Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2012 o 20:23, Daelor napisał:

Hahaha xD
Tak samo jak fani komiksów mieli gigantyczny wpływ na wynik finansowy Avengersów - na
których, o zgrozo!, w większości poszli ludzie, uważający, że ''Marvel'' to jakaś marka
szamponu do włosów.

"IronMan", "Thor", "The Avengers" to przykłady, że Disney potrafi nie spieprzyć dobrej marki. Dlatego nie mam obaw o nową Trylogię. To bardziej Lucas był powodem, że Gwiezdne Wojny w obecnej formie mocno podupadły jako marka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Thor" akurat był kiepawy, tak samo jak "Kapitan Ameryka". "Iron many" trzymają poziom, no ale przecież wszyscy wiedzą, że pieniądze to najlepsza superpower ever.

PS. Błagam, zrezygnuj z tego pogrubiania "kluczowych" słów, bo nie da się tego czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2012 o 22:09, Daelor napisał:

"Thor" akurat był kiepawy, tak samo jak "Kapitan Ameryka". "Iron many"
trzymają poziom, no ale przecież wszyscy wiedzą, że pieniądze to najlepsza superpower ever.

Robert Downey Jr. nie był taki zły w "IronMan-ach".

Dnia 04.11.2012 o 22:09, Daelor napisał:

PS. Błagam, zrezygnuj z tego pogrubiania "kluczowych" słów, bo nie da się tego czytać.

Dobrze, postaram się zmniejszyć częstotliwość używania przeze mnie bolda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:07, Ecko09 napisał:

Można gdzieś poczytać co się działo w The Old Republic? Głównie interesuje mnie co się
działo dalej z Revanem.


Polecam książkę Revan (może jeszcze znajdziesz ją gdzieś na półkach) albo wookieepedia lub ostatecznie... grę Star Wars The Old Republic...
Jest niby jeszcze seria komiksów The Old Republic, ale nie wiem o czym dokładniej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:10, Rizzan napisał:

> Można gdzieś poczytać co się działo w The Old Republic? Głównie interesuje mnie
co się
> działo dalej z Revanem.


Obecnie znalazłem coś na ossus.pl, ale tam mało jest. No chyba, że nic więcej w grze nie jest mówione.
http://ossus.pl/biblioteka/Revan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:20, Ecko09 napisał:

> > Można gdzieś poczytać co się działo w The Old Republic? Głównie interesuje
mnie
> co się
> > działo dalej z Revanem.
>

Obecnie znalazłem coś na ossus.pl, ale tam mało jest. No chyba, że nic więcej w grze
nie jest mówione.
http://ossus.pl/biblioteka/Revan


Na ossus nie są nawet wspomniane wydarzenia z książki ''Revan''. Tam fabuła dzieje się pomiędzy KoTORami oraz po KoTOR II. A w grze Star Wars The Old Republic wyjaśnione jest co się działo z Revanem po wydarzeniach z książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:33, Ecko09 napisał:

> > > >

http://www.empik.com/star-wars-the-old-republic-tom-1-revan-kapryshyn-drew,p1046102457,ksiazka-p
Znalazłem to, jest więcej tomów tego? Czy następne traktują o czymś innym związanym z
grą?


Nie wiem czemu tam jest napisane ''Tom 1''. Może dlatego, że są jeszcze książki ''Fatalny Sojusz'' oraz ''Oszukani'' lecz tych dwóch nie polecam. Nie wprowadzają niczego ambitnego. ''Oszukani'' to książkowa wersja trailera do The Old Republic, a ''Fatalny Sojusz''... nie warta wspominania książeczka. Tak więc zaopatrz się w Revan i to by było na tyle, chyba, że chcesz się jeszcze bawić w grę The Old Republic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:47, Rizzan napisał:

> > > > >
>


W The Old Republic bardzo chętnie bym pograł, ale jakoś mnie nie ciągnie o ile po becie nie zmieniono poziomu trudności ;P Chciałem sam pograć i poznać tylko fabułę, ale po pewnym czasie nie byłem w stanie sam pokonać przeciwników, więc sobie darowałem =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:50, Ecko09 napisał:

> > > > > >
> >

W The Old Republic bardzo chętnie bym pograł, ale jakoś mnie nie ciągnie o ile po becie
nie zmieniono poziomu trudności ;P Chciałem sam pograć i poznać tylko fabułę, ale po
pewnym czasie nie byłem w stanie sam pokonać przeciwników, więc sobie darowałem =/


A robiłeś wszystkie questy? Bo jeśli masz poziom równy poziomowi mobów to nie powinieneś mieć trudności w grze solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 10:52, Rizzan napisał:

> > > > > > >
> > >
>
>


Z tego co pamiętam to tak, nie miałem w tamtym momencie żadnego innego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 12:26, Janek_Izdebski napisał:

Dziwne, że nie ma jeszcze dyskusji o nowowybranym reżyserze 7 epizodu...

http://starwars.com/news/star-wars-is-being-kick-started-with-dynamite-jj-abrams-to-direct-star-wars-episode-vii.html

:)


Wszyscy pogrążeni w żałobie ^^ Kiedyś czytałem o nim same niepochlebne opinie, więc chyba nie ma się z czego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 12:28, Ecko09 napisał:

Wszyscy pogrążeni w żałobie ^^ Kiedyś czytałem o nim same niepochlebne opinie, więc
chyba nie ma się z czego cieszyć.

IMHO to niezły rzemieślnik. :) Co masz do niego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 12:30, Janek_Izdebski napisał:

>


A ja sie nie znam, mówię co na necie wyczytałem ;] W sumie Star Trek ostatni nie był zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 12:46, Ecko09 napisał:

A ja sie nie znam, mówię co na necie wyczytałem ;] W sumie Star Trek ostatni nie był
zły.

Zły nie był, to prawda. :) A wracając do osoby reżysera - zazwyczaj wizjonerzy i geniusze to prywatnie straszne buce - vide Hitchcock... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować