Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 19:02, cedricek napisał:



Cudnie walczył. Najbardziej efektowna końcówka. bardzo dynamiczna i pomysłowa.
Swoją drogą Anakin w walce z Obim chyba zgłupiał...Wykorzystywać trick Obi-wana na nim
samym?! Ech.

>


Nie załapałem, o jaki trick chodzi? O przeskoczenie na stały grunt czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:25, cedricek napisał:

Hmm..Dla mnie nie...Właśnie głębia jak giną wszyscy Jedi to jest wzruszające.


Mnie to zaś nie rusza za bardzo. Najbardziej mi się w tej scenie podoba muzyka (John Williams niszczy obiekty) i emocje Yody, ale tak to bardziej przeżywałem pojedynek Luke''a i Vadera. BTW - oglądałem raz z dubbingiem Zemstę Sithów i wiedziałem, po prostu wiedziałem kto podłoży głos temu chłopczykowi od "Mistrzu Skywalker!". I... ten sam, o którym myślałem! :P

Dnia 22.09.2008 o 19:25, cedricek napisał:

W Krakowie raczej to nie przejdzie :P


Szkoda, ale warto by było próbować :P.

BTW, jak jeszcze o Obi-Wanie mówimy, to on w Nowej Nadziei poświęcił się, żeby dać czas Hanowi i ekipie na ucieczkę z Gwiazdy Śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:26, Ecko09 napisał:

Nie załapałem, o jaki trick chodzi? O przeskoczenie na stały grunt czy co?


Przy końcu Mrocznego Widma Obi-wan wyskakuje w powietrze i staje za Maulem, aby go ,,ściąć".
W epizodzie III Anakin chciał właśnie zrobić coś podobnego. Obi stał na brzegu, a Anakin na robocie. Dlatego Kenobi mówi mu ,,nie próbuj tego".
Anakin to robi i widzimy tego efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:20, Skywalker560 napisał:

Mnie to generalnie muzyka tam powala. Ale nic mnie tam nie wzruszyło. Najbardziej emocjonujący
dla mnie był "Powrót Jedi".

Mnie powala w tej scenie muzyka, emocje Yody, widok umierających Jedi... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:31, cedricek napisał:

W epizodzie III Anakin chciał właśnie zrobić coś podobnego. Obi stał na brzegu, a Anakin
na robocie. Dlatego Kenobi mówi mu ,,nie próbuj tego".
Anakin to robi i widzimy tego efekt.


Aha zawsze się zastanawiałem o co chodziło z tym "nie próbuj tego", dobrze wiedzieć.

Lukas1992 - Ja najczęściej gry SW widzę w Kolporterze, ale zazwyczaj dobrze ukryte i na najniższych półkach. Z tym, że nie uświadczysz smaczków typu, np. KotOR. Raczej coś takiego w stylu SW: EI Racer, Battlefronty chyba kiedyś spotkałem. A jeżeli chcesz coś ambitniejszego z dzieł Lucasa to pozostaje Allegro... No niestety, przydałoby się trochę wznowień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:49, Lukas1992 napisał:

czy jakiś sklep sprzedaje jeszcze gry SW? i czy gram.pl zamierza wznowić ich sprzedaż?


W Empikach jeszcze jakiś czas temu widziałem EpI: Racer i X-Wing: Alliance. Jest też coś takiego, jak SW: The Best of PC ( http://www.ultima.pl/Star_Wars_The_Best_of_PC/i4439/), czasem można jeszcze się na to w niektórych sklepach natknąć (było jakiś czas w sklepie gram.pl, ale już nie widzę).

Ze starszych gier w Polsce legalnie nic nie kupisz. X-Wing vs. TIE Fighter ostatni raz widziałem chyba z 5 lat temu, X-Wing Collector Series ( http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=1042) też ładny kawałek czasu temu.

Właściwie zostaje Ci tylko Lego SW (swoją drogą, bardzo fajne gry) i The Force Unleashed na konsolach. No, może przy okazji wydania Clone Wars jakiś tytuł jeszcze wypuszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja się Wam podoba mój nowy avek? Oczywiście z Jainą, zakochałem się w niej. :P Skaj, może byś łaskawie mi pomógł i odpowiedział na pytanie ws padałanek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałem raczej tamten :P. Chcesz porad, jak zarywać padawanki? Use the Force, Aragloin! Wspomniałbym coś o mieczach świetlnych, ale ciii, tu zaglądają nieletni :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć, BARDZO TRUDNIEJ wykonać. Może przemaijlujemy tą sprawę? A jak tam avek? Bo Jaina naprawdę mi się podoba. :)
BAJ DE ŁEJ! Słuchajcie, czy to "dzięki" zmienionemu kodeksowi Jedi Luke mógł się ożenić z Marą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę Mind Tricków i każda jest Twoja :P.

Dnia 23.09.2008 o 14:46, Aragloin napisał:

BAJ DE ŁEJ! Słuchajcie, czy to "dzięki" zmienionemu kodeksowi Jedi Luke mógł się ożenić
z Marą?


Tak, dzięki temu. Wcześniej Jedi mogli się żenić, o ile udzielono im dyspensy (np. Ki-Adi-Mundiemu, o którym już mówiłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:46, Aragloin napisał:


BAJ DE ŁEJ! Słuchajcie, czy to "dzięki" zmienionemu kodeksowi Jedi Luke mógł się ożenić
z Marą?


A jaki inny powód by mógł być? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:49, Ecko09 napisał:

>
> BAJ DE ŁEJ! Słuchajcie, czy to "dzięki" zmienionemu kodeksowi Jedi Luke mógł się
ożenić
> z Marą?

A jaki inny powód by mógł być? ;P

No wisz, Dark Sajd. A ja lubię tego Ki-Adi Mudni. Fajny chłop. Chcę poruszyć temat "wyższości" Sithów nad Jedajami: otóż drodzy moi padałani... W filmie- Mejs Łindu versus Palpatajn. Plus czech miszczów dżedaj. Darth od razu zabił dwóch, ponieważ IMVHO tak Lucas chciał i tru. Gdyby to była "prawdziwa walka", wątpie aby Sidjus wygrał, ba jakby przeżył to byłoby cuś. Krytyka mile widziana, mła padałan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:52, Aragloin napisał:

No wisz, Dark Sajd. A ja lubię tego Ki-Adi Mudni. Fajny chłop. Chcę poruszyć temat "wyższości"
Sithów nad Jedajami: otóż drodzy moi padałani... W filmie- Mejs Łindu versus Palpatajn.
Plus czech miszczów dżedaj. Darth od razu zabił dwóch, ponieważ IMVHO tak Lucas chciał
i tru. Gdyby to była "prawdziwa walka", wątpie aby Sidjus wygrał, ba jakby przeżył to
byłoby cuś. Krytyka mile widziana, mła padałan!

Proszę, ale ja cie kurna proszę...naucz sie pisać po polsku, a nie jak dziecko z onetu ;P
Odnośnie tematu: No cóż, w taki sposób chciano dać do zrozumienia siłe Palpatina (Nie Palpatajna ;P). Tylko że uważam że wyszło trochę sztucznie, jednak można sobie wmawiać że po prostu byli nie przygotowani fizycznie i mentalnie, dlatego polegli.
I jeszcze raz proszę, pisz jak na człowieka przystało a nie w stylu dziecka onetu i to jeszcze jakbyś chciał dać do zrozumienia że my też dziećmi onetu jestśmy. Taki fan SW, a tak brzydko pisze "Mejs-Łindu" phi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kiedyś odreagować od tego skury** świata. Wiecie coś na temat tego animowanego filmu, "Wojny Klonów"? Bo ja tylko raz widziałem reklamę przed Zemstą Sithów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:02, Aragloin napisał:

Trzeba kiedyś odreagować od tego skury** świata. Wiecie coś na temat tego animowanego
filmu, "Wojny Klonów"? Bo ja tylko raz widziałem reklamę przed Zemstą Sithów. :(


Czyta sie "Palpatin", a nie "Palpatajn". Masz tu trailer Wojny Klonów. http://pl.youtube.com/watch?v=JklzIdACO3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może, dzięki za trailer, obejrzę za chwilę. :) Dobra niech się ładuję, a ja tymczasem na Wookiepedię pędzę.
Heh, ale ten Yoda wygląda. xD I Kenobi też niczego sobie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:14, Aragloin napisał:


Heh, ale ten Yoda wygląda. xD I Kenobi też niczego sobie. xD


E tam, najlepiej to i tak wyszedł im Hrabia Dooku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem sobie na Ossusie historię Dartha Maula. No chłop z niego był, bardzo cięty. xD
I przede wszystkim chciał tego Kenobiego zabić, skurczybyk jeden. No i oczywista przegrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować