Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 15:59, Aragloin napisał:

> A nie możesz sam się zdecydować tylko musisz się wszystkich pytać o wybór i zdanie?
:P
> Najlepiej zrób też takie coś na swoim gramsajcie, a nie tutaj :P.
Nie, po prostu oceń każdą,ale to wcale nie znaczy, że ją wybiorę, ale to mnie zasugeruję
czy wybrać akurat tą. I nie chcę mi się czasu tracić na takie głupoty na gramsajcie.


Cóż, forum nie jest od ankiet, a tym bardziej ten temat nie jest od doradzania ci avka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uspokoisz Ty się wreszcie? Na niedobór uwagi w życiu codziennym cierpisz, czy co? Niedługo przez te bzdury co wypisujesz, w ogóle zacznę omijać wszelakie gwiezdnowojenne wątki, bo gdzie nie wejść tam jakiś spam by Aragloin...

Edit: przecinki. Jak się wkurzę, to zapominam je stawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 17:50, Fumiko napisał:

Edit: przecinki. Jak się wkurzę, to zapominam je stawiać.


Spokojnie, spokojnie, wdech-wydech. There is no emotion, there is peace...
:P

O co by tu zapytać... xP

BTW dobrze, że The Clone Wars w wersji z napisami będzie dostępne, film nie będzie zdyskwalifikowany na starcie przez fatalnie podłożone głosy.

Aha - wierzysz w to, że The Force Unleashed ukaże się na PC czy też w ogóle Ciebie to nie interesuje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:01, Skywalker560 napisał:

Spokojnie, spokojnie, wdech-wydech. There is no emotion, there is peace...
:P


There is ciężkie przeziębienie i trzy bezsensowne, kompletnie nic nie wnoszące do tematu posty...

Dnia 25.09.2008 o 18:01, Skywalker560 napisał:

O co by tu zapytać... xP


A w łeb chcesz? :P

Dnia 25.09.2008 o 18:01, Skywalker560 napisał:

BTW dobrze, że The Clone Wars w wersji z napisami będzie dostępne, film nie będzie zdyskwalifikowany
na starcie przez fatalnie podłożone głosy.


I tak mu to nie pomoże... Byłam jeszcze w Irlandii na tym, z całego seansu najlepsza była zapowiedź Star Treka przed filmem.

Dnia 25.09.2008 o 18:01, Skywalker560 napisał:

Aha - wierzysz w to, że The Force Unleashed ukaże się na PC czy też w ogóle Ciebie to
nie interesuje? :P


Średnio szczerze mówiąc. Ukazać się ukaże, pecunia non olet, ale nie wiem nawet czy mam zamiar w to grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:04, Fumiko napisał:

There is ciężkie przeziębienie i trzy bezsensowne, kompletnie nic nie wnoszące do tematu
posty...


Ale nadal były na temat, nie zapominaj o tym :P.

Dnia 25.09.2008 o 18:04, Fumiko napisał:

A w łeb chcesz? :P


Come on! :P

Dnia 25.09.2008 o 18:04, Fumiko napisał:

I tak mu to nie pomoże... Byłam jeszcze w Irlandii na tym, z całego seansu najlepsza
była zapowiedź Star Treka przed filmem.


No tak, zapomniałem, AHSOKA TANO. Jej postać przekreśla film z góry, tak? Ja ją polubiłem, zresztą z tego co pamiętam, kilka fajnych pomysłów miała, więc nie była takim bezmózgiem, jak to ją określiłaś :P. Poza tym - Mission Vao też nie lubiłaś, co? ;P

Dnia 25.09.2008 o 18:04, Fumiko napisał:

Średnio szczerze mówiąc. Ukazać się ukaże, pecunia non olet, ale nie wiem nawet
czy mam zamiar w to grac.


Ja bym w to zagrał. Oceny nie są najlepsze, ale - mnie to lata. Po tej grze oczekuję dobrej siekanki podanej w atrakcyjnej oprawie graficznej, a to chyba TFU zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:09, Skywalker560 napisał:

Ale nadal były na temat, nie zapominaj o tym :P.


Od kiedy kwestia kto sobie jaki awatar ustawi jest na temat SW? Jest osobny wątek o awatarach.

Dnia 25.09.2008 o 18:09, Skywalker560 napisał:

No tak, zapomniałem, AHSOKA TANO. Jej postać przekreśla film z góry, tak? Ja ją polubiłem,
zresztą z tego co pamiętam, kilka fajnych pomysłów miała, więc nie była takim bezmózgiem,
jak to ją określiłaś :P. Poza tym - Mission Vao też nie lubiłaś, co? ;P


Czemu? Mission była sensowna i nie wymachiwała bronią jak debilka. A film jest generalnie kiepski, nie tylko przez wspomnianą postać. Brakuje tej magii która pozwalała np. Starej Trylogii wybaczać wpadki i błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:12, Fumiko napisał:

Od kiedy kwestia kto sobie jaki awatar ustawi jest na temat SW? Jest osobny wątek o awatarach.


Ale te avatary pochodzą z SW, to zmienia postać rzeczy. :P

Dnia 25.09.2008 o 18:12, Fumiko napisał:

Czemu?


A nie wiem, w podobnym wieku i podobny charakter. O, dorzućmy do tego jeszcze Bastilę! Niewiele starsza od nich dwóch :P.

>Mission była sensowna i nie wymachiwała bronią jak debilka. A film jest generalnie

Dnia 25.09.2008 o 18:12, Fumiko napisał:

kiepski, nie tylko przez wspomnianą postać. Brakuje tej magii która pozwalała np. Starej
Trylogii wybaczać wpadki i błędy.


Bo bronią, czy raczej łapami, wymachiwał Zaalbar :P. Z tego, co widziałem - film jest niezły. Ma klimat Star Wars, aktor podkładający głos Anakinowi wreszcie uczynił z niego taką postać, jaką powinien być już w Ataku klonów, poza tym animacja jest bardzo ładnie zrobiona... Nie powala w takim stopniu jak chociażby cinematic trailer Wrath of the Lich King, który może przyprawić o szczękopad, ale i tak wygląda to świetnie. Czekam na film (i opinie - chociaż namnoży się anty-fanów i klubów przeciw Ahsoce) i serial. Bo już to wygląda lepiej niż pierwsze "Wojny Klonów", które były całkiem w porządku, ale nieraz przesadzone, krótkie, a do tego aktor podkładający Anakinowi głos był jeszcze większym mułem niż Christensen ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:18, Skywalker560 napisał:

Ale te avatary pochodzą z SW, to zmienia postać rzeczy. :P


Znaczy teraz trzeba kolejno zaspamowywać wątki o WoW (chcąc umieścić w avatarze jakąś Night Elfkę), Falloucie (różne opcje Pip Boya) czy Mass Effect (o awatary z podobizną któregoś NPCa), tak? Tak to widzisz?

Dnia 25.09.2008 o 18:18, Skywalker560 napisał:

A nie wiem, w podobnym wieku i podobny charakter.


Wcale niepodobny.

Dnia 25.09.2008 o 18:18, Skywalker560 napisał:

O, dorzućmy do tego jeszcze Bastilę! Niewiele starsza od nich dwóch :P.


A ona mnie akurat wnerwiała. Właśnie w ten sam sposób co Ahsoka...

<ciach>

Zrobisz jak chcesz, tylko żeby nie było, że nie ostrzegałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:01, Skywalker560 napisał:

BTW dobrze, że The Clone Wars w wersji z napisami będzie dostępne, film nie będzie zdyskwalifikowany
na starcie przez fatalnie podłożone głosy.


No właśnie, ale jak to, zobaczyć czy moje kino oferuje wersje z napisam?i (chociaż znając moje szczęście, to na pewno nie oferuje)... A może ktoś chodzi do Heliosów i już się dowiedział??? Jak kieruje się tą stroną to znaleźć nic nie mogę http://www.heliosnet.pl/10,Gorzow-Wielkopolski/BazaFilmow/Szczegoly/film/290 Chyba wyślę maila, na którego nawiasem mówiąc nie odpowiedzą ;]

PS. Serio Fumiko taka lipa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:09, Skywalker560 napisał:

Ja bym w to zagrał. Oceny nie są najlepsze, ale - mnie to lata. Po tej grze oczekuję
dobrej siekanki podanej w atrakcyjnej oprawie graficznej, a to chyba TFU zapewnia.


Jeżeli tego tylko oczekujesz, to ta gra dostarcza tego w 100%, a poza tym o od kiedy ocena 7/10 (IGN bodajże taką dał) jest nie najlepsza? Toć to przecież już całkiem pozytywna notka, zresztą co ja będę gadał, jak jesteś maniakiem SW to i Force Commander wydaje się świetną strategią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:23, Fumiko napisał:

Znaczy teraz trzeba kolejno zaspamowywać wątki o WoW (chcąc umieścić w avatarze jakąś
Night Elfkę), Falloucie (różne opcje Pip Boya) czy Mass Effect (o awatary z podobizną
któregoś NPCa), tak? Tak to widzisz?


Nom :P. Nie no, przecież teraz sobie żartowałem, no jasne, że nie!

Dnia 25.09.2008 o 18:23, Fumiko napisał:

Wcale niepodobny.


Trochę podobny - też ma tendencję do obrażania się, zwłaszcza o moralizowanie i takie tam.

Dnia 25.09.2008 o 18:23, Fumiko napisał:

A ona mnie akurat wnerwiała. Właśnie w ten sam sposób co Ahsoka...


A mnie tym bardziej nie. Też ją lubię. Wyobrażam sobie końcówkę wg Ciebie - kill! KILL! Pewnie nawet nie zadałaś sobie trudu, by spróbować ją przywrócić światłu, co? :P

Dnia 25.09.2008 o 18:23, Fumiko napisał:

Zrobisz jak chcesz, tylko żeby nie było, że nie ostrzegałam.


Ostatnio mój zmysł krytyczny uległ sporemu osłabieniu (dajcie mi do oglądnięcia jakiś crap, to się znacząco rozwinie :P). Poza tym nie doceniasz mnie, ja Star Wars Holiday Special obejrzałem całe... ;D

Doktor14--->Pójdziesz, obejrzysz, ocenisz (jak trafisz na wersję z napisami, bo z dubbingiem będzie kicha i oglądanie tego będzie katorgą). A nuż Ci się spodoba? A jak nie, to z pretensjami nie do mnie :P.
Cat In A Bag---->7/10 to jest ocena dobra, ale... no właśnie, tylko dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:28, Skywalker560 napisał:

A mnie tym bardziej nie. Też ją lubię. Wyobrażam sobie końcówkę wg Ciebie - kill! KILL!
Pewnie nawet nie zadałaś sobie trudu, by spróbować ją przywrócić światłu, co? :P


Kolejny cyberpsycholog? Wnerwiała mnie i koniec, czy to powód do likwidacji? :P

Dnia 25.09.2008 o 18:28, Skywalker560 napisał:

Ostatnio mój zmysł krytyczny uległ sporemu osłabieniu (dajcie mi do oglądnięcia jakiś
crap, to się znacząco rozwinie :P). Poza tym nie doceniasz mnie, ja Star Wars Holiday
Special obejrzałem całe... ;D


OMG. Czyli EOT, zapewne jak wrócisz to będziesz hymny pochwalne na cześć TCW śpiewał...


@Doktor14
>PS. Serio Fumiko taka lipa???

No ja uważam, że bardzo słaby film. Nawet na tle "nowej trylogii" słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:31, Fumiko napisał:

Kolejny cyberpsycholog? Wnerwiała mnie i koniec, czy to powód do likwidacji? :P


A czemu nie? :P

Dnia 25.09.2008 o 18:31, Fumiko napisał:

OMG. Czyli EOT, zapewne jak wrócisz to będziesz hymny pochwalne na cześć TCW śpiewał...


I co, nie będziesz mnie lubić, nawet się do mnie nie odezwiesz? :( Szczerze, hymnów pochwalnych śpiewać nie będę, bo to nie ta liga co Saga, ale zapowiada się bardzo fajny film, który będę mógł z przyjemnością oglądnąć. Ot, tyle oczekuję.

Dnia 25.09.2008 o 18:31, Fumiko napisał:

No ja uważam, że bardzo słaby film. Nawet na tle "nowej trylogii" słaby.


A pierwsze "Wojny klonów" oglądałaś? Jeśli tak - to jak oceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:35, Skywalker560 napisał:

> Kolejny cyberpsycholog? Wnerwiała mnie i koniec, czy to powód do likwidacji? :P

A czemu nie? :P


Dzięki, liczyłam na tą odpowiedź. *Fumiko idzie sprawdzić czy replikę ASG da się przerobić na ostrą amunicję* :P

Dnia 25.09.2008 o 18:35, Skywalker560 napisał:

I co, nie będziesz mnie lubić, nawet się do mnie nie odezwiesz? :(


Prawie uwierzyłam, że Ci zależy :P

Dnia 25.09.2008 o 18:35, Skywalker560 napisał:

Szczerze, hymnów pochwalnych śpiewać nie będę, bo to nie ta liga co Saga,


Zdecydowanie nie ta. Nawet nie liga poniżej. I nie dwie...

Dnia 25.09.2008 o 18:35, Skywalker560 napisał:

ale zapowiada się bardzo fajny film, który
będę mógł z przyjemnością oglądnąć. Ot, tyle oczekuję.


Co kto lubi.

Dnia 25.09.2008 o 18:35, Skywalker560 napisał:

A pierwsze "Wojny klonów" oglądałaś? Jeśli tak - to jak oceniasz?


Nie oglądałam i nie wiem czy chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki, liczyłam na tą odpowiedź. *Fumiko idzie sprawdzić czy replikę ASG da się przerobić
> na ostrą amunicję* :P

Da się, da się - chyba :P. Jak mniemam, to na mnie? :D O, jak super, idę na sobie wymalować tarczę strzelniczą :P.
BTW, ASG to temat na inny... temat :P.

> Prawie uwierzyłam, że Ci zależy :P

A ja Ci nie uwierzyłem, że Ci nie zależy... To nieprawda! ;(

> Zdecydowanie nie ta. Nawet nie liga poniżej. I nie dwie...

No bez przesady, jakby ten film był na poziomie (no, to może jeszcze nie takie straszne :P) albo lepszy niż oryginalne filmy - to coś by było wyjątkowo nie tak :P. Poza tym - Saga była skierowana do ludzi w każdym wieku, ale "The Clone Wars" jest wyjątkowo bardziej pod dzieci... Przyznaję, film jest z deka infantylny, ale mi to nie przeszkadza. Chociaż... ja bym wolał, żeby jak w Beast Wars czy Animaniacs ktoś rzucił dorosłe aluzje ;). Zwłaszcza ci drudzy w tym przodują, niektóre nawiązania były dość... hm, obrazowe :P.

> Nie oglądałam i nie wiem czy chcę.

To ja będę Twoim wewnętrznym głosem i powiem Ci - NIE CHCESZ! Na serio, nie podobało Ci się TCW, to to tym bardziej ;).

...ale nie ma tam Ahsoki, już jakiś punkcik na starcie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu błędy forum ;/.

Cat In A Bag---->Tak jeszcze a propos TFU - wiesz, zagraniczne serwisy nie powalają profesjonalizmem (raczej), nadal pamiętam recki Wiedźmina :P. Czasami mam wrażenie, że niektórzy sami nie wiedzą, czego oczekują od gry i biją psa za to, że jest psem ;/.
A Force Commander był nawet niezły. Kiedyś ;). Ale i dzisiaj można pograć, choć błędy irytują a grafika jest bardzo przeciętna. Niemniej jednak muzyka jest warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:10, Skywalker560 napisał:



Jeszcze sie upewnię. Bo słyszałem gdzieś, że od rana ma być z dubbingiem, a z napisami tylko wieczorem. Prawda to? U mnie w mieście jest tylko multikino jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować