Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Witam !
Mam nadzieję że jescze takiego tematu nie ma jak używałem wyszukiwarki to nie znalazłem takiego.

Już kiedyś próbowałem założyć taki temat ale się nie udało. Możecie tu pisać wszystko o tym świecie ( o książkach, komiksach, grach i filmach ) mi brakowało takiego tematu więc go zakładam. A na początek pytanie czy wiadomo kiedy wyjdzie SW: Empire at War i jakie ma wymagania ?

Mam nadzieję że taki temat Wam odpowiada i dowiecie się czegoś nowego lub poznacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 18:06, Vidmol napisał:

"Empire at War" w lutym, sporo o tej grze piszą w CD-Action. Grałeś w KotOR''a ?


Dzięki za odpowiedź. Poraz czwarty gram w KotOR''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 18:09, Patryk R napisał:

> "Empire at War" w lutym, sporo o tej grze piszą w CD-Action. Grałeś w KotOR''a ?

Dzięki za odpowiedź. Poraz czwarty
gram w KotOR''a.


Raczej powinieneś się spytać który z fanów Star Wars nie grał w KOTOR-a;)

Ps. Ja grałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2005 o 18:23, Stwór napisał:


Raczej powinieneś się spytać który z fanów Star Wars nie grał w KOTOR-a;)

Ps. Ja
grałem:)


Wątpie aby jakiś fan Star Wars nie grał w Kotor''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 18:25, Patryk R napisał:

Wątpie aby jakiś fan Star Wars nie grał w Kotor''a


Jak i w wiele innych gierek (mniej lub bardziej udanych:)
Dzisiaj wypróbuję Star Wars Galaxies:) triala na 10 dni:) Jak mi się spodoba to będę grać:) A sądzę że mi się spodoba;) Kurka to będze opłacać WoW-a i SWG:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w Kotor''a jedynkę, Jedi Outcast II, Jedi Academy i LEGO Star Wars, wielką mam chęć aby zagrać w Kotora 2 ale za drogi jest. A LEGO Star Wars może jest dla dzieci ale ja bardzo ją polubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 18:51, Puszkin napisał:

ja narazie gram w drugą część KOTOR''a i mam takie pytanko ;p jak mogę dorwać części do budowy miecza świetlnego ?? ;] jedną
już mam :D


Juz pare miech temu to przechodziłem, ale graj po prostu i w końcu będziesz miał mieczyk. Na każdej z planet dostaniesz po częśći lub kilka. Na Taris jest jedna. Na Nar-Shadaa ( tak to sie pisze? ) był chyba 2. Na Orderonie była jedna... Dantooine tu był dwie chyba. Nie pamiętam. bo gre przeszedełm w 3 dni chyba. Usiadłem i grałem i w cyba 26 godzin przezedłem. Tyle, że miałem chyab 24 poziom. Duzo musiałem pominąć za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 18:25, Patryk R napisał:

Wątpie aby jakiś fan Star Wars nie grał w Kotor''a


Jestem fanem SW a w KOTOR''a nie grałem :D Chociaż chętnie bym pograł. Jakiś czas temu przeszedłem Republic Commando. Całkiem sympatyczna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Republic Commando także grałem ale zapomniałem dodać, ale każdemu gorąco polecam zagrać w Kotor''a to jeden z najlepszych erpegów, choć moim zdaniem nieco uproszczony. A teraz z innej beczki, który film najbardziej Wam się podobał ? mi chyba Mroczne Widmo bo trochę na Zemście Sithów się zawiodłem, owszem jest to dobrym film ale pozostawił pewien niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie jakieś materiały Screeny i coś innego, jakieś pomysły jak można ubarwnić ten temat to śmiało wrzucajcie to do tego tematu ( oby były związane z tematem, nie były szkodliwe i nie zawierały nie przyzwoitych treści i żeby nie było to niezgodne z regulaminem ). Ja niestety nie mam żadnych materiałów ale byćmoże Wy macie coś ciekawego. Mam nadzieję że to się sprawdzi i moderatorzy nie mają nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 18:51, Puszkin napisał:

ja narazie gram w drugą część KOTOR''a i mam takie pytanko ;p jak mogę dorwać części do budowy miecza świetlnego ?? ;] jedną
już mam :D


Najszybciej można złożyć świetlówkę w następujący sposób. Zaraz po przymusowym pobycie na Telos lecisz na Dantooine, tam udajesz się prosto do jaskini z kryształami. Gdy już je masz, odrazu wylatujesz na Nar Shadaa. Gdy już jesteś na tej planecie wyjdź z Ebon Hawk, przygotuj się do walki i wróć do statku kosmicznego- czeka w nim Visas, gdy ją pokonasz dostaniesz bodajże jakąś soczewkę do Lightsabre. Komponenty których ci brakuje możesz zakupić u Rodianina płci żeńskiej , nazywa się bodajże Genda. Aha tu ciekawostka: Ona popadła w konflikt z Exchange, w wyniku czego występuje spór pomiędzy nią a Ondarem- kupiec Exchange. I teraz jeżeli porozmawiasz z Ondarem, złoży ci on propozycję pozbycia się Gendi. Idziesz do Rodianina, mówisz o zaistniałej sytuacji, ona daje ci rabat na swoje produkty i prosi cię abyś uspokoił Ondara. Wracasz do Ondara i mówisz jak wygląda sytuacja, on również daje ci rabat i mówi żebyś znowu zajął się Rodianinem. Sytuacja powtarza sie 2 lub 3 krotnie. Za ostatnim razem Gendi mówi ci, że już bardziej nie może spuścić z ceny, ale jeżeli jej pomożesz to będzie ci mogła sprzedać specjalne itemy. Nietrudno się domyślić, że musisz pójść do Ondara i przekazać mu, żeby się zmywał;) Gdy już to zrobisz, wracasz do Gendi. Sytuacja przedstawia się następująco. Możesz jej pomóc w zakładaniu nowych szlaków handlowych- w tym celu musisz ustabilizować sytuacje na Onderon i Dantooine, za każdym razem gdy ci się to uda, u Gendi pojawiają sie naprawdę interesujące i potężne itemy. Z ciekawostek pojawia się np kryształ zmieniający kolor ostrza na srebrny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 23:47, Patryk R napisał:

A jakie zmiany wprowadzono w Kotorze 2 ?


Z tego co rzuca się w oczy to tylko nowa fabuła;) Coprawda Obsidian ent. mówił o poprawionym silniku graficznym, usprawnionym interfejsie itp. Co do silnika to wprowadzono jedynie efekty pogodowe- występują jedynie na powierzchni Telos oraz księżycu Duxun. Polega to tylko na tym, że przez chwile niebo jest brunatne, pokropi coś, co ma przypominać deszcz i na tym się kończy. Zmiany w interfejsie to czysta kosmetyka. Aha z ciekawszych rzeczy: teraz slotów do modyfikacji miecza świetlnego jest 6, a nie jak w kotor1- 3. Jednak mimo tych nikłych zmian opłaca się kupić Sith Lords dla samej fabuły. Wolno się rozkręca, ale później nie daje wstać z krzesła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 22:57, Patryk R napisał:

A teraz z innej beczki, który film najbardziej Wam się podobał ? mi chyba
Mroczne Widmo bo trochę na Zemście Sithów się zawiodłem, owszem jest to dobrym film ale pozostawił pewien niedosyt.


Eee.. Pierwsze widze jak ktoś pisze że Mroczne widmo mu się najbardziej podobało.. Mi najbardziej podoba się stara trylogia czyli IV, V, i VI epizodzik:) A z nowej właśnie Zemsta Sithów.. Następnie Mroczne Widmo a na końcu II epizodzik.. Mroczne Widmo było fajne, ale tylko fajne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować