Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2012 o 00:59, lis_23 napisał:

Oj namieszali wczorajszym zakupem, namieszali. Hidalgo i Sansweet zdążyli opublikować już swoje przemyślenia... ;) Można przeczytać o tym tutaj:

http://www.gwiezdne-wojny.pl/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych typów, ale jestem prawie pewien, że nie będzie to nic związanego ani z książkami, ani z komiksami.
Wymyślą po prostu coś nowego, bo zakończenie 6 części było tak zamknięte, że żadnych niedopowiedzeń nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 11:41, Diverso napisał:

Nie mam żadnych typów, ale jestem prawie pewien, że nie będzie to nic
związanego ani z książkami, ani z komiksami. Wymyślą po prostu coś nowego, bo zakończenie
6 części było tak zamknięte, że żadnych niedopowiedzeń nie pamiętam.

Sam nie wiem, może być tak jak piszesz. Ciekawe jak potraktują Expanded Universe - może go jednak totalnie nie oleją, ani nie rozwalą... ;) Ciekawe czy w nowej trylogii zagrają:

Mark Hamill, Carrie Fisher, Harrison Ford oraz Billy Dee Williams...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 11:29, Janek_Izdebski napisał:

Jakie są Wasze typy odnośnie ewnetualnej fabuły "Epizodu 7"? Macie jakies przeczucia?


Bardzo chciałbym zobaczyć Kyle Katarna jako głównego bohatera nowej trylogii. Oczywiście też akademię Jedi prowadzoną przez Luke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 11:45, Janek_Izdebski napisał:

Ciekawe czy w nowej trylogii
zagrają:

Mark Hamill, Carrie Fisher, Harrison Ford oraz Billy Dee Williams...? ;)


Cóż Hamill i Fisher musieliby nieco zrzucić xD Staruszek Ford się jakoś trzyma i miło by było znów go zobaczyć jako Hana Solo. Plus tego biznesu jest taki, że może Lucas aż tyle już nie popsuje, chociaż znowu nie wiadomo czego się spodziewać po Disneyu, czy nie będzie zbyt bajkowo i czy Depp nie zostanie Jedi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 12:59, CatInABag napisał:

nie wiadomo czego się spodziewać po Disneyu, czy
nie będzie zbyt bajkowo


Przestańcie kojarzyć Disneya z bajkami bo już od wielu, wielu lat nie jest to firma robiąca bajki a ogromna korpa. Czy Avengers, John Carter, Black Hole lub Tron: Dziedzctwo są według was bajkowe? Albo nawet Kto wrobił królika Rogera - mimo użycia kreskówkowych postaci to daleko temu do filmu dziecięcego. Zresztą Gwiezdne Wojny nigdy nie były kinem dojrzałym, ambitnym i mrocznym a Disney Piratami z Karaibów udowodnił że potrafi tworzyć na prawdę fajne kino awanturniczo-przygodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 13:45, Nagaroth napisał:

> nie wiadomo czego się spodziewać po Disneyu, czy
> nie będzie zbyt bajkowo

Przestańcie kojarzyć Disneya z bajkami bo już od wielu, wielu lat nie jest to firma robiąca
bajki a ogromna korpa. Czy Avengers, John Carter, Black Hole lub Tron: Dziedzctwo są
według was bajkowe? Albo nawet Kto wrobił królika Rogera - mimo użycia kreskówkowych
postaci to daleko temu do filmu dziecięcego. Zresztą Gwiezdne Wojny nigdy nie były kinem
dojrzałym, ambitnym i mrocznym a Disney Piratami z Karaibów udowodnił że potrafi tworzyć
na prawdę fajne kino awanturniczo-przygodowe.


No i wymieniłeś 3 filmy (Black Hole to nie wiem co to jest akurat :S), które jak dla mnie są nafaszerowane masą efektów specjalnych i nie prezentują sobą niczego specjalnego. Gwiezdne Wojny może i nie są bardzo dojrzałe, zwłaszcza ostatnie (w sensie I-III + te animowane) części, ale stara trylogia była jako tako mrocznawa, a po prostu chciałbym żeby nowe epizody poszły raczej w tę stronę (w co niestety wątpię)... Z drugiej strony marka, jeśli chodzi o filmy i tak już prawie sięgnęła dna, więc ciężko będzie zepsuć to jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 12:59, CatInABag napisał:

Cóż Hamill i Fisher musieliby nieco zrzucić xD Staruszek Ford się jakoś
trzyma i miło by było znów go zobaczyć jako Hana Solo. Plus tego biznesu jest taki,
że może Lucas aż tyle już nie popsuje, chociaż znowu nie wiadomo czego się spodziewać
po Disneyu, czy nie będzie zbyt bajkowo i czy Depp nie zostanie Jedi xD

Jak Disney posmaruje "hamaryckimi dudkami", to i Hamill, Fisher oraz Dee Williams zrzucą w mig te kilogramy... Może zrobią jakiś film z nimi oraz Jacenem i Jainą Solo...? Kto wie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 11:29, Janek_Izdebski napisał:

Jakie są Wasze typy odnośnie ewnetualnej fabuły "Epizodu 7"? Macie jakies przeczucia?


Jak najgorsze? ;)

Podejrzewam, że będzie to wyglądało dokładnie tak, jak jakieś 80% książek EU - nagle, nie wiadomo skąd, pojawi się kolejny niepokonany przeciwnik, stwarzający zagrożenie dla całej galaktyki, mający do swej dyspozycji niezwyciężoną (i niezliczoną) armię, a czoła stawi mu grupka wybrańców. Naprawdę nie zdziwię się, jeśli pociągną wątek potomstwa Hana i Lei (choć nie wydaje mi się, by wykorzystali tu materiały z EU, czyli Jacena i Jainę), które będzie musiało (no bo jak inaczej?) bronić raczkującej Nowej Republiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 19:58, Ring5 napisał:

Jak najgorsze? ;)

Podejrzewam, że będzie to wyglądało dokładnie tak, jak jakieś 80% książek EU - nagle,
nie wiadomo skąd, pojawi się kolejny niepokonany przeciwnik, stwarzający zagrożenie dla
całej galaktyki, mający do swej dyspozycji niezwyciężoną (i niezliczoną) armię, a czoła
stawi mu grupka wybrańców. Naprawdę nie zdziwię się, jeśli pociągną wątek potomstwa Hana
i Lei (choć nie wydaje mi się, by wykorzystali tu materiały z EU, czyli Jacena i Jainę),
które będzie musiało (no bo jak inaczej?) bronić raczkującej Nowej Republiki.

Przesadzasz... Może zrobią porządne kino przygodowe w klimatach sci-fi ala seria "Piraci z Karaibów". Oby tak było. :) Osobiście chciałbym by ruszyli "New Jedi Order Era"/"Legacy Era". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 20:43, Ciekawski94 napisał:

Ze względu na to co zrobi Disney uważam, że nie będzie już tej epickości
co w poprzednich częściach.

Na czym opierasz swój osąd? Możesz rozwinąć swoją myśl? A "Piraci z Kraibów", "IronMan" czy "The Avengers" nie były epickie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 20:45, Janek_Izdebski napisał:

> Ze względu na to co zrobi Disney uważam, że nie będzie już tej epickości
> co w poprzednich częściach.
Na czym opierasz swój osąd? Możesz rozwinąć swoją myśl? A "Piraci z Kraibów",
"IronMan" czy "The Avengers" nie były epickie?


Piraci z Kraibów tylko pierwsza część była dobra, IronMan to dla mnie zwykły dobry film akcji, a The Avengers nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 21:10, Ciekawski94 napisał:

Piraci z Kraibów tylko pierwsza część była dobra, IronMan to dla mnie zwykły dobry
film akcji, a The Avengers nie widziałem.

Wg mnie tym filmom nie brakuje epickości, naprawdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować