Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2008 o 16:02, Aragloin napisał:

Zobacz mego ostatniego posta... Wiem skąd wziałeś mi avka- z łokipedi. ;P


No a skąd niby? :D Swoje avki też stamtąd brałem ;).

Dnia 18.09.2008 o 16:02, Aragloin napisał:

EDIT: Jaka ona niska...


Kto? Mara? Jaina?

>WTFFF!!?? Mara Jade to Skywalker?!! Sky, czemuż mi nie powiedział!?

A to ja mam wszystko mówić? :D BTW ta dyskusja musi być konkretniejsza, bo zmonopolizowaliśmy ten temat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, patrząc na inne arty to muszę powiedzieć, że ona jest( Jaina).... bardzo ładna. ^^ I chyba była black sun czy jakoś tak. W KotORze II była możliwość wybrania takiego dialogu z Attonem, ale cisza, boś nie grał.
Niska- oczywiście, że Jaina, 1.49. Jak ja mam 1.72 czy 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;). A jak! :D Chociaż na jednym arcie kojarzy mi się z Liv Tyler. Natomiast jej wzrost... hm, to już Calo Nord był wyższy. Ja mam tyle wzrostu, co Mark Hamill, czyli z 1.75 :P. To trochę dziwne, że aktorzy byli wyżsi niż grane przez nich postacie - tzn. chodzi mi o "oficjalny" wzrost postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, Peter Mayhew wymata! Nie chcę mi się na Wooki czytać o Bastilli o tym, co się stało, że ma zielony double blade lightsaber...What? Grivies to człek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mayhew to inna kategoria, to chłop jak dąb :D. A Bastila ma żółty kij świetlny... chyba, że jeszcze o czymś innym mówisz. Natomiast Grievous, czy raczej Qymaen Jay Sheelal, to nie jest człowiek, tylko Kaleesh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:26, Aragloin napisał:

Mistrz Sajfondijas! http://starwars.wikia.com/wiki/Image:Mastersdookuandsifo.jpg
Czyli ten od Klonów :/


Coś mi się zdaje, że Sifo-Dyas to był jeden wielki przekręt ;).

Dnia 18.09.2008 o 16:26, Aragloin napisał:

Hm, tu ma zielony, a w trakcie gry żółty... Chyba że tamten zgubiła. Co to, uboczny efekt medytacji bitewnej? (tak, wkurzanie Bastili sprawiało mi niemałą przyjemność, raz się nieźle zezłościła :P)

Dnia 18.09.2008 o 16:26, Aragloin napisał:

EDIT: Czemu jest tam tak mało postaci?

Ale gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało postaci? Na Wookiepedii?! Chyba nie o tej samej mówimy :P. To jest ogromne kompendium wiedzy o Star Wars! Kaja Sinis? Wpisałem to w wyszukiwarkę i znalazło mi SuperShadowa, postać dość kontrowersyjną w fandomie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:34, Skywalker560 napisał:

Mało postaci? Na Wookiepedii?! Chyba nie o tej samej mówimy :P. To jest ogromne kompendium
wiedzy o Star Wars! Kaja Sinis? Wpisałem to w wyszukiwarkę i znalazło mi SuperShadowa,
postać dość kontrowersyjną w fandomie ;D.

Stworzył on Zakon Jedi i to dzięki niemu palono poległych Jedi, ponieważ zginął w wielkim wybuchu. Mówię o tej łokipedi: http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
EDIT: dopiero zauważyłem, że można polski....z mienić, no tak Ossus.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam poczytać o tym SuperShadowie - w artykule o Zakonie Jedi nie ma mowy o jego konkretnym założycielu. Wygląda na to, że to wymysł SuperShadowa, bo na Wookiepedii nie ma o Sinisie artykułu. No chyba, że Ty masz jakiegoś linka, prosiłbym wtedy o podanie go ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:41, Skywalker560 napisał:

Polecam poczytać o tym SuperShadowie - w artykule o Zakonie Jedi nie ma mowy o jego konkretnym
założycielu. Wygląda na to, że to wymysł SuperShadowa, bo na Wookiepedii nie ma o Sinisie
artykułu. No chyba, że Ty masz jakiegoś linka, prosiłbym wtedy o podanie go ;).

Nie w necie to znalazłem, ale mogę zrobić zdjęcie pisemka i prześlę tutej w next week.
EDIT: Polecam to przeczytać, przyda się przy grze w KotORa II http://starwars.wikia.com/wiki/Binding_Ceremony_of_Oron_Kira_and_Galia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:42, Aragloin napisał:

Nie w necie to znalazłem, ale mogę zrobić zdjęcie pisemka i prześlę tutej w next week.


Albo nie przesyłaj... znalazłem to na stronie SuperShadowa - lepiej temu nie ufać, bo SS-man jest postacią kontrowersyjną i krętaczem jednym słowem ;). Zaprawdę, zaprawdę powiadam Ci - poczytaj o nim na Wookiepedii ;D.

BTW - kontynuuję mój plan "łączenia" uniwersum WarCrafta ze Star Wars. Swoją drogą, to z WarCrafta już teraz coraz bardziej się Gwiezdne Wojny robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:35, Aragloin napisał:

> Mało postaci? Na Wookiepedii?! Chyba nie o tej samej mówimy :P. To jest ogromne
kompendium
> wiedzy o Star Wars! Kaja Sinis? Wpisałem to w wyszukiwarkę i znalazło mi SuperShadowa,

> postać dość kontrowersyjną w fandomie ;D.
Stworzył on Zakon Jedi i to dzięki niemu palono poległych Jedi, ponieważ zginął w wielkim
wybuchu. Mówię o tej łokipedi: http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page
EDIT: dopiero zauważyłem, że można polski....z mienić, no tak Ossus.. :/


Gdzie na polski zmienic? Na wookipedi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to skąd np. na łokipedi wszystkowiedzą? Lucas im wszystko opowiedział?
BTW- edit poprzedniego- Galia to bodaj matka queen Talii, która poznasz...
BTW2- łorkreft fajny, ale nie ma tam lighsaberów... Wiesz, mam trójkę, dwójkę widziałem, i nie mam ..a i w Wow grałem. SW lepsze. :P BTW3- Wiesz, że początkowo Blizz chciał zrobic grę w świecie młota wojennego? I świat Warc. jest na nim bardzo wzorowany.
EDIT: Ecko9- przeczytaj, zobacz spróbuj. Easy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:47, Aragloin napisał:


EDIT: Ecko9- przeczytaj, zobacz spróbuj. Easy?


Nie mam ani ochoty ani czasu za bardzo, żeby to wszystko czytać. Tak tylko poczytałem na szybko te posty i nie znalazłem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:47, Aragloin napisał:

No to skąd np. na łokipedi wszystkowiedzą? Lucas im wszystko opowiedział?


To baza danych budowana przez fanów. IMHO to wszystko wyjaśnia ;).

Dnia 18.09.2008 o 16:47, Aragloin napisał:

BTW2- łorkreft fajny, ale nie ma tam lighsaberów... Wiesz, mam trójkę, dwójkę widziałem,
i nie mam ..a i w Wow grałem. SW lepsze. :P


Czy ja wiem? Stawiałbym te dwa uniwersa na równi :D. Poza tym - Argent Avenger i jeszcze jeden miecz to swoiste odpowiedniki lightsaberów ;). A i jeszcze pojawiają się wibroostrza, wibromiecze i takie tam, droidy, prymitywne podracery (!)...

Dnia 18.09.2008 o 16:47, Aragloin napisał:

BTW3- Wiesz, że początkowo Blizz chciał zrobic
grę w świecie młota wojennego? I świat Warc. jest na nim bardzo wzorowany.


Owszem, ja bym tego nie wiedział? A wiesz, że był pomysł, żeby przenieść WarCrafta 2 do naszego świata? Ale litości - F-16 kontra smoki? Dobrze, że posłali ten pomysł do piachu, bo chyba by mnie szlag dzisiaj trafił :P.

Polecam jeszcze poczytać o Arthasie - jak nic jest mocno zainspirowany Vaderem, tyle że kończy inaczej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:50, Ecko09 napisał:

>
> EDIT: Ecko9- przeczytaj, zobacz spróbuj. Easy?

Nie mam ani ochoty ani czasu za bardzo, żeby to wszystko czytać. Tak tylko poczytałem
na szybko te posty i nie znalazłem odpowiedzi.

OMFG, jest- tak myślałem-, że można na łoki zmienić język na polski, lecz jest to link do biblioteki Ossus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:51, Skywalker560 napisał:

Polecam jeszcze poczytać o Arthasie - jak nic jest mocno zainspirowany Vaderem, tyle
że kończy inaczej :D.

Vader konie w chwale, Arthas konie w ramoinach szkieletów. xD
EDIT: http://starwars.wikia.com/wiki/Darth_Plagueis
Przypominam sobie, jak Sidious mówił o tym Anakinowi, a raczej o nim, że chciał coś stworzyć, żeby można być nieśmiertelnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:53, Aragloin napisał:

Vader konie w chwale, Arthas konie w ramoinach szkieletów. xD


Właśnie że Vader ginie, a Arthas staje się władcą... by w momencie premiery WotLK paść pod ciosami rzesz graczy :P. Dobrze mu tak ;).

BTW jak tak się przysłuchać trollom, to mówią oni językiem Hutteese.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować