Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2008 o 16:31, Aragloin napisał:

Ja to dzięki kodom walczę z Tavion w "pit". I fajnie choć zajepiście trudno z nią jest.
:)


Znam ten ukryty etap. Ale co ciekawe, jak zabijesz Tavion to nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

> Ja to dzięki kodom walczę z Tavion w "pit". I fajnie choć zajepiście trudno z nią
jest.
> :)

Znam ten ukryty etap. Ale co ciekawe, jak zabijesz Tavion to nic się nie dzieje.

A jak da się go odblokować NIE dzięki kodom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:36, Aragloin napisał:

A jak da się go odblokować NIE dzięki kodom?


Nie da się. Tylko cheatem da się tam dostać. Poza tym, myślałem że pojawi się w Jedi Academy, ale jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:42, Skywalker560 napisał:

> A jak da się go odblokować NIE dzięki kodom?

Nie da się. Tylko cheatem da się tam dostać. Poza tym, myślałem że pojawi się w Jedi
Academy, ale jednak nie.

A może znasz inne ukryte poziomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:44, Aragloin napisał:

A może znasz inne ukryte poziomy?


Nie znam... bo więcej nie ma ;). Za to z nudów możesz sobie szukać wszystkich sekretów na mapach, ale to w sumie nic nie daje. Tak trochę dla picu to raczej jest, ale te SECRET AREAS to jeden ze stałych elementów w serii Dark Forces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci któregoś dnia łeb urwę normalnie. Nie mogłeś wysłać meila czy innego typu wiadomości do Graffisa tylko musiałeś nam grę zaśmiecać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:51, Fumiko napisał:

Ja Ci któregoś dnia łeb urwę normalnie. Nie mogłeś wysłać meila czy innego typu wiadomości
do Graffisa tylko musiałeś nam grę zaśmiecać?

I tak nic tam nie piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:51, Fumiko napisał:

Ja Ci któregoś dnia łeb urwę normalnie. Nie mogłeś wysłać meila czy innego typu wiadomości
do Graffisa tylko musiałeś nam grę zaśmiecać?


DARK SIDE POINTS GAINED

:P

Może mógł nie zaśmiecać, ale bez przesady, to tylko jeden krótki post, bardzo tam nie nabruździł, ale teraz to może niech kontaktuje się na privach, nie w grze, to nie temat od tego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 16:52, Aragloin napisał:

I tak nic tam nie piszecie.


No i co z tego? Zobacz sobie ile zajmował mój ostatni post. Ok, fakt, że ja coś takiego mogę stworzyć on-the-fly, ale bez przesady, na ogół to jednak chwilę trwa. I jeśli liczysz na to, że codziennie będzie po 2-3 posty to nawet nie masz co próbować grać, przestoje półroczne tutaj to już powoli norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to zazdrościłem nieco Graffisowi poziomu tej gry, bo moja to nawet do pięt nie dorastała... Cóż, tutaj problemem jest właśnie obszerność postów graczy i rozbudowanie gry, ale nawet jak taka gra padnie, to ma się satysfakcję, że stworzyło się coś naprawdę dobrego. A z mojej wyszedł crap, posty po kilka zdań, gra tak czy siak padła i niestety nie mogę powiedzieć, że jestem z niej zadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Graffis miał sporo szczęścia, że trafił na mnie i na Tajemnica, gdzie oboje jesteśmy długoletnimi RPGowcami :) Nawiasem mówiąc zagadaj do niego, może się załapiesz na granie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie - kiedyś o tym myślałem, ale jednak zrezygnowałem. Grałem w sumie w dwa fRPG i niezbyt dobrze się w tym czuję jako gracz. Wydaje mi się, że wiedzę o Star Wars mam dość obszerną (zresztą... od czego jest Wookiepedia?), ale nie czuję się na siłach, by pisać takie rozbudowane posty. Zresztą najzwyczajniej w świecie nie będę miał wiele czasu na pisanie tutaj, a chciałbym też, żeby gra toczyła się szybciej.

Poza tym dawno już nie widziałem nigdzie Graffisa ;/.

Tak BTW to kiedyś miałem pomysł na fRPG w realiach WarCrafta... ale sądzę, że mógłby on przypaść do gustu fanom Star Wars ;). To był chory pomysł, dobrze, że go nie zrealizowałem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:16, Skywalker560 napisał:

Dzięki, ale nie - kiedyś o tym myślałem, ale jednak zrezygnowałem. Grałem w sumie w dwa
fRPG i niezbyt dobrze się w tym czuję jako gracz. Wydaje mi się, że wiedzę o Star Wars
mam dość obszerną (zresztą... od czego jest Wookiepedia?), ale nie czuję się na siłach,
by pisać takie rozbudowane posty. Zresztą najzwyczajniej w świecie nie będę miał wiele
czasu na pisanie tutaj, a chciałbym też, żeby gra toczyła się szybciej.


No na to ostatnie nie poradzisz :D Zauważyłam, że ta konkretna gra ma to do siebie, że czasem bardzo powoli nabiera rozpędu.

Dnia 16.09.2008 o 17:16, Skywalker560 napisał:

Poza tym dawno już nie widziałem nigdzie Graffisa ;/.


Na GG na ogół siedzi na niewidocznym. Poza tym xfire i eve :D

Dnia 16.09.2008 o 17:16, Skywalker560 napisał:

Tak BTW to kiedyś miałem pomysł na fRPG w realiach WarCrafta... ale sądzę, że mógłby
on przypaść do gustu fanom Star Wars ;). To był chory pomysł, dobrze, że go nie zrealizowałem
:P.


Dobrze albo i niedobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:20, Fumiko napisał:

No na to ostatnie nie poradzisz :D Zauważyłam, że ta konkretna gra ma to do siebie, że
czasem bardzo powoli nabiera rozpędu.


To może być przysłowiowy gwóźdź do trumny. Nawet jeśli gra jest bardzo dobra, to w końcu zanudzi, niczym bieganie po Tatooine w KOTOR-ze (dobrze, że istnieje tam transit system) :/.

Dnia 16.09.2008 o 17:20, Fumiko napisał:

Na GG na ogół siedzi na niewidocznym. Poza tym xfire i eve :D


XFire i GG OK, ale EVE - nie :P. Mam go jeszcze w pełniakach z CDA i nie chcę zmarnować konta trialowego, a czekam na wolny czas, coby spróbować pograć, bo gra wydaje się interesująca.

Dnia 16.09.2008 o 17:20, Fumiko napisał:

Dobrze albo i niedobrze :D


Wiesz, uniwersum byłoby WarCrafta, ale akcja rozgrywałaby się jakieś 40 lat po wydarzeniach z World of WarCraft. Zauważ też, że w WoWie (i wcześniejszych grach) pełno jest nawiązań do Gwiezdnych Wojen, chciałem to wyjątkowo rozwinąć ;) (wyszedłby z tego niezły eintopf, wyobrażasz sobie Luke''a Skywalkera w Azeroth czy Hana Solo na Draenorze? :P). Do tego jeszcze sam WarCraft wydaje mi się mocno zainspirowany Gwiezdnymi Wojnami - choćby postać Arthasa, którego losy są zbliżone do Anakina, wibroostrza i cała reszta tego wibrożelastwa, man''ari eredarów, którzy są niezwykle podobni do rasy Sithów, tak pod względem budowy jak i hm... kultury? Roli w uniwersum? Do tego jeszcze nazwa - man''ari - sith''ari. Przykłady można by mnożyć... Mogłoby coś niezłego z tego wyjść, albo totalny crap :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:28, Skywalker560 napisał:

To może być przysłowiowy gwóźdź do trumny. Nawet jeśli gra jest bardzo dobra, to w końcu
zanudzi, niczym bieganie po Tatooine w KOTOR-ze (dobrze, że istnieje tam transit system)
:/.


Wiesz co, to nie tak. Owszem, staje. Zamiera wręcz. A potem coś się dzieje (ostatnim razem ja się rozchorowałam, byłam uziemiona i zdychałam z nudów) i jest "a może jednak pociągniemy dalej?". I rusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:34, Fumiko napisał:

Wiesz co, to nie tak. Owszem, staje. Zamiera wręcz. A potem coś się dzieje (ostatnim
razem ja się rozchorowałam, byłam uziemiona i zdychałam z nudów) i jest "a może jednak
pociągniemy dalej?". I rusza :D


Mimo wszystko trzeba utrzymywać odpowiednie tempo, żeby odpowiednio zbudować suspens, ale też żeby to nie zanudziło ;). Bo jednak takie czekanie "a nuż gra ruszy" na dłuższą metę jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:36, Skywalker560 napisał:

Mimo wszystko trzeba utrzymywać odpowiednie tempo, żeby odpowiednio zbudować suspens,
ale też żeby to nie zanudziło ;). Bo jednak takie czekanie "a nuż gra ruszy" na dłuższą
metę jest męczące.


No shit Sherlock? :P A tak serio to owszem, bywa. No trudno, taki widać jej urok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować