Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Jezeli chodzi o to ktory mi sie film najbardziej podobal to moze powiem, ze wszystkie :) ale lezka mi sie zakrecila w kinie jak sie skoniczyla "Zemsta Sithow" a kompel w momecie jak Obi-Wan odcial nogi i reke Vaderowi krzyknal tylko "O Ku#?a". Z innych czesci to w VI Epizodzie na konicu mi sie smutno robi jak Vader/Anakin umiera...

Nawet z kumplami mielismy krecic krotki filmik amatorski we wakacje. Przed wakacjami juz zrobilismy pare ujec z walka na miecze, dorobilismy na kapie ostrza.. wygladalo to dla nas siwietnie :) no ale plan niewypalil, ja zaliczylem przeprowadzke, jeden kapel tez :( a drugi w tym czasie kiedy mieszkalismy w jednym miejscu jeszce to pojechal na kolonie... Jezeli gdzies na plytkach znajde to co juz zrobilismy to zamieszcze w necie i zapodam linka na forum.
A czy ktos z was juz probowal np. z kolegami cos takiego robic?

Jezeli chodzi o gry to gralem tylko w Jedi Academy, postaram sie w te swieta przejsc KOTOR''y.

A z ksiazek to jakis czas temu przeczytalem "Opowiesci Lowcow Nnagrod" i zabieralem sie jeszcze kiedys za Epizod II ale gdzies na poczatku nadeszly urodziny kompla i szukalem szybko prezetu :P

Jaka jest wasza ulubiona postac ze StarWarsow, tylko niemowcie ze Boba Fett?
Quai-(Z)Gon Jinn RULEZ (chociaz glupio zginal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do Hana. Otóż w Play-u było napisane, ze ojcem hana jest Jango ten łowca nagród co chciał ukatruic księżniczkę. Czy to prawda, bo jak kiedys zadałem to pytanie to nikt mi nie udzielił mi odpowiedzi, a bardzo mnnie to ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 10:15, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ja mam pytanie co do Hana. Otóż w Play-u było napisane, ze ojcem hana jest Jango ten łowca nagród co chciał ukatruic księżniczkę.
Czy to prawda, bo jak kiedys zadałem to pytanie to nikt mi nie udzielił mi odpowiedzi, a bardzo mnnie to ciekawi


Niewydaje mi sie, podobno Boba byl jego jedynym "synem" ale niemoge tego potwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 10:39, Patryk R napisał:

Ja niestety nie oglądałem starych epizodów a tak chciałbym.


Lol, nawet moja mama ogladala wszystkie Epizody oprucz Zemsty Sithow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://winterson.com/2005/06/episode-iii-backstroke-of-west.html całkiem fajna sprawa- angielskie tłumaczenie chińskiej wersji językowej, która to była przekładana z angielskiego. Po tytule możecie nie poznać, więc powiem, że ten film to ROTS;) BTW: Czy ktoś z was wie, gdzie można zakupić wersję Clone Wars Micro Series? Bo ja oglądałem je jedynie u kolegi, a temu z kolei kopię przysłała ciotka z WB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 10:15, Alexei Kaumanavardze napisał:

Ja mam pytanie co do Hana. Otóż w Play-u było napisane, ze ojcem hana jest Jango ten łowca nagród co chciał ukatruic księżniczkę.
Czy to prawda, bo jak kiedys zadałem to pytanie to nikt mi nie udzielił mi odpowiedzi, a bardzo mnnie to ciekawi


Nie, Jango nie jest jego ojcem. Jedynym synem tego łowcy nagród, do tego stworzonym genetycznie (klon) jest Boba Fett :) Han miał normalnych rodziców, tatusia i mamusie, nam jednak nieznanych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą częścią jest Powrót Jedi, a Nową Nadzieję znam prawie na pamięć :) Epizody IV,V,VI oglądałem kilkadziesiąt razy a I ze 3 razy, II i III tylko po razie w kinie. A i tak stare epizody są najlepsze. Han Solo rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie wiem co dzieje się po Zemście Sithów czyli stare epizody powiedziałby mi ktoś kim jest Han Solo ? a tak swoją drogą to raczej mało wiem o Star Wars, no ale z filmów i gier można wynieść jakąś wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 20:23, Patryk R napisał:

Jako że nie wiem co dzieje się po Zemście Sithów czyli stare epizody powiedziałby mi ktoś kim jest Han Solo ? a tak swoją
drogą to raczej mało wiem o Star Wars, no ale z filmów i gier można wynieść jakąś wiedzę.

Han Solo to główny pomagier Luka w częściach IV-Vi w tym czasie był zamrożony, postrzelony i ogólnie nie miał łatwego życia. Był on też właścicielem najszybszego złomu na świecie "sokoła Milenium" To to cacko wynajęte na Tatooine woziło wszędzie naszych Hiłosów. Jak coś pomieszałem to niech ktoś mnie poprawi, ale chyba to najogólniejsza charakterystyka Sama. A i jescze jedno. Miał słabość do Amidali. Krótko mówiąc podwalał się do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. A i jescze jedno. Miał słabość

Dnia 19.11.2005 o 21:01, Alexei Kaumanavardze napisał:

do Amidali. Krótko mówiąc podwalał się do niej


Nie do Amidali tylko do jej córki Leii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona część to... każda. Każda ma swój niepowtarzalny klimat.
Dla tych co nie widzieli starej trylogii: na początku grudnia już wszystkie części będą dostępne na DVD więc będzie można uzupełnić braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 21:03, bipal napisał:

. A i jescze jedno. Miał słabość
> do Amidali. Krótko mówiąc podwalał się do niej

Nie do Amidali tylko do jej córki
Leii

Możliwe, a żeby dodać sprawie smaczku można dodać, ze ta była siostrą Luka i w przypadku jego śmierci ostatnią nadzieją na ocalenie republiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2005 o 21:08, bipal napisał:

Dla tych co nie widzieli starej trylogii: na początku
grudnia już wszystkie części będą dostępne na DVD więc będzie można uzupełnić braki.


I to mnie cieszy. A tak właściwie to nie odpowiedziałem na jedno pytanie o ulubioną postać, tak więc moją ulubioną jest Obi Wan Kenobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2005 o 21:11, Patryk R napisał:

I to mnie cieszy. A tak właściwie to nie odpowiedziałem na jedno pytanie o ulubioną postać,
tak więc moją ulubioną jest Obi Wan Kenobi.


Poczekaj aż poznasz jego dalsze losy - jest "troszeczkę" inaczej przedstawiony w dalszych epizodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jacy są wasi ulubieni antybohaterowie - jak dla mnie Imperator i Jango Fett; (Vader - jest tutaj problem bo jest to postać "zmienna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I chciałem jeszcze dodać kolejny raz, że bardzo dobrze że jest formu nie zdominowane przez "starych" fanów, którzy to tylko stara trylogia to, stara trylogia tamto, a nowa ogólnie jest be i bez klimatu.
Mam nadzieję że to się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować