Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2008 o 15:22, Skywalker560 napisał:

Ta, zauważyłem, gratuluję awansu ;P. Natomiast jeśli o film chodzi - mi praktycznie na
pewno się spodoba, Tobie może również, nie wiem, wypożycz go kiedyś albo kup na DVD?

DVD, to jest to. Za pół roku gdzies tam pojadę i kupię. :D

Dnia 26.09.2008 o 15:22, Skywalker560 napisał:

Hm, sarkazm? Ale ja mówię na serio.

Przecież napisałem, że wierzę. Nie chcę mi się już w Wookie dzisiaj szukać, i jestem pewny, że jutro będę tak za tą stronką tęsknić, że ho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:30, Aragloin napisał:

DVD, to jest to. Za pół roku gdzies tam pojadę i kupię. :D


Nawet w MM znajdziesz :P.

Dnia 26.09.2008 o 15:30, Aragloin napisał:

Przecież napisałem, że wierzę. Nie chcę mi się już w Wookie dzisiaj szukać, i jestem
pewny, że jutro będę tak za tą stronką tęsknić, że ho...


Ale tak to dziwnie zabrzmiało... W każdym razie Wookiepedia to moje źródło informacji o SW nr 1, zawsze tu zaglądam, kilka razy dziennie :P. Poza tym wystarczy, że wpiszesz "Qui-Gon Jinn" w wyszukiwarkę i przeczytasz podrozdział Legacy i po sprawie. Będziesz wiedział, jakim cudem wrócił z "netherworld of the Force".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Niby, że już jest? xD Wiem, mam nadzieję, że w MM na Targówku w przyszłym tygodniu będzie cała saga SW, bo tam jadę.
2. Wielokrotnie już właziłem do tematu o Qui-Gonie, ale tylko po to, aby screeny oglądać, albo ciupkę poczytać. Zaraz zajrzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 15:52, Aragloin napisał:

Nie, dziękuje, i proszę bez sarkazmu.


Ciężko sobie na niego pracujesz, sprawiając wrażenie jakbyś naprawdę wierzył, że jesteś Jedi. Nie wiem, może nie zdajesz sobie sprawy, ale stajesz się pomału tematem żartów sporej części gramowiczów jako tako zainteresowanych Star Wars... Przemyśl to. No chyba, że lubisz, wtedy de gustibus non disputandum est...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że komuś sprawiam radość. :P
Nie, tak naprawdę to nie czuję się Jedi, ale chciałbym chociaż w części szlifować doskonałość duchową, więc...
A z innej beczki... Chcę przez chwilę oderwać się od tego piep... świata- a to raz byłem potężnym magiem w FR, a to najlepszym managerem w dziejach, a teraz Jedi.
Dobra idę do komnat medytacyjnych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 16:01, Aragloin napisał:

Nie, tak naprawdę to nie czuję się Jedi, ale chciałbym chociaż w części szlifować doskonałość
duchową, więc...


I do tego celu służą Ci lekko mówiąc bezsensowne posty na forum? Ty idź się zgłoś do wolontariatu, albo co, jak chcesz doskonałości duchowej, a nie wypisujesz takie bzdury, że powietrze wyje...

Dnia 26.09.2008 o 16:01, Aragloin napisał:

A z innej beczki... Chcę przez chwilę oderwać się od tego piep... świata- a to raz byłem
potężnym magiem w FR, a to najlepszym managerem w dziejach, a teraz Jedi.


Tia... Tu wcale nie chodzi o doskonałość duchową, tylko o zgrywanie się na "mastah" jak widzę...

Edit: znów przecinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 16:00, Darth Master napisał:

O której była/jest premiera dzisiaj? Jak była to kto był?


Rano :P. Nie wiem dokładnie, ale idź na to, tylko najpierw upewnij się że idziesz na wersję z napisami. Chyba, że chcesz wersję z dubbingiem ;].

Fumiko--->Znów: There is no emotion, there is peace... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ministrant wystarczy?
Może i bezsensowne... Ale jak mówiłem, idę "cośniecoś" przemyśleć. A już się uprę, to zrobię to.
BTW- mogę się założyć, że za dwa, trzy miesiące minie mi pasja w świecie SW, tak jak poprzednio w FR. Ot, co. I nie będziecie musieli patrzeć na te bezsensy, które piszę.( przynajmniej w tym temacie. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 16:08, Aragloin napisał:

BTW- mogę się założyć, że za dwa, trzy miesiące minie mi pasja w świecie SW, tak jak poprzednio w FR. Ot, co. I nie będziecie musieli patrzeć na te bezsensy, które piszę.( przynajmniej w tym temacie. :P)


Mój drogi, jeśli jesteś świadomy swojego fanatycznego postępowania i wiesz, że nie jest to mile widziane, po cóż więc publikujesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę marnie, bo mnie ta pasja trzyma od dzieciństwa. Raz miałem moment zwątpienia, ale jest kilka uniwersów, których jestem fanem po dziś dzień (i właśnie przez to nie chcę grać w nowe gry, chyba że to kontynuacje/gry rozgrywające się w danym uniwersum, ba, nie chce mi się próbować niczego nowego). Ja to jestem jak inżynier Mamoń ;P. Jedynie Indiana Jones (przy okazji premiery Królestwa Kryształowej Czaszki, emisji Trylogii w telewizji i demka LEGO Indiana Jones chwilowo byłem zafascynowany - ale to już mi przeszło, zresztą nigdy nie byłem fanem IJ-a, jedynie go lubiłem) zainteresował mnie z powrotem na jakiś czas, ale jak wspomniałem w nawiasie, już mi to przeszło :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałbym wiedzieć.
Może moja wrodzona leniwość i chęć robienia innym na złość?
Przynajmniej teraz wiem, że tego robić nie będę.
Sky-> Mi tylko w kwestii uczuć tak się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 16:07, Skywalker560 napisał:

Rano :P. Nie wiem dokładnie, ale idź na to, tylko najpierw upewnij się że idziesz na
wersję z napisami. Chyba, że chcesz wersję z dubbingiem ;].


Wątpię, żeby to wiele zmieniło odbiór filmu. Można go obejrzeć bez głosów i nic się nie straci. Tak naprawdę najciekawsze w nim są klony, na które człowiek się patrzy, a nie ich słucha.

Dnia 26.09.2008 o 16:07, Skywalker560 napisał:

Fumiko--->Znów: There is no emotion, there is peace... :P


Nie, nie. There is no emotion, there is PiS. I właśnie dlatego ja wolę emotion. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 16:34, Ecko09 napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=lVr4HSwE_9U&eurl=http://ja.gram.pl/skaybay
Po obejrzeniu tego jeszcze bardziej nie moge sie doczekać tej gry na PC :/

Pograłoby się, oj pograło. Ale zawsze jest jakieś "ale". W tym przypadku to używanie Mocy- jest ograniczone. Lecz i tak fajnie by się pozabijało szturmowców. :D
Jestem pewien, że gra wyjdzie, prędzej, czy później na PC. Teraz tylko czekać na oficjalny news od LA. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 16:45, pkapis napisał:

Wątpię, żeby to wiele zmieniło odbiór filmu. Można go obejrzeć bez głosów i nic się nie
straci. Tak naprawdę najciekawsze w nim są klony, na które człowiek się patrzy, a nie
ich słucha.


Wiesz. W tym przypadku akurat bez głosów oglądanie byłoby dużo większą przyjemnością niż z dubbingiem ;). Mimo wszystko aktorzy spisali się świetnie, już w trailerze to słychać - a poza tym w real life Matt Lanter nawet jest do Anakina (i w ogóle do Christensena za czasów Ataku Klonów) podobny.

BTW Aragloin wczoraj poruszył temat avatarów SW, znalazłem jeden, ale nie użyję go, co by nie łamać praw autorskich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować