Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 09:48, Mr.P napisał:

Chłopaki to nie są żarty jest to prawda. Jak Minister Giertych to zobaczy to na 100% będziemy
jeszcze raz pisać .
Pozdrawiam


O to czy zobaczy już się nie martw ;/ Na pewno zobaczy. On lubi takie skandaliki....

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 09:48, Mr.P napisał:

Chłopaki to nie są żarty jest to prawda. Jak Minister Giertych to zobaczy to na 100% będziemy
jeszcze raz pisać .
Pozdrawiam

Dla mnie to jest makabra. Test poszedł mi dobrze a wiadomo, że łatwiejszego czy nawet podobnego stopniem trudności nie dadzą. Za oszustwo będą chcieli uczniów.. ud****. Taka prawda. Dzięki za informacje szczerze powiedziawszy jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pomyślmy czy to jest możliwe, że to jakiś uczeń rozpowszechnił ten przeciek ? Z tego co mi wiadomo to dostęp do testów mieli tylko dyrektorowie szkół i niektórzy nauczyciele i to prawie na 24h przed rozpoczęciem egzaminu! Czyli to któryś z tych h*** musiał zrobić ten przeciek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:01, Prince07 napisał:

Ale pomyślmy czy to jest możliwe, że to jakiś uczeń rozpowszechnił ten przeciek ? Z
tego co mi wiadomo to dostęp do testów mieli tylko dyrektorowie szkół i niektórzy nauczyciele
i to prawie na 24h przed rozpoczęciem egzaminu! Czyli to któryś z tych h*** musiał zrobić ten
przeciek ...


Tak. To prawda. To raczej nie zrobił żaden uczeń.Chyba że włamał się do jakiegoś magazynu :D:D

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja tydzień przed tymi testami robiłem na matmie zadanie prawie identyczne jak z tym walem(nawet rysunek ten sam) tyle ze nie miał inne wymiary i nie opadał... a wątpię żeby nauczycielka wiedziała wtedy ze takie coś będzie.
po prostu zwykły zbieg okoliczności, ciężko wymyślić jakieś zadanie którego jeszcze nigdzie nie było. Równie dobrze mogą powtórzyć go dlatego, że znajdą w googlach ta mapkę, tyle ze nie z 1 2 3 4 tylko z opisanymi państwami ^^. Albo dlatego że 100% miało dobrze zadanie np to z kierunkiem północno-wschodnim, no bo niby skąd wszystko to wiedza na pewno gdzieś to czytali wcześniej '';....;''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tam sie martwicie na zapas. Zapewne jak zwykle cała sprawa rozejdzie się po kościach. A nawet jeśli będzie trzeba jeszcze raz pisać to też będzie się to dało jakoś przeżyć. Poszło mi przeciętnie, więc mi to w sumie obojętne czy unieważnią czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:33, Kukowsky napisał:

Już tam sie martwicie na zapas. Zapewne jak zwykle cała sprawa rozejdzie się po kościach. A
nawet jeśli będzie trzeba jeszcze raz pisać to też będzie się to dało jakoś przeżyć. Poszło
mi przeciętnie, więc mi to w sumie obojętne czy unieważnią czy nie.


no cóż, ja się przejmuję, bo poszło mi raczej bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:33, Kukowsky napisał:

Już tam sie martwicie na zapas. Zapewne jak zwykle cała sprawa rozejdzie się po kościach. A
nawet jeśli będzie trzeba jeszcze raz pisać to też będzie się to dało jakoś przeżyć. Poszło
mi przeciętnie, więc mi to w sumie obojętne czy unieważnią czy nie.


Przeciętnie? :| 46 punktów to jest przeciętnie dla Ciebie? :P Lol. Już nie bądź takim ważniakiem :]

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:46, chemik10 napisał:

> Już tam sie martwicie na zapas. Zapewne jak zwykle cała sprawa rozejdzie się po kościach.
A
> nawet jeśli będzie trzeba jeszcze raz pisać to też będzie się to dało jakoś przeżyć. Poszło

> mi przeciętnie, więc mi to w sumie obojętne czy unieważnią czy nie.

no cóż, ja się przejmuję, bo poszło mi raczej bardzo dobrze...


No :-( Tobie najbardziej współczuję... Ty i Twoje 50 punktów ;-( Ajć...

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:56, sferis napisał:

Przeciętnie? :| 46 punktów to jest przeciętnie dla Ciebie? :P Lol. Już nie bądź takim ważniakiem
:]

Nie 46, tylko 44-45. :P Tak jak mówiłem, ja nie jestem z takiego wyniku zadowolony, jednak w sumie jest mi to obojętne. U mnie w Częstochowie wystarczy mieć średnią 5.0 i ponad 80 pkt by ze spokojem dostać się do najlepszego liceum, więc raczej o problemy z wybieraniem przyszłej szkoły nie mam co się martwić. Możemy powtarzać, możemy nie powtarzać, każdą z tych decyzji zaakceptuję. Z resztą nie rozumiem Waszej paniki. Zapewne CKE nie będzie chciało tracić się kasy i chęci na układanie nowego testu i ponowne pisanie go.

Pozdrawiam,
Kukowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie nie chce wierzyć, że to był przypadek. Takich zadań z obliczaniem kosztu zużytej energii robi się setki, ale na półtorej godziny przed testem pojawiło się zupełnie identyczne zadanie. Z tymi samymi danymi. Jakby to był przypadek to któraś dana by sie nie zgadzała, albo nie chodziło by dokładnie o czajnik. Co do tego czy rozpowszechnił to teżmi sie wydaje, ze jest bardzo mało prawdopodobne aby zrobił to uczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:07, Madia napisał:

Mnie sie nie chce wierzyć, że to był przypadek. Takich zadań z obliczaniem kosztu zużytej energii
robi się setki, ale na półtorej godziny przed testem pojawiło się zupełnie identyczne zadanie.
Z tymi samymi danymi. Jakby to był przypadek to któraś dana by sie nie zgadzała, albo nie chodziło
by dokładnie o czajnik. Co do tego czy rozpowszechnił to teżmi sie wydaje, ze jest bardzo mało
prawdopodobne aby zrobił to uczeń.


ach mój nauczyciel z geografii mówił, że jedno z zadań któregoś testu matematyczno-przyrodniczego było na maturze w identycznej postaci, wiec najprawdopodobniej to zadanie z najsłynniejszym w Polsce 1,6 kilowatowym mogło znaleźć się w jakimś zbiorze zadań....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:12, chemik10 napisał:

ach mój nauczyciel z geografii mówił, że jedno z zadań któregoś testu matematyczno-przyrodniczego
było na maturze w identycznej postaci, wiec najprawdopodobniej to zadanie z najsłynniejszym
w Polsce 1,6 kilowatowym mogło znaleźć się w jakimś zbiorze zadań....

Mogło. Oczywiście, że mogło. Takich zadań z czajnikami są setki, ale dla mnie podejrzane jest to, że akurat TO zadanie pojawiło się na niespełna 2 godziny przed egzaminem i akurat TO zadanie było na egzaminie. Jak spośród tysięcy zadań trafić to, które będzie na egzaminie. Dla mnie to po prostu przeciek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:14, Madia napisał:

Mogło. Oczywiście, że mogło. Takich zadań z czajnikami są setki, ale dla mnie podejrzane jest
to, że akurat TO zadanie pojawiło się na niespełna 2 godziny przed egzaminem i akurat TO zadanie
było na egzaminie. Jak spośród tysięcy zadań trafić to, które będzie na egzaminie. Dla mnie
to po prostu przeciek...


Dla mnie też. Szkoda, że się tak stało... Z mat-przyr nawet dobrze mi poszło ...

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:14, Madia napisał:

> w Polsce 1,6 kilowatowym mogło znaleźć się w jakimś zbiorze zadań....
Mogło. Oczywiście, że mogło. Takich zadań z czajnikami są setki, ale dla mnie podejrzane jest
to, że akurat TO zadanie pojawiło się na niespełna 2 godziny przed egzaminem i akurat TO zadanie
było na egzaminie. Jak spośród tysięcy zadań trafić to, które będzie na egzaminie. Dla mnie
to po prostu przeciek...

w 100% to jest przeciek,przecież taka sama energia i taka sama cena kilowatogodziny.Niemożliwe zeby to był przypadek,ja w takie przypadki nie wierze.Wiadomo że to zrobił jakiś nauczyciel,pewnie za zapłatą odpowiedniej gotówki wyłożonej przez rodziców jakiegoś uczina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:07, Madia napisał:

Jakby to był przypadek to któraś dana by sie nie zgadzała


"czajnik ciągnie 1600 W w ciągu 15 min ile wyniesie rachunek za 30 dni jeśli 1 kilowat kosztuje 32 g''
nikt tu nie napisał ze codziennie przez 15min tylko ze przez 15min jest 1600W, ja to zadanie rozumiem ze on działa non stop przez te 30dni czyli rachunek nie jest 3,84zl tylko 1474,56zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:20, GrooG napisał:

nikt tu nie napisał ze codziennie przez 15min tylko ze przez 15min jest 1600W, ja to zadanie
rozumiem ze on działa non stop przez te 30dni czyli rachunek nie jest 3,84zl tylko 1474,56zl.

Ja też bym to tak zrozumiał, dobrze że takich zadań nie ma na maturze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIEM!!! To zadanie jest dlatego niedokładnie napisane, bo pewno ktoś szybko zerknął na egzaminy i zapamiętał niedokładnie szybko to zadanie ;> Więc nie napisał również identycznej treści. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:27, sferis napisał:

WIEM!!! To zadanie jest dlatego niedokładnie napisane, bo pewno ktoś szybko zerknął na egzaminy
i zapamiętał niedokładnie szybko to zadanie ;> Więc nie napisał również identycznej treści.
Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam,
sferis


albo jakiś nieuk źle zrozumiał zadanie, które widział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:27, sferis napisał:

WIEM!!! To zadanie jest dlatego niedokładnie napisane, bo pewno ktoś szybko zerknął na egzaminy
i zapamiętał niedokładnie szybko to zadanie ;> Więc nie napisał również identycznej treści.
Co o tym sądzicie?

Ja tam nie wiem i za bardzo mnie to nie obchodzi, ale być może to prawda co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować