Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 16:47, kolektor napisał:

Czemu tylko 2 pkt różnicy oO ? U mnie liczyli 15 za bardzo dobry i 20 za celujący ...

U mnie była taka punktacja:
cel - 20
bdb - 18
db - 15
dst - 10
dop/dpu - 2
+ oczywiście egzamin, 5 za pasek i jeszcze punkty za olimpiady i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był próbny humanistyczny. Jutro matematyczno-przyrodniczy, o którego się chyba mniej martwię. A właściwy już w kwietniu, niby jeszcze dużo czasu, a zleci, że hej. Gdyby ktoś nie wiedział jaki temat - praca; jakoś tak o czerpaniu z niej przyjemności etc. Pierwszy tekst (w uproszczeniu) - porady psychologów, jak dostać pracę, utrzymać, trochę o panu Coehlo etc, w sumie dosyć długi. Tekst drugi - list motywacyjny, jaki Leo da Vinci posłał księciu Mediolanu, również trochę o samym Vincim, tekst trzeci - "Szewczyk" Leśmiana (tu zadania otwarte, różne z interpretacji). Ogłoszenie za 5 pkt (szukam pracy) oraz rozprawka, 2 tematy do wyboru, zapełnić należy 3/4 danego miejsca (16pkt.). W sumie nie taki trudny, chociaż interpretacja tekstu Leśmiana może trochę problemów sprawić, poza tym teksty długie. Ale nie jest aż tak źle, myślę, że jak będę miał czterdzieścikilka, będzie ok.
To jeszcze jutro i spokój póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja próbne niedługo będę miała...
( wiem, że mamy w sobotę dać wychowawcy parę złotych na te testy )
to pewnie teścik za jakiś tydzień będzie :PP

kurde...jak mi dadzą jakieś zadania z chemii/fizyki to się delikatnie mówiąc .... wkurzę ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam drugi próbny 10 i 11 stycznia, pierwszy był w listopadzie, w sumei nie wiem po co aż tyle, przynajmniej lekcji nie ma. Starać to ja się będę na prawdziwym a nie próbnym. Najgorsze że jeszcze sobie szkoły nie wybrałem, trza się sprężać a czas leci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:12, lisek93 napisał:

kurde...jak mi dadzą jakieś zadania z chemii/fizyki to się delikatnie mówiąc .... wkurzę ;DD

Oj nie tylko ty;)
Te 2 przedmioty to będzie zmora dla mnie, choć z fizyki to moze bym coś prostrgo wykrzesał jeszcze, bo z chwmii raczej nie bo w 3 klasie wogóle jej nie mam (2godziny w tygodniu w 1 i 2 klasie).
Ja na próbne sobie jeszcze poczkema do marca, na szczęście :P
Na to pytanie nie piszcie, nie ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:40, Liqid napisał:

Dzisiaj był próbny humanistyczny. Jutro matematyczno-przyrodniczy, o którego się chyba mniej
martwię. A właściwy już w kwietniu, niby jeszcze dużo czasu, a zleci, że hej. Gdyby ktoś nie
wiedział jaki temat - praca; jakoś tak o czerpaniu z niej przyjemności etc. Pierwszy tekst
(w uproszczeniu) - porady psychologów, jak dostać pracę, utrzymać, trochę o panu Coehlo etc,
w sumie dosyć długi. Tekst drugi - list motywacyjny, jaki Leo da Vinci posłał księciu Mediolanu,
również trochę o samym Vincim, tekst trzeci - "Szewczyk" Leśmiana (tu zadania otwarte, różne
z interpretacji). Ogłoszenie za 5 pkt (szukam pracy) oraz rozprawka, 2 tematy do wyboru, zapełnić
należy 3/4 danego miejsca (16pkt.). W sumie nie taki trudny, chociaż interpretacja tekstu Leśmiana
może trochę problemów sprawić, poza tym teksty długie. Ale nie jest aż tak źle, myślę, że jak
będę miał czterdzieścikilka, będzie ok.
To jeszcze jutro i spokój póki co.


:D
To samo miałem na próbnym tylko, że w listopadzie jakoś pisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostatnio temat ucichł, a spodziewałem się masy komentarzy od oburzonych trzecio klasistów. W końcu nie najlepiej wyszło w niektórych szkołach z tymi lekturami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 20:25, Nyron napisał:

Widzę, że ostatnio temat ucichł, a spodziewałem się masy komentarzy od oburzonych trzecio
klasistów. W końcu nie najlepiej wyszło w niektórych szkołach z tymi lekturami...


Ja tam się cieszę. W tym roku szkolnym przeczytałem tylko dwie lektury, akurat te dwie, które mi były potrzebne do egzaminu i jakoś ładnie poszło, aczkolwiek ten ścisły był o niebo łatwiejszy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mialem rok temu 72pkt
i dla mnie ten test to sciema jest.....;P
przynajmniej w szkolach w mojej okolicy nie liczyla sie ilosc pkt ani oceny
chciales pojsc gdzies to nawet jak miales 30pkt to by cie przyjeli gdzie bys chcial....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze chyba były egzaminy bezposrednio do wybranej szkoły/ szkół. Teraz są nieporozumienia, że niby ktoś nie czytał lektur. Jest na całe gimnazjum tylko 5 obowiązkowych lektur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:08, nieszczescie napisał:

Są już wyniki ^^ Pochwalę się: 42 z humana i 43 z matmy :P


Hm... Ja jutro poznam swój wynik... stres jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:11, M3rc3n0r napisał:

> Są już wyniki ^^ Pochwalę się: 42 z humana i 43 z matmy :P

Hm... Ja jutro poznam swój wynik... stres jest :/


Nic dziwnego, że jutro... Dostać się teraz na stronę OKE to tylko cud....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:08, nieszczescie napisał:

Są już wyniki ^^ Pochwalę się: 42 z humana i 43 z matmy :P

Eeee jakim cudem dziś się dowiedziałeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:17, ak.47 napisał:

> Są już wyniki ^^ Pochwalę się: 42 z humana i 43 z matmy :P
Eeee jakim cudem dziś się dowiedziałeś? :)


Cierpliwość i szczęście ^^ Oczywiście te dwie rzeczy są potrzebne na sprawdzenie wyników na OKE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:18, nieszczescie napisał:

> > Są już wyniki ^^ Pochwalę się: 42 z humana i 43 z matmy :P
> Eeee jakim cudem dziś się dowiedziałeś? :)

Cierpliwość i szczęście ^^ Oczywiście te dwie rzeczy są potrzebne na sprawdzenie wyników
na OKE :(

Na warszawskiej stronie OKE nic a nic nie ma o tych wynikach, jedynie komunikat o tym, że jutro owe wyniki się pojawią. Kręcisz coś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:19, ak.47 napisał:

> > > Są już wyniki ^^ Pochwalę się: 42 z humana i 43 z matmy :P
> > Eeee jakim cudem dziś się dowiedziałeś? :)
>
> Cierpliwość i szczęście ^^ Oczywiście te dwie rzeczy są potrzebne na sprawdzenie
wyników
> na OKE :(
Na warszawskiej stronie OKE nic a nic nie ma o tych wynikach, jedynie komunikat o tym,
że jutro owe wyniki się pojawią. Kręcisz coś ;).


Na krakowskim na pewno są... wystarczy się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować