kolegom mozna dac pytanie ale na forum?Idiota jakis to zrobil...Wiadomo bylo ze tak bedzie i jeszcze jemu kolo d zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:13, sferis napisał:

Prawdą jest to że był przeciek! Teraz tylko wszystko zależy od decyzji CKE... Czy będzie powtórka
czy nie ;/


A była już takowa kiedyś?Chyba nie,przynajmniej nie ogólnopolska ew.jakaś szkoła bo ktoś coś zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:20, Manieklbl napisał:

> Prawdą jest to że był przeciek! Teraz tylko wszystko zależy od decyzji CKE... Czy będzie
powtórka
> czy nie ;/

A była już takowa kiedyś?Chyba nie,przynajmniej nie ogólnopolska ew.jakaś szkoła bo ktoś coś
zrobił.


Bo w szkolle miejscowo ktoś zrobił ;] A teraz globalnie w internecie....

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie tylko za przecieki w szkolach poj. sie powtarza,także np w wypadku jak komuś zadzwoni telefon czy też kilka osób ściąga i nie da się ustalić kto do kogo.Przynajmniej tak nam nauczyciele mówili a ile w tym prawdy to nie wiadomo.Jednak nie sadze zeby to co bylo w necie ktos bral na serio.Fakt tak wyszlo ze to bylo autentyczne ale kto normalny by w to uwiezyl?Na forum znanego polskiego portalu kazdy zartownis moze napisac co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten kto to zrobił, zrobił to dlatego, żeby udowodnić Giertychowi i Spółce jak kulawy jest ich system oświaty... Według mnie takie egzaminy powinny przyjechać KURIEREM do szkoły najwcześniej o 8:30, przy rozpoczynającym się egzaminie o 9:00 Niby po co mają być wcześniej?? o_O Witamy w Polsce ;/

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisać jeszcze raz? Taa! Jeszcze czego! Nie poszedł mi rewelacyjnie, ale nie można myśleć tylko o sobie. Jedno jest pewne w mojej szkole nikt nie miał pytań, bo żeby ktoś miał to ja bym je znał. Znałem? Nie znałem, ale jak się dowiem jaki żartowniś rozprowadził info o przecieku to wsiądę z kumplami w pociag i nie ręczę co mu zrobimy jak gnoja znajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:34, sferis napisał:

Według mnie ten kto to zrobił, zrobił to dlatego, żeby udowodnić Giertychowi i Spółce jak kulawy
jest ich system oświaty... Według mnie takie egzaminy powinny przyjechać KURIEREM do szkoły
najwcześniej o 8:30, przy rozpoczynającym się egzaminie o 9:00 Niby po co mają być wcześniej??
o_O Witamy w Polsce ;/

Pozdrawiam,
sferis


Święta racja. Teraz pozostaje nam tylko czekać na ostateczną decyzję CKE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki to nie są żarty jest to prawda. Jak Minister Giertych to zobaczy to na 100% będziemy jeszcze raz pisać .
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować