Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 15:40, Skywalker560 napisał:

> WTTFFFFFFF!?? http://starwars.wikia.com/wiki/Image:EmperorKatarn.jpg

To jest ze złego, niekanonicznego zakończenia pierwszego Jedi Knighta.

Ben Skywalker was a Jedi Knight and the son of Luke Skywalker and Mara Jade Skywalker. o.O Nie no a ja myślałem, że to jego córka lub co innego.
Acha.( emperoer)
Sorry, ale ja tak będę się tak plątał od jednego do drugiego, ale wiecie, to dla mnie nowość, i wiecie, kontrolownie emocji tu nie wchodzi w grę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 15:42, Aragloin napisał:

Ben Skywalker was a Jedi Knight and the son of Luke Skywalker and Mara Jade Skywalker.
o.O Nie no a ja myślałem, że to jego córka lub co innego.


Równie dobrze mógł to być ich wnuk, no kur... ;/
:P

Dnia 19.09.2008 o 15:42, Aragloin napisał:

Sorry, ale ja tak będę się tak plątał od jednego do drugiego, ale wiecie, to dla mnie
nowość, i wiecie, kontrolownie emocji tu nie wchodzi w grę. :P


I właśnie kontrola emocji (lub jej brak) prowadzi do jednego z dwóch zakończeń w Jedi Knight :). Zresztą... tamte filmiki, choć swego czasu to rewolucja była (żywi aktorzy!), to jednak są z deka kiczowate i gra aktorska jest w większości fatalna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Jak myślicie, KOTOR MMO ma szansę zagrozić pozycji WoW-a? Mi wydaje się, że tak. Zresztą nie chodzi tu tylko o uniwersum, bowiem takie LotRO nadal nie ma startu, Age of Conan owszem, jest nawet groźne, ale nie sądzę, żeby przebiło - tu jeszcze chodzi o szacunek fanów, poziom wykonania gry, a w końcu KOTOR, podobnie jak WarCrafty, jest już kultowy, więc całe rzesze graczy mogłyby zasilić liczbę mieszkańców Znanej Galaktyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:01, Aragloin napisał:

WoWowi mogą zagrozić dwie pozycje- WAR i KotOR MMO. AoC jest mierny i nic tego nie zmnieni.
Mimo tego, uważam, że WoW jest bardzo świetny.


A orkowie dobrze znają Yodę, jak mniemam. AoC ratuje krwistość i nagie kobiety, chyba. Każdy miałby ochotę spróbować czegoś lepszego (w znaczeniu, że bardziej dorosłego i takie tam...) niż cukierkowy WoW, ale ja wolałbym WoWa ;). Swoją drogą, jeśli ktoś zrobiłby takiego RPG-a jak KOTOR w uniwersum WarCrafta, to znowu bym przepadł na kolejne kilkadziesiąt godzin ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakość Warcraft III nie porwał, ałć. to nie o nim temat... Darth Bane- postać Karpyszyna... Mówiliście coś o książkach w pedeefie. Gdzie to można zjeść? i czy trza ściągać?
O Freedon Nadd... mam jego lightsaber, znaczy się short lightsaber, i Skaj się nie pytaj skąd ja go mam: http://starwars.wikia.com/wiki/Freedon_Nadd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WarCraft III porywa, a wspominka o Yodzie sprawia, że... z WarCrafta robią się Star Wars :P. Oczywiście żartuję, ale... nigdy nic nie wiadomo ;).

Wspominałem o "Ostatnim rozkazie", ale nie pamiętam, gdzie to znalazłem. W każdym razie mam jeszcze na dysku, bo był mi potrzebny do prezentacji maturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:05, Aragloin napisał:

Mnie jakość Warcraft III nie porwał, ałć. to nie o nim temat... Darth Bane- postać Karpyszyna...
Mówiliście coś o książkach w pedeefie. Gdzie to można zjeść? i czy trza ściągać?


Zapewne cała seria SW jest do ściągnięcia z netu. Pozostaje tylko problem, czy jest to legalne.
A nawet jeśli, to...Wyobrażasz sobie czytać książkę, która ma powiedzmy 300 str na ekranie komputera?
Hm... Trza zaczekać do E-papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:10, Aragloin napisał:

Też na maturze poruszę dwa tematy( o ile bydzie można)- alo WP, bo naprawdę się na nim
znam, albo SW. I zobacz edit tamtego. :)


Jest możliwość zgłoszenia własnego pomysłu na temat prezentacji - zatem droga wolna :). Akurat mimowolnie musiałem poruszyć temat Władcy pierścieni, ale ostatecznie nie było tak źle - 20/20 ;D. Jak dobrze znasz te uniwersa, nie będą mieli raczej szansy Cię zagiąć i masz wolną drogę do zdobycia kompletu punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie w sprzedaży ni ma to więc nic innego nie zostaje.
Skaj, co o tym myślisz? Oczywiście gram.pl przeskaluje. :) http://starwars.wikia.com/wiki/Image:Qui-Goncloseup.jpg
EDIT: Skaj- co do WP to bardzo dobrze znam- zwłaszcza trzecią erę i w 70% pierwszą i drugą erę.
No i teraz zdobywa exp. w SW. :P
Kolejna propozycja: http://starwars.wikia.com/wiki/Image:TheHive_cover_art.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla mnie to było strasznie męczące i w ogóle nie przeczytałem w całości... Jedynie kilka rozdziałów (a "Ostatni rozkaz" ma ponad 400 stron, czy coś koło tego), pierwszy sobie wydrukowałem, bo był mi potrzebny i tyle... Tak więc trzeba czekać do tego E-Papieru :P.

Aragloin--->Na avatar? Cóż, może być za duży, gram.pl źle przeskalować i masa babrania... A poza tym nie jest to raczej zbyt oryginalny avatar... takiego Onasiego nikt tutaj raczej na forum nie miał :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:29, Skywalker560 napisał:

Jeśli chcesz... to w sumie jest tylko early concept, a nie "prawdziwa" Bastila, więc
jakoś się wyróżni ;). BTW, może Mistrz Gormo? XD

A Cię kiedyś "throwę" lightsaberem mym, mój niewierny uczniu Mocy Wielkiej. Wiem, że to wczesny szkic. Chyba go wezmę. xD
BTW- z kotora II? Nieładnie, nieładnie.
EDIT: To nie Anakin Solo był zuy, tylko Jacen... http://starwars.wikia.com/wiki/Darth_Caedus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:32, Aragloin napisał:

A Cię kiedyś "throwę" lightsaberem mym, mój niewierny uczniu Mocy Wielkiej. Wiem, że
to wczesny szkic. Chyba go wezmę. xD


Uczniu?!

Dnia 19.09.2008 o 16:32, Aragloin napisał:

BTW- z kotora II? Nieładnie, nieładnie.


Ale co z KOTOR-a II? I co nieładnie?

BTW very early concept Yody to EPIC FAIL, idź go zobaczyć - na własną odpowiedzialność xD.

http://starwars.wikia.com/wiki/Image:YodaConceptArt.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

Uczniu?!

Tak, mój Padawanie. xD

Dnia 19.09.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

Ale co z KOTOR-a II? I co nieładnie?

Gormo to postać z Sith Lords

Yoda to do Smerfa jest podobny. Yoddaa the smurf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować