Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2012 o 14:27, Zb4wiciel napisał:

Ktoś był już na Epizodzie I w 3D i umie ocenić "jakość" tego 3D ? :P

Właśnie wróciłem z kina. Przepłaciłem. Fajnie było sobie przypomnieć magię dzieciństwa, ale to całe 3D było zbędne. Z resztą nie robiło wielkiego efektu - na początku było nawet fanie, ale bardzo szybko się przyzwyczaiłem i przez resztę seansu nawet nie zwracałem uwagi, ze jakiś robot "wychodzi" z ekranu. Tak więc jeżeli kusi cię głównie wizja Star Wars w 3D to możesz się mocno zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o to, czy to jest jeden z tych filmów w 3D, w których po 5 minutach oczy wysiadają, czy jest dobrze zrobione i da się to spokojnie obejrzeć całe bez utratu wzroku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 17:02, Zb4wiciel napisał:

Bardziej mi chodziło o to, czy to jest jeden z tych filmów w 3D, w których po 5 minutach
oczy wysiadają, czy jest dobrze zrobione i da się to spokojnie obejrzeć całe bez utratu
wzroku :p

Także jestem tego ciekawy. Bo ja przez to 3D ostatnio filmu nie mogłem obejrzeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różne opinie słyszałem o Mrocznym Widmie 3D. Również i taką, że to pierwsze 3D, które rządzi, a kilka dodatkowych scen to prawdziwa gratka dla fanów Gwiezdnej sagi. Mnie to ani ziębi, ani grzeje, bo jedyne, co mnie interesowało z tego wszystkiego to soundtrack, który sobie oczywiście sprawiłem i jestem zadowolony z zakupu.

Tak swoją drogą znacznie lepsze jest The Clone Wars, a ostatnia tetralogia była rewelacyjna. Coś dla fanów Face/Off i Cube, a także dla tych, którzy są zainteresowani "podbrzuszem", tłem Wojen Klonów i łowcami nagród, a nie konfliktem Republika vs. separatyści, chociaż to wciąż jest motyw przewodni. Kurczę, TCW to jak nic jeden z najlepszych seriali animowanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 17:02, Zb4wiciel napisał:

Bardziej mi chodziło o to, czy to jest jeden z tych filmów w 3D, w których po 5 minutach
oczy wysiadają, czy jest dobrze zrobione i da się to spokojnie obejrzeć całe bez utratu
wzroku :p

Ostatnio trochę pomęczyłem swoje oczy więc może to dlatego kilka minut po włożeniu okularów poczułem lekkie "ukłucie", które towarzyszyło mi już do samego końca filmu, ale nie przerodziło się w nic mocniejszego. Ale nie było źle, porównując z innymi filmami w 3D, na które kiedyś dałem się namówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 17:37, Demagol napisał:

Mnie to ani ziębi, ani grzeje, bo jedyne, co mnie interesowało z tego wszystkiego to soundtrack,
który sobie oczywiście sprawiłem i jestem zadowolony z zakupu.

Mnie na pójście do kina zachęciła głównie okazja jaką w 1999 roku przegapiłem (za młody byłem) aby obejrzeć na dużym ekranie kulminacyjną walkę z genialnym "Duel of the Fates" w tle. Imo jeden z najlepszych utworów z całej sagi. Dodatkowo spośród wszystkich pojedynków w Gwiezdnych Wojnach to właśnie do tego z Darth Maulem mam największy sentyment i po prostu musiałem to obejrzeć raz jeszcze.
Co do tego całego 3D to warto wspomnieć, że Yoda doczekał się odnowienia: http://geektyrant.com/news/2011/8/24/what-the-new-cgi-yoda-will-look-like-in-star-wars-episode-i.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zna ktos moze nazwe utworu ktory leci w trzeciej czesci gwiezdnych wojen, kiedy to imperator wydaje rozkaz wyeliminowania wszystkich jedi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 22:08, TigerXP napisał:

A zna ktos moze nazwe utworu ktory leci w trzeciej czesci gwiezdnych wojen, kiedy to
imperator wydaje rozkaz wyeliminowania wszystkich jedi?


Anakin''s Betrayal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 22:25, TigerXP napisał:

Dziekuje slicznie.



Nie ma za co ;)
nie jestem tylko fanem Star Wars ale także miłośnikiem twórczości " Big " Johna Williamsa, który w ubiegłym tygodniu obchodził 80- te urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 20:03, Hartus napisał:

Co do tego całego 3D to warto wspomnieć, że Yoda doczekał się odnowienia:
http://geektyrant.com/news/2011/8/24/what-the-new-cgi-yoda-will-look-like-in-star-wars-episode-i.html

Stare. Yoda CGI miał już się pojawić w wydaniu DVD TPM, ale ostatecznie po raz pierwszy pojawił się w edycji na Blu-Ray.
Swoją drogą, w filmie kinowym są sceny z wydań płytowych (m. in. rozszerzone sceny wyścigu). Fajnie to brzmi z dubbingiem - można usłyszeć, jak głosy się zmieniają między starymi scenami a tymi nowymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 23:47, Daronn_Darker napisał:

Potrzeba mi informacje gdzie mozna kupic cala serie: SW:Komiks i SW: Dziedzictwo i za
ile? Za pomoc będę wdzięczny.

Będzie ciężko, jeśli chodzi o całość... Trzeba szukać na Allegro, może ktoś sprzedaje całe serie, ewentualnie sprawdzić na stronach, których linki znajdziesz tutaj: http://www.swiatkomiksu.pl/gdzie-kupic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować