Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2011 o 22:37, Nikodem95 napisał:

EDIT: Tak w ogóle, to czego nie ma dyktanda na egzaminie? Przecież to ważna sprawa jest...

Myślisz, że chciałbyś mieć na sali dyktando? Dam se rękę uciąć, że niejedna placówka i tak ma wystarczający problem z nagłośnieniem sali na angielski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 23:27, nightfaler napisał:

> EDIT: Tak w ogóle, to czego nie ma dyktanda na egzaminie? Przecież to ważna sprawa
jest...
Myślisz, że chciałbyś mieć na sali dyktando? Dam se rękę uciąć, że niejedna placówka
i tak ma wystarczający problem z nagłośnieniem sali na angielski....


U mnie również był z tym problem na próbnym egzaminie i nawet w normalnych klasach, ciężko było usłyszeć nagranie, szczególnie dlatego, że chodziło wtedy o cenę i wzrost bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 23:27, PJ_MW napisał:

Z tego, co się orientuję, to dyslektycy mają 150% normalnego czasu, tzn. 180 min.

Whoaa wychodzi na to, że miałem 3 godziny na napisanie testu ;3. Wydaje mi się to wręcz nierealne. Ale jeśli tak mówisz nie będę się sprzeczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)Uczniowie ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się

Spoiler

(wymieniona jest m.in. dysleksja)

:

-możliwe wydłużenie czasu sprawdzianu bądź egzaminu nie więcej niż o 50% czasu regulaminowego
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 23:35, PJ_MW napisał:

-możliwe wydłużenie czasu sprawdzianu bądź egzaminu nie więcej niż o 50% czasu regulaminowego(...)

Tak też to przed chwileczką wyczytałem ;p. Ale co z tego? Piszę, że nie więcej niż o 50% to czemu niektórzy nie mieliby mieć przedłużonych o 25%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2011 o 21:59, PJ_MW napisał:

ktoś był idiotom


Istnieje taka niepisana zasada, że jak już musimy kogoś obrazić, to robimy to chociaż zgodnie z zasadami języka polskiego.
... I potem się ludzie dziwią, dlaczego mało Polaków zna języki obce - jak mogłoby być inaczej, skoro nie znają oni nawet swojego własnego języka? Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 23:27, nightfaler napisał:

> EDIT: Tak w ogóle, to czego nie ma dyktanda na egzaminie? Przecież to ważna sprawa
jest...
Myślisz, że chciałbyś mieć na sali dyktando? Dam se rękę uciąć, że niejedna placówka
i tak ma wystarczający problem z nagłośnieniem sali na angielski....

W takim razie, dlaczego ten angielski jest słuchany? Bo tu się oczywiście z Wami zgodzę, że jest z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 00:38, Gumisiek2 napisał:

Po pierwszym roku odeszła nauczycielka, a później dostaliśmy taką, która uczyła się razem
z nami.


To nie robiliście żadnych interwencji ani nic? Dla mnie jest to trochę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać jakiś czas, bo ten PDF trochę waży, ew. mają przeciążone serwery :P U mnie dokument ładuje się, ale bardzo wolno.

EDIT:

@The_Nemezis - wtedy nikt nie pomyślał o petycji, a skargi do wychowawczyni niewiele dały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też piszę w tym roku egzamin. Mam nadzieję, że wypracowanie będzie łatwe i będzie mało zadań z chemii, z której ogarniam tylko I klasę.
Co do przygotowania to rozwiązałem wszystkie mat-przyr z poprzednich lat i część humanów, a do tego powtórzenie wzorów, lektur i może jak pisać rozprawkę itp.
Nie wiem czemu się denerwujecie przed egzaminem z języka skoro się nie liczy w rekrutacji.
Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 19:57, sliski_wojtas napisał:

Dobra dzień przed egzaminem z humana, powodzenia wszystkim życzę ! Napiszcie jutro jak
wam poszło ;D


Nawzajem, nawzajem. Akurat humana obawiam się dużo mniej niż matmy. Miejmy nadzieję, że trafimy w tym roku na w miarę przystępny arkusz:D Powodzenia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 19:57, sliski_wojtas napisał:

Dobra dzień przed egzaminem z humana, powodzenia wszystkim życzę ! Napiszcie jutro jak
wam poszło ;D

Także powodzenia i Tobie i reszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować