Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Po zwiastunie:

W końcu widzimy coś więcej.
Wreszcie widać efekty specjalne, które nie przytłaczają filmu ale jednak są ( podobnie jak w Star Treku ). Bałem się, że będzie tylko ta pustynia, ruiny i nic więcej, więc jest dobrze.
Han jest bardziej dojrzały, mam nadzieję, że

Spoiler

jednak go nie uśmiercą, gdyż to moja ulubiona postać z uniwersum SW.

[m-r]
Brak Luke''a to zamierzony efekt, prawdopodobnie pojawi się pod sam koniec filmu i zajmie się edukacją kolejnego Skywalkera - swojej córki? Bardzo dobrze, że trzymają go w tajemnicy i nie chcą pokazać wszystkiego.
Najbardziej przeszkadza mi nowe Imperium i ten ich Vadero podobny przywódca z maską a la kaczy dziób ;0 jego monolog do maski Vadera jest dla mnie bardziej komiczny niż straszny.
Na koniec, świetna aranżacja starych tematów Williamsa.

Obok filmu: rasiści na Twiterze organizują akcję bojkotującą film, gdyż występuje w nim czarnoskóry aktor i, o zgrozo! kobieta. Ich zdaniem jest to promocja złej multikulturowej polityki - bo, oczywiście, powinni być sami biali mężczyźni, żadnych kolorowych, a już broń Boże, kolorowych kobiet ;)
Dokąd ten świat zmierza? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie wszystkie sceny ze sneak peeków pojawił się w trailerze. Chyba, że latają 2 różne wersje trailera, w co raczej wątpię.
A ten bojkot podobno był żartem z początku, ale oszołomy zaczęły to traktować na poważnie i oto jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 09:58, lis_23 napisał:

Brak Luke''a to zamierzony efekt, prawdopodobnie pojawi się pod sam koniec filmu i zajmie <br />> się edukacją kolejnego Skywalkera - swojej córki? Bardzo dobrze, że trzymają go w tajemnicy <br />> i nie chcą pokazać wszystkiego. <br /><br />


Z tym brakiem to bym uważał - 1:33 z trailera. Możliwe, że się pojawi. Obstawiałbym, że

Spoiler

zginie

. Pozwalało by to zachować symetrię charakterystyczną dla filmów SW, do tej pory w pierwszym filmie z każdej trylogii
Spoiler

umierał mistrz Jedi

. Więc może i teraz tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> mam nadzieję, że jednak go nie uśmiercą



Jeżu, chłopie, bierz takie rzeczy w spoilery, jak rany! :[ Nie sądzisz, że to trochę za dużo informacji, żeby tak po prostu otwartym tekstem rzucić?! Teraz żałuję, że tu zajrzałem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2015 o 10:09, Evertsen_Dante napisał:

Z tym brakiem to bym uważał - 1:33 z trailera. Możliwe, że się pojawi. Obstawiałbym,
że

Spoiler

zginie

. Pozwalało by to zachować symetrię charakterystyczną dla filmów SW,
do tej pory w pierwszym filmie z każdej trylogii
Spoiler

umierał mistrz Jedi

. Więc może
i teraz tak będzie.


Nie mówię, że go nie ma ( choć pojawia się tylko na chwilkę ) tylko, że pojawi się pod koniec i będzie mentorem dla nowego Jedi.

Spoiler

W jego śmierć nie wierzę, podobnie w śmierć Hana. Nie zabija się legend. Jeżeli już ktoś miałby zginąć to będzie to Chewie lub ktoś w ósmej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 10:18, Ring5 napisał:

Spoiler

> mam nadzieję, że jednak go nie uśmiercą

<br />> <br />> Jeżu, chłopie, bierz takie rzeczy w spoilery, jak rany! :[ Nie sądzisz, że to trochę <br />> za dużo informacji, żeby tak po prostu otwartym tekstem rzucić?! Teraz żałuję, że tu <br />> zajrzałem... :/ <br />> <br />> <br />


Sorki, przekopiowałem swój post z innego forum i to dlatego ... niżej już Masz spoilery. Z drugiej strony, nie napisałem niczego innego o czym by już nie było mowy, przecież nawet z Tobą rozmawialiśmy tu o

Spoiler

przyszłości Hana i innych klasycznych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 10:21, lis_23 napisał:

>

Spoiler

> przecież nawet z Tobą rozmawialiśmy tu o

Spoiler

przyszłości Hana i innych klasycznych postaci.



Ale teoretyzowanie to zupełnie inna sprawa. ;)

W każdym razie trailer wgniótł mnie w fotel. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz miałem gęsią skórkę oglądając jakiś trailer (chyba nigdy...), ale to - WOW! Zapowiada się niesamowite widowisko. Wygląda na to, że odsunięcie Lucasa od podejmowania decyzji było najlepszą rzeczą, jaka mogła spotkać to uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2015 o 10:41, Ring5 napisał:


Ale teoretyzowanie to zupełnie inna sprawa. ;)

No tak, ale to jest nadal teoretyzowanie ;) nadal nic nie wiadomo, a spoilerów nie czytam ( jest już potencjalna fabuła, oczywiśicie, teoretyczna ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 10:50, lis_23 napisał:

No tak, ale to jest nadal teoretyzowanie ;) nadal nic nie wiadomo, a spoilerów nie czytam
( jest już potencjalna fabuła, oczywiśicie, teoretyczna ).


Ja też nic nie czytam, nie chce sobie psuć zabawy :D Specjalnie idę do kina w dzień premiery, żeby przypadkiem w necie nie zobaczyć spoilerow, a na pewno będzie ich cała masa :D
Zresztą, jak zacznie się wysyp memów, opowiadań, spoilerów, to już będę wiedział o czym mówią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek, pojawiła się już krytyka polskich fanów SW:

- Zwiastun wygląda jak fan film.
- Zwiastun wygląda jak film Marvela, a zwłaszcza ten " kiepski film Strażnicy Galaktyki "
- zwiastun wygląda jak Star Trek Abramsa
- film będzie przeładowany CGI - podobnie jak zwiastun ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 11:13, lis_23 napisał:

- Zwiastun wygląda jak fan film.


Bo nim jest. J.J. Abrams wielokrotnie mówił, że jest fanem GW :P

Dnia 20.10.2015 o 11:13, lis_23 napisał:

- Zwiastun wygląda jak film Marvela, a zwłaszcza ten " kiepski film Strażnicy Galaktyki


I bardzo dobrze. Strażnicy Galaktyki byli bardziej Gwiezdnowojenni, niż prequelowa trylogia.

Dnia 20.10.2015 o 11:13, lis_23 napisał:

- zwiastun wygląda jak Star Trek Abramsa


Ponownie - to świetna wiadomość, nowe Star Treki sprawiły, że seria znowu stała się interesująca, bo ostatnie filmy wołały o pomstę do nieba.

Dnia 20.10.2015 o 11:13, lis_23 napisał:

- film będzie przeładowany CGI - podobnie jak zwiastun ;)


Znaczy, jeszcze bardziej, niż prequelowa trylogia? Chyba się nie da :P

Nie wiem czemu, ale ja jestem BARDZO optymistycznie nastawiony. Wcześniej miałem pewne obawy, ale teraz, z każdym kolejnym trailerem, mój poziom zauroczenia rośnie. Być może film jako taki będzie inny - gorszy, słabszy, zobaczymy. Ale w trailerach widzę tę magię, której w Ep I-III mi brakowało. Niech już będzie grudzień, jak rany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 11:51, Ring5 napisał:

>
Nie wiem czemu, ale ja jestem BARDZO optymistycznie nastawiony.


Mam wrażenie, że jeżeli chodzi o SW to zawsze jesteś optymistycznie nastawiony. Solidny trailer, mam nadzieję, że film będzie jeszcze lepszy - w końcu to ogromne wydarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 12:11, Shinigami napisał:

> Mam wrażenie, że jeżeli chodzi o SW to zawsze jesteś optymistycznie nastawiony.


Eee... nie? Do udzialu Lucasa w prequelach bylem nastawiony sceptycznie. Mialem racje. Do niektorych aspektow przejecia uniwersum przez Disney''a rowniez (bo nie ujrze np. trzeciego tomu cyklu o Hand of Judgement czy tez kolejnego Jedi Knighta).

Ale tu po prostu wszystko wyglada swietnie. No i Abrams, ktory juz udowodnil, ze tego rodzaju kino nie jest mu obce. Stad optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Ortodoksyjnym fanem SW nie jestem, jednak zgadzamy się co do jednego Disney to największa tragedia jaka mogła spotkać to uniwersum. Dobra może zaraz po EA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 13:13, Shinigami napisał:

Zobaczymy. Ortodoksyjnym fanem SW nie jestem, jednak zgadzamy się co do jednego Disney
to największa tragedia jaka mogła spotkać to uniwersum. Dobra może zaraz po EA :P


Tragedia? Jak na razie Disney ponownie ożywił to uniwersum i nie ma tu żadnej tragedii. Tragedią to jest cena Sokoła Milenium z Lego = 800 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2015 o 13:13, Shinigami napisał:

Disney to największa tragedia jaka mogła spotkać to uniwersum.


Nie zgodze sie. Owszem, sa wady (wspomniane wyzej zlikwidowanie calego EU), ale juz sam fakt, ze od GW odsunieto Lucasa, jest ogromnym plusem. Gdyby mial jeszcze kilka lat, kompletnie by zniszczyl to uniwersum.

Dnia 20.10.2015 o 13:13, Shinigami napisał:

Dobra może zaraz po EA :P


I z tym tez sie nie zgodze. Battlefront wymiata. Czekam na kolejne produkcje na podobnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2015 o 13:48, Ring5 napisał:


I z tym tez sie nie zgodze. Battlefront wymiata. Czekam na kolejne produkcje na podobnym
poziomie.


Oby to była gra single player, bo Battlefront w ogóle mnie nie jara, a w listopadzie i jeszcze w październiku jest więcej lepszych ( dla mnie ) gier: AC Syndicate, Halo 5 Guardians, Need for Speed, CoD BO III, Fallout 4 i Rise of the Tomb Raider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować