Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2015 o 20:26, Damianuss1 napisał:

O matko... świeży zwiastun nowego Battlefronta rozłożył mnie kompletnie. Nie wiem teraz
czy czekam bardziej na film czy tą grę. SW ponownie mną zawładnie.


Oby tylko DICE dało radę i wróciło do formy (jeśli chodzi o stopień zabugowania):D W ciągu ostatnich 3 czy 4 lat zdecydowanie najwięcej czasu spędziłem w grach ich produkcji :)
Zwiastun znakomity, nie mogę się gry doczekać. Cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 20:29, pawbuk napisał:

Zwiastun znakomity, nie mogę się gry doczekać. Cudo!

Są już pierwsze przecieki. Ponoć tylko 40 graczy max, brak walk w kosmosie, dużo pojazdów, będą bohaterowie dla najlepszych graczy, darmowe dlc z okazji premiery filmu. Najsss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 20:39, Damianuss1 napisał:

Są już pierwsze przecieki. Ponoć tylko 40 graczy max, brak walk w kosmosie, dużo pojazdów,
będą bohaterowie dla najlepszych graczy, darmowe dlc z okazji premiery filmu. Najsss.


Trochę graczy mało, liczyłem na 64 jak w BF. Walki w kosmosie może w DLC się pojawią - jakaś stacja kosmiczna z przestrzenią międzygwiezdną :)
Zobaczymy jak to wyjdzie, ale nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie destrukcja terenu. Na zwiastunie nie było widać, a przecież taki ATAT jak na drzewo spadnie to raczej obali... Choć w sumie nie wiem czy jest tutaj potrzebna. I rzeczywiście 20v20 wydaje się małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 20:26, Damianuss1 napisał:

O matko... świeży zwiastun nowego Battlefronta rozłożył mnie kompletnie.


Mnie też. Tyle tylko, że jestem noga, jeśli idzie o granie w FPSy na padzie, więc pewnie będzie ciężko coś ugrać w Battlefroncie. Co nie znaczy, że nie będę próbował :D Mam tylko nadzieję, że dadzą jakieś ciekawe kolekcjonerki do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2015 o 22:29, Ring5 napisał:

> O matko... świeży zwiastun nowego Battlefronta rozłożył mnie kompletnie.

Mnie też. Tyle tylko, że jestem noga, jeśli idzie o granie w FPSy na padzie, więc pewnie
będzie ciężko coś ugrać w Battlefroncie. Co nie znaczy, że nie będę próbował :D Mam tylko
nadzieję, że dadzą jakieś ciekawe kolekcjonerki do tego...

Mój stary PC nie uciążliwe juz, wiec będę mieć się ze strzelania mi na ps4 przeprosić...

BTW. Plecaki odrzucone i customizacja swoich postaci, dla mnie bomba. Nie ma może nic o walkach w kosmosie, ale i tak polatamy. Jak się nie mylę silnik Frostbite 3 jest dobry w fizyce wiec prawdopodobnie uświadczymy niszczenie otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno...ten drugi teaser byl genialny. Od tego momentu jest to moj numer 1 jesli chodzi o premiery kinowe. Miazga;) jako fan bardziej starej trylogii tutaj aż wylewa się klimat ;) czuć moc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już inne wady i zalety zwiastuna, jedna wada rzuca się aż za bardzo w oczy.
Pomimo iż jestem za porzuceniem książkowego uniwersum, to jednak część rzeczy powinni zostawić po staremu. Jedną z tych rzeczy powinien być Luke Skywalker i jego rola w Nowej Republice? Luje jako jedyny mistrz Jedi powinien stworzyć nową Akademię Jedi i szkolić nowe pokolenie, a tymczasem prawdopodobnie dostaniemy Luke''a, który pełni podobną rolę jak Kenobi i Yoda po przejęciu władzy przez Imperatora i Imperium. Wielki mistrz Jedi, współtwórca sukcesu i zwycięstwa Rebeliantów na wygnaniu? Nie kupuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 11:21, lis_23 napisał:

Pomijając już inne wady i zalety zwiastuna, jedna wada rzuca się aż za bardzo w oczy.
Pomimo iż jestem za porzuceniem książkowego uniwersum, to jednak część rzeczy powinni
zostawić po staremu. Jedną z tych rzeczy powinien być Luke Skywalker i jego rola w Nowej
Republice? Luje jako jedyny mistrz Jedi powinien stworzyć nową Akademię Jedi i szkolić
nowe pokolenie, a tymczasem prawdopodobnie dostaniemy Luke''a, który pełni podobną rolę
jak Kenobi i Yoda po przejęciu władzy przez Imperatora i Imperium. Wielki mistrz Jedi,
współtwórca sukcesu i zwycięstwa Rebeliantów na wygnaniu? Nie kupuję tego.


Wiesz o fabule praktycznie nic nie wiemy, kto wie co sie stało po "Powrocie Jedi" teraz według autorów. Może Vader i Imperator zginęli ale inny Sith przejął kontrole nad niedobitkami itd. Ehh ciezko rozmyślać jak nie znamy historii...co się stało przez te kilkadziesiąt lat miedzy ep6 a ep7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2015 o 12:21, Longer napisał:


Wiesz o fabule praktycznie nic nie wiemy, kto wie co sie stało po "Powrocie Jedi" teraz
według autorów. Może Vader i Imperator zginęli ale inny Sith przejął kontrole nad niedobitkami
itd. Ehh ciezko rozmyślać jak nie znamy historii...co się stało przez te kilkadziesiąt
lat miedzy ep6 a ep7.


Jeżeli jakiś Sith przejął władzę nad niedobitkami Imperium to tym bardziej dawni bohaterzy powinni być w centrum uwagi, i to nie po trzydziestu latach, ale już od samego początku.
Oby to nie był schemat, jak z Yodą i Kenobim: podejmują walkę, przegrywają się, wycofują się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 12:33, lis_23 napisał:


Dnia 18.04.2015 o 12:33, lis_23 napisał:

Jeżeli jakiś Sith przejął władzę nad niedobitkami Imperium to tym bardziej dawni bohaterzy
powinni być w centrum uwagi, i to nie po trzydziestu latach, ale już od samego początku.
Oby to nie był schemat, jak z Yodą i Kenobim: podejmują walkę, przegrywają się, wycofują
się.


Tylko mowie nie wiadomo co się działo przez ten okres. Może Skywalker zbudował akademie a została zniszczona? Można gdybać tylko ;) a może były lata spokoju a coś wydarzyło się ? Na święta sie dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni ta wersja digital tar Wars ( dostępna od 10 kwietnia ) od wersji Blu-Ray?
Rozumiem, że po zakupie można ją pobrać tylko na HDD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą tam zawarte wszystkie materiały dodatkowe tj making ofy, dokumenty, wywiady itp, itd.
Ile z tego było na BR ciężko powiedzieć, aczkolwiek nawet na 1szy rzut oka widać, ze chyba ta wersja Digital będzie tego miał więcej.
Same filmy się nie różnią [przynajmniej ja nigdzie nie wyłapałem jakiegoś info o różnicach], to po prostu te same remasterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 14:16, Zekzt napisał:

Będą tam zawarte wszystkie materiały dodatkowe tj making ofy, dokumenty, wywiady itp,
itd.
Ile z tego było na BR ciężko powiedzieć, aczkolwiek nawet na 1szy rzut oka widać, ze
chyba ta wersja Digital będzie tego miał więcej.
Same filmy się nie różnią [przynajmniej ja nigdzie nie wyłapałem jakiegoś info o różnicach],
to po prostu te same remasterki.


Porównując z posiadanym wydaniem BD to większość dodatków, dokumentów o starej trylogii się pokrywa, na BD nie ma zaś nic co dotyczy nowej trylogii, żadnego dokumentu, Making Of.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 11:21, lis_23 napisał:

Wielki mistrz Jedi, współtwórca sukcesu i zwycięstwa Rebeliantów na wygnaniu? Nie kupuję tego.


No coz, obawiam sie, ze tu troche nie trafiles, bo w EU Luke rowniez zostaje pustelnikiem. Ma to miejsce w cyklu Black Fleet Crisis (o ile mnie pamiec nie myli).

A co do tego, czy usmiercenie EU bylo dobrym czy zlym pomyslem... dla mnie - zlym. Spora czesc tych ksiazek byla pisana przez pasjonatow dla pasjonatow, czego juz o takich Ep I-III powiedziec sie nie da. Dzieki ogromowi ciezkiej pracy, wlozonej w EU przez autorow, wyjasniono wiele watpliwosci, niedopowiedzen czy wrecz bledow logicznych w filmowych GW (np. nie zastanawialo Cie nigdy, ze Kenowi ukryl Luke''a pod jego prawdziwym nazwiskiem? Albo co kierowalo Palpatinem, ktory byl utalentowanym taktykiem i strategiem, gdy uwazal, ze cos takiego, jak Gwkazda Smierci pozwoli mu uporac sie z Rebelia?). Wszystko to zaprzepaszczono, likwidujac EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować