Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 23:16, Sith66 napisał:

Macie już wyniki ?
Ja mam razem 78 pkt, więc jestem zadowolony. Z matematycznej części 40 i z humanistycznej 38,
a wam jak poszło ?


Mamy, mamy ... Ja mam 81 pkt ... Zresztą poczytaj sobie wcześniejsze strony tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 22:41, krzysiek253 napisał:

No tylko, że u nas w liceach progi punktowe są kosmiczne :) Chyba, że u Was są wyższe. A tak
właściwie jakie macie progi punktowe??? U mnie są 80- ok.190

U mnie co gorsza w ogóle progów punktowych nie ma ;-) Czy dostane się do danej klasy będzie zależało od tego, ile osób lepszych ode będzie chciało także do niej iść. I czy jestem na liście kandydatów dowiem się dopiero 29 czerwca :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:31, rafikn napisał:

Rekord u mnie w szkole to 97 punktów (ja tyle miałem :D )


Gratulacje, ciekawe czy podadzą jakieś dane pt. "Liczba osób, które dostały max pkt."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 14:33, solidsnake napisał:

Gratulacje, ciekawe czy podadzą jakieś dane pt. "Liczba osób, które dostały max pkt."


www.scholaris.pl tu masz statystyki wszystkich szkół, pisze też ile było najwięcej punktów a ile najmniej w danej szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałam wyniki na WYCIECZCE W AUTOBUSIE. Na dodatek myślałam że dopiero 0 12:00 są a tu już o 9:00 dyr mówi...
Mam 92 punkty. Pobiłam rekord mojej siostry sprzed 5 lat. Zrobił to jeszcze 3 osoby. Najwięcej to 96 - niespodzianka, bo nikt się nie spodziewał tylu punktów po takim niepozornym chłopaku...

YES YES YES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewien swojej ilości punktów, bo nie było mnie w szkole jak podawali. Kolega mi mówił, że mam 88 pkt, czyli dokładnie tyle co sobie wcześniej wyliczyłem. 50 z humanistycznego i 38 z matmy. Jestem zadowolony z tego wyniku i przyjęcie do liceum mam zagwarantowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładny wynik ;D Mógłbyś jeszcze napisać po ile punktów z każdego egzaminu. Ja trochę zwaliłem matmę. Powinienem ją napisać na 45 a nie 38 pkt ale się mało uczyłem i takie są tego efekty. Mam drugi albo trzeci wynik w klasie, także jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 75 pkt. 40 z hum. i 35 ze ścisłych...i może być...

PS. obliczyłem sobie tak bardzo teoretycznie że jak dosć ''łatwo'' można mieć na koniec ok. 180 pkt. :P
Otóż uczyć się tylko z 4 przedmiotów np. matma, polski, infa i fizyka. koniecznie żeby była matma i polak. reszte zdać na 2. wystąpić w olimpiadzie z matmy to ci nauczycielka podniesie na koniec stopień, może nawet na 6 i jak ci olimpiada wyjdzie to 50 pkt. z testu za ścisłe. tak samo z polaka. natomiast fiza i inf. na 6. i w sumie wychodzi:

-50 pkt z testu z przedmiotów ścisłych(laureat),
-50 pkt z testu z przedmiotów humanistycznych (laureat),
-20 pkt za 6 z matmy,
-20 pkt za 6 z polaka,
-20 pkt za 6 z infy,
-20 pkt za 6 z fizy,
=180/200 pkt i jesteście przyjęci do każdej szkoły w kraju. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować