Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2008 o 15:41, Aragloin napisał:

Straciłaś kontakt z Mocą? ;) Już wiem, to po prostu typ krótkiego lightsabera. Dzięki
za "nacisk na lenistwo", nic nie mobilizuje tak, jak krytyka od przeciwnej płci.. :P


Jeśli już bym się pisała na cokolwiek co ma związek z Mocą, to tylko na Force Adepta. Żadnych Jedi, żadnych zasmarkanych skostniałych kodeksów i innych takich wynalazków... A na Dark Jedi/Sith mam troche za dobre serce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2008 o 15:44, Fumiko napisał:

Jeśli już bym się pisała na cokolwiek co ma związek z Mocą, to tylko na Force Adepta.
Żadnych Jedi, żadnych zasmarkanych skostniałych kodeksów i innych takich wynalazków...
A na Dark Jedi/Sith mam troche za dobre serce :P

To coś jak ja- gdy coś źle wybiorę w dialogu i da mi punkt do "darkności", to wczytuję ostatnią grę. Nie mogę grać po prostu zlymi, bo... mam wyrzuty sumienia, albo po prostu nie mogę takim być...
A jam jest Jedi.. Mogę Cię podszolić. O masz już +5 do FR.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:47, Aragloin napisał:

A jam jest Jedi.. Mogę Cię podszolić. O masz już +5 do FR.. :)


ROTFL... dobra koniec bo jakis modek sie zaraz czepi. (A Ty to co najwyżej patafianem, tfu, padawanem możesz być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:49, Fumiko napisał:

> A jam jest Jedi.. Mogę Cię podszolić. O masz już +5 do FR.. :)

ROTFL... dobra koniec bo jakis modek sie zaraz czepi. (A Ty to co najwyżej patafianem,
tfu, padawanem możesz być)

A niby dlaczego? Już od dawan obcuję z Jedi.. Ale rzeczywiście kończymy, bo zaraz ktoś naskarży czy coś.. .
A wiesz, że w KotORze II znalazłem upradge o nazwie.. ossus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:51, Aragloin napisał:

A wiesz, że w KotORze II znalazłem upradge o nazwie.. ossus?


Do miecza świetlnego? Cóż, kryształy się z różnych miejsc bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:12, Aragloin napisał:

> >


Masz racje. Palpatine wrócił. Ale nie to, że przeżył. Zginął, gdy go Vader wrzucił do tego szybu. Ale jeszcze za życia stworzył swoje klany, żeby po śmierci przenieść swoją świadomość na jednego z klonów. Gdy ten zginął do następnego itd. I tak zrobił, wrócił w swym sklonowanym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:56, Ecko09 napisał:

> > >

Masz racje. Palpatine wrócił. Ale nie to, że przeżył. Zginął, gdy go Vader wrzucił do
tego szybu. Ale jeszcze za życia stworzył swoje klany, żeby po śmierci przenieść swoją
świadomość na jednego z klonów. Gdy ten zginął do następnego itd. I tak zrobił, wrócił
w swym sklonowanym ciele.

ooo.OOO Sorry... Ja pintkole... No to był naprawdę sprytny lis... Ciekawe ile tych klonów i czy Luke wiedział...
@Fumiko
Nie kryształy, lecz te iony czy inne emitery. BTW- co to te ION jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 15:58, Aragloin napisał:

> > > >


Oj, sporo tych klonów miał. Ale Luke sie potem o nich dowiedział i zniszczył prawie wszystkie (został jeden, uszkodzony, który sie szybciej starzał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:04, Ecko09 napisał:

> > > > >

Oj, sporo tych klonów miał. Ale Luke sie potem o nich dowiedział i zniszczył prawie wszystkie
(został jeden, uszkodzony, który sie szybciej starzał).

I ten klon pewnie zrobił następne, a tamte inne itd. hehe.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 14:34, Aragloin napisał:

> > > > > >
>
> Oj, sporo tych klonów miał. Ale Luke sie potem o nich dowiedział i zniszczył prawie
wszystkie
> (został jeden, uszkodzony, który sie szybciej starzał).
I ten klon pewnie zrobił następne, a tamte inne itd. hehe.. :)


Niee, następnych klonów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2008 o 15:52, Ecko09 napisał:

Niee, następnych klonów nie było.

A to dziwne. ;) Kreatywność świata SW wydawała mi się mniejsza. :P
Jakie tu teraz pytanie zadać... Z jakiego kruszcu są "Kryształy"? Może jakieś porównania do "naszych" surowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:58, Aragloin napisał:

Jakie tu teraz pytanie zadać... Z jakiego kruszcu są "Kryształy"? Może jakieś porównania
do "naszych" surowców?


A może znajdź sobie dziewczynę zamiast na siłę zainteresowywać forumowiczów swoją osobą? Kryształy jak sama nazwa wskazuje są kryształami. Zanim znów zaczniesz - definicja http://pl.wikipedia.org/wiki/Kryszta%C5%82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:20, Fumiko napisał:

> Jakie tu teraz pytanie zadać... Z jakiego kruszcu są "Kryształy"? Może jakieś porównania

> do "naszych" surowców?

A może znajdź sobie dziewczynę zamiast na siłę zainteresowywać forumowiczów swoją osobą?
Kryształy jak sama nazwa wskazuje są kryształami. Zanim znów zaczniesz - definicja http://pl.wikipedia.org/wiki/Kryszta%C5%82


A może chce wiedzieć? niech pyta, mi nie przeszkadza to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:20, Fumiko napisał:

> Jakie tu teraz pytanie zadać... Z jakiego kruszcu są "Kryształy"? Może jakieś porównania

> do "naszych" surowców?

A może znajdź sobie dziewczynę zamiast na siłę zainteresowywać forumowiczów swoją osobą?
Kryształy jak sama nazwa wskazuje są kryształami. Zanim znów zaczniesz - definicja http://pl.wikipedia.org/wiki/Kryszta%C5%82

Fumiko, nie denerwuj mnie z tym pierwszym... a poza tym, tera jestem "na fali" SW, tak samo jak po BG zainteresowałem się FR i kupiłem klilkanaście książek... A za link dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie jak widzę post zaczynający się od "jakie pytanie zadać" to jak mam to interpretować jak nie "a nudzi mi się a czytać mi się samemu nie chcę... pozawracam komuś głowę pytaniami od czapy". Ponownie rada - read first, ask later. Jeśli nakupiłeś tyle tych książek, to teraz zrób z nich prawidłowy użytek, zobaczysz że mnóstwo odpowiedzi sam znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubię jak ktoś nie czyta ze zrozumieniem. Książki z Forgtten Realms, a nie z SW.. Ale jakoś nie umiem na dziewczyny krzyczeć :P. Dodam, że przeczytane. A jeszcze jedno, mam ograniczony czas korzystania z neta w biblotece, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 14:39, Aragloin napisał:

A ja nie lubię jak ktoś nie czyta ze zrozumieniem.


To zacznij w zgodzie z gramatyką pisać bo Ci zdania ciąg logiczny gubią.

Dnia 05.09.2008 o 14:39, Aragloin napisał:

Książki z Forgtten Realms, a nie z SW..


Tym bardziej użyj zgodnie z przeznaczeniem... w toalecie.

Dnia 05.09.2008 o 14:39, Aragloin napisał:

Ale jakoś nie umiem na dziewczyny krzyczeć :P.


To byłby ZŁY pomysł. Naprawdę zły...

Dnia 05.09.2008 o 14:39, Aragloin napisał:

Dodam, że przeczytane. A jeszcze jedno, mam ograniczony czas korzystania z neta w biblotece, więc...


A tu nie wiem co chciałeś wykazać... A skoro już o bibliotece mowa to tam "lyteratury" SW nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 16:47, Fumiko napisał:

> Książki z Forgtten Realms, a nie z SW..
Tym bardziej użyj zgodnie z przeznaczeniem... w toalecie.


Umm. Czyżbyś sugerowała że książki ze świata FR nie nadają się do czytania? Owszem, sporo z nich to chłam ale identycznie jest z tymi ze świata SW. I w jednym i w drugim wypadku należy wiedzieć co warto przeczytać a co należy omijać szerokim łukiem...

Dnia 05.09.2008 o 16:47, Fumiko napisał:

A skoro już o bibliotece mowa to tam "lyteratury" SW nie masz?


Jeśli to szkolna biblioteka to jest tam co najwyżej "Pan Tadeusz", "Król Maciuś Pierwszy" i inne lektury. No chyba że czasy się zmieniły i szkolne biblioteki zauważyły że po roku 1950 też powstały jakieś książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 17:18, Karharot napisał:

> > Książki z Forgtten Realms, a nie z SW..
> Tym bardziej użyj zgodnie z przeznaczeniem... w toalecie.

Umm. Czyżbyś sugerowała że książki ze świata FR nie nadają się do czytania? Owszem, sporo
z nich to chłam ale identycznie jest z tymi ze świata SW. I w jednym i w drugim wypadku
należy wiedzieć co warto przeczytać a co należy omijać szerokim łukiem...


A nie zauważyłeś, że o SW też piszę per "lyteratura"? Zasadniczo mi są książki (niekiedy) potrzebne jako podkładka typu "o tu i tu coś takiego było i się nie kłóć", bo żeby toto literacko wysokich lotów było to nie powiem. Zraziłam się totalnie po cosiu co się zwał bodaj Pogromca Słońc... taka gwiazda śmierci do kwadratu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 17:21, Fumiko napisał:

Zraziłam się totalnie po cosiu co się zwał
bodaj Pogromca Słońc... taka gwiazda śmierci do kwadratu...


O mój Boże, zraziłaś się po trylogii Akademii Jedi?:)
Mogę Ci zagwarantować że pośród niektórych gwiezdnowojennych gniotów te książki błyszczą jasno niczym słońce:D
Lekturę Gwiezdnych Wojen należy rozpoczynać od Zahna i ewentualnie dołożyć sobie "Ja, Jedi" (i o ile nie jest się fanem cyklu to można na tym skończyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować