Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2008 o 23:26, nieszczescie napisał:

> Pod jaki okręg należysz?

Krakowski

A tu macie dowód, że wyniki już są:


Ładnie napisałeś. Ja niestety wbić nie mogę. Limit przekroczony non-stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 09:53, Damian14BO napisał:

I z czego ja FFS jestem lepszy? ;)
Wie ktos, czy otrzymamy jakas konkretna rozpiske z wynikami? Tzn. z poszczegolnych zadan.


Gratuluję wyników. ;)

Co do rozpiski ... zapewne tak jak ja kiedyś dostaniecie spis ile pkt mieliście za: czytanie i odbiór tekstu, tworzenie własnego tekstu, stosowanie zintegrowanej wiedzy i umiejętności do rozwiązywania problemów etc etc w każdej z części ale o pkt za konkretne zadania raczej nie ma mowy. Taki świstek powinniście dostać ze szkoły w bodaj 3 egzemplarzach razem z pieczątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 09:53, Damian14BO napisał:

I z czego ja FFS jestem lepszy? ;)
Wie ktos, czy otrzymamy jakas konkretna rozpiske z wynikami? Tzn. z poszczegolnych zadan.


Na stronie OKE taka rozpiska jest ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem rozpiskę na tej samej karteczce, którą zamieścił Damian14BO - wyniki bardzo mi się podobają, wystarczy chyba, jak powiem, że z obu mam ponad 40:)
edit: z humana ponad 40 i z mat-przyr ponad 40, aby nie było ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę też, dostałem w sumie 96 punktów (z czego z matematycznego miałem gwarantowaną maksymalną notę) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:13, Liqid napisał:

To ja się pochwalę też, dostałem w sumie 96 punktów (z czego z matematycznego miałem
gwarantowaną maksymalną notę) ;)



To mamy na forum olimpijczyka? WoW. Ja mam 41 z Mat i 36 z Hum :-/. Strasznie mi słabo poszło, łącznie tylko 77pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

46 z polskiego, 44 z matematyki. Łącznie więc 90.

Dopiero 6 wynik w klasie, koleżanka miała 99pkt - walnęła się na jakimś zamkniętym z matematyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humanistyczny - 48.
Matematyczno - przyrodniczy - 46.
Drugi wynik w klasie z całości i pierwszy z polskiego - jest dobrze. :]
Licząc całość, z ocenami (na mat-fiz: pol, ang, mat, fiz) - 150.
Hm, nie ma co narzekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:47, Adham napisał:

Humanistyczny - 48.
Matematyczno - przyrodniczy - 46.


mam tak samo tylko odwrotnie ;) human - 46, matma - 48, ja miałem najlepszy w klasie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja egzaminu mam łącznie 89 punktów - 44 z humana i 45 z mat.-przyr. Z ocenami wychodzi około 165 punktów, więc całkiem nieźle. W każdym razie do najlepszego liceum w mieście powinienem się dostać bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Ko?nik bierze łyka melisy, kilka...kilkanaście...dla pewności kilkadziesiąt kropel waleriany, sięga po papierosa, ale jako że jest niepalący to papierosa nie ma. Można powiedzieć, że jest niezwykle spokojny... ]

I czym się tu stresować? Swoje wyniki poznam ''może'' jutro. Nie wiem jak to będzie, ale słysząc wyniki znajomych z innych szkół zaczynam się lekko niepokoić. Tym bardziej, że zdobyłem się na wysiłek i będę miał (po raz pierwszy w całej karierze szkolnej) czerwony pasek, a szkoda by było wszystko skopać egzaminem. I gratuluję wszystkim, niezależnie od wyników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak jest - to normalne :) Dlatego odpowiednio wcześniej, mianowicie dziś rano, wszedłem na OKE i sprawdziłem wynik - dla świętego spokoju :)

A tak w ogóle to dzięki za życzenia. Tobie życzę, aby ten wynik był jak najwyższy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować