Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 10:00, marcincinek15 napisał:

A gdzie mają być udostępnione wyniki ? Też bym sobie sprawdził ;)

Niestety musisz podać jakiś kod szkoły ... Ja go niestety nie posiadam :( A powiedzieli nam że jutro najwcześniej oddadzą bo muszą posegregować. Więc przypuszczam że jutro nie dostaniemy, bo w szkole jest osiem 3 klas to pewnie nie zdążą ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie poszlo mi tak jak bym chciał, tylko 89 pkt, 44 z humanistycznego i 45 z matematycznego. Cóż, trzeba przyznać, że trochę zrypałem sprawę, ale wielu moich kolegów i tak miało gorsze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jako minimum miałem w tamtym roku ustawione 90 pkt i gdy wyszło 89 pkt to byłem załamany... Nie pamiętam już ile punktów z czego, ale z matematycznego miałem prawie fulla a padł human... Byłem chyba jedyną osobą w klasie której tak wyszło (więcej pkt z mat. niż z hum.)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 84 pkt. (37 pkt z humanistycznego i 47 z matematyczno-przyrodniczego)..... myślałem, że mi troche lepiej humanistyczny pójdzie, ale nie jest tak źle.... ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja niby wmawiałem sobie , że mi wystarczy 80, żeby sie do najlepszego Liceum dostać (sporo nadrabiam średnią 5.57), ale apetyt rośnie w miarę jedzienia ;P. Najgorsze jest to że test był relatywnie łatwy, tylko za bardzo się spiołem i nie rozwiązałem naprawdę latwych zadań (ale tylko po części). No w każdym razie tylko jedna osoba z mojej klasy miała lepszy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

37 z matematyczno - przyrodniczego i 38 z humanistycznego. Razem 75 punktów. Z humanistycznego liczyłem na trochę więcej, ale nie jest najgorzej. Najlepszy wynik w szkole miał mój kolega z klasy - 86 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:11, Matiz666 napisał:

Cóż, ja niby wmawiałem sobie , że mi wystarczy 80, żeby sie do najlepszego Liceum dostać

Wmawiałeś? Tak jest naprawdę. Ja Was ludzie nie rozumiem... egzamin jest potrzebny tylko i wyłącznie przy rekrutacji do liceum i jak słyszę opinie, że ktoś z ponad 80 punktami narzeka na wynik to po prostu wysiadam na miejscu i czekam na następny autobus. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, masz rację, ale nie o to mi dokłdnie chodziło. Chciałem raczej wmówić w siebie, że nie muszę się przejmować słabszym wynikiem, nie ze względu na rekrutację do szkoły średniej, ale z powodu mojej zbyt dużej ambicji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po egzaminie myślałem, że źle mi poszło, ale 86 punktów mi wystarczy. Zdobyłem 44 z matematyczno - przyrodniczego i (tylko) 42 z humanistycznego, ale co do tego ostatniego to pewnie rozprawka mi słabo poszła (tak jak jak pisałem od razu po testach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie nie chce tyłka ruszyć do szkoły żeby sprawdzić te wyniki.... jakos mi sie nie spieszy... jutro sobie spradze... ;] licze na 65-70, tyle miałem z próbnego.... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem całkiem zwyczajne punkty, o siedem więcej niż się spodziewałem. 42 z humanistycznego i 45 z matematycznego, łącznie 87 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 44 z humana i 50 ze ścisłego, bo jestem laureatką z geografii, ale tak naprawdę nic mnie nie obchodzą punkty bo i tak muszą mnie przyjąć do każdego liceum :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 17:11, Matiz666 napisał:

Nie ma to jak skromność ;PP. Gratuluję wiedzy i pewnie trochę szczęścia...


Dziękuję tylko prawdziwiej będzie brzmieć: Gratuluję szczęścia i pewnie trochę wiedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Słuchajcie chodze do II gimnazjum i egzamin mam za rok. Na poprzedniej stronie czytalem ze w sumie macie po 140 punktow. Co sklada sie na te punkty i po ile? A tak po za tym to gratuluje wynikow :) 95... ja marze o 75 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować