Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

już chyba na 100% można powiedzieć ,że nie będziemy powtarzać egzaminu. Ja już dziś składałem papiery do szkół więc za późno na powtórke.Mam pytanie jak u was wygląda rekrutacja? Bo u mnie przez internet na stronie lubleskiej specialnej, w całej Polsce tak jest ? Bo kolega mi mówił że tylko u nas ale to niemożliwe raczej bo wątpie aby nadal składało się recznie w innych województwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Zamościu (to też lubelskie) i rok temu też miałem rekrutację przez internet. Ja jednak wolałem wydrukować te papiery i złożyć je osobiście bo nigdy nic nie wiadomo.
A dlaczego to niemożliwe, że w innych województwach jest ręcznie? Ano dlatego, że ta firma, która założyła cały ten system rekrutacji internetowej ma swoją siedzibę w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem egzamin rok temu a do szkoły też rekrutowałem się przez internet. Ja mieszkam tak w ogóle to w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 17:24, Apocz2 napisał:

Ja zdawałem egzamin rok temu a do szkoły też rekrutowałem się przez internet. Ja mieszkam tak
w ogóle to w Szczecinie

Czyli tak jak sądziłem,kolega gadał głupoty. Jutro mu to powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 08:31, Mistriel napisał:

A ja musze tradycyjnie skladac papiery i jezdzic po szkolach :/ ale wszyscy wiedza ze podkarpacie
to kraniec cywilizacji....

I jak to wygląda?Do ilu szkół możesz złożyć?Wybierasz która na 1,2,3 miejscu jest? Czy jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 17:00, Manieklbl napisał:

I jak to wygląda?Do ilu szkół możesz złożyć?Wybierasz która na 1,2,3 miejscu jest? Czy jak
to wygląda.


Wygląda to tak że wypełniasz podanie, każda szkola moze miec inne, i zanosisz je do sekretariatu razem z kilkoma zdjeciami. I tyle. Mozesz zlozyc zarowno do jednej szkoly, jak i do trzech, jak nie jestes pewien, gdzie chcesz isc. Potem jest troche problemu z wycofywaniem podan, dlatego ja zlozylam tylko do jednej. Potem tylko donosisz swiadectwo i kartke z punktami z testu.

Aha, i BzuQuacz, jestem KOLEZANKA, nie KOLEGA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:09, sferis napisał:

Wiecie mniej więcej kiedy wyniki mają być?

Środek czerwca - 15 najprawdopodobniej. Ale ponoć jeden czy dwa dni wcześniej ilość zgromadzonych punktów można zobaczyć w internecie, na stornie CKE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrrrr. Przyjechały dzisiaj wyniki egzaminu gimnazjalnego do szkoły ... Oficjalnie dyrektorka ukryła to w sejfie ... Oficjalnie ... Dziwne, że trzy klasy dowiedziały się już dzisiaj jakie są wyniki od tej samej dyrektorki ... Szkoda gadać .... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znam wyniki ..... Mam 81 punktów :-( :-( :-( I co ja teraz zrobię? .... Według systemu elektronicznego w sumie mam tylko 144 pkt :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2007 o 13:43, sferis napisał:

I znam wyniki ..... Mam 81 punktów :-( :-( :-( I co ja teraz zrobię? .... Według systemu elektronicznego w sumie mam tylko 144 pkt :-(


To bardzo dużo mimo co i moim zdaniem nie masz się o co martwić.

Ja by się martwił gdybym miał 120, bo to taki próg zazwyczaj.

Sam miałem kiedyś 130 i się idealnie załapałem, ale to przez to, że wszystko bardzo dobrze poszło - nawet testy, ale miałem jedno 2 i koniec, ale to chyba nawet moja wina, chociaż nauczycielka też była nie w porządku i tak wyszło, chociaż i tak dostałem się do wybranego liceum, a ty się dostaniesz na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować