Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2005 o 20:27, shinian napisał:

Apropo widział ktoś w tej serii Qui-Gon Jinn''a? Świetnie mu nos przerysowali-
kilka minut tarzałem się ze śmiechu:P


Tartakovsky ma po prostu taką kreskę, lekko karykaturalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2005 o 21:05, Seldon napisał:

Tartakovsky ma po prostu taką kreskę, lekko karykaturalną :)


Ale do prezentowania akcji nadaje się znakomicie, poza tym Yoda i Palpatine wypadli świetnie
Ogólnie serial bardzo przyjemnie się ogląda, nawet przy niezbyt dobrej znajomości angielskiego.
Mam nadzieję że zostaną wydane u nas na DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 20:05, bipal napisał:

Mam nadzieję że zostaną wydane u nas na DVD


Oj nie zapowiada się na to. W cywilizowanych krajach Micro Series dostępne są od dobrych kilkunastu miesięcy, miałem nadzieje, że u nas coś się ruszy przy premierze RoTS, ale znowu nic nie wskazuje na to by zostały one wydane w Polsce. Rada jest prosta- zamówić produkt z WB, zrobiłem tak z kolegami, w sumie zamówiliśmy 3 kopie, i ceny przesyłki rozłożyły się już w miare racjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2005 o 20:09, shinian napisał:


Oj nie zapowiada się na to. W cywilizowanych krajach Micro Series dostępne są od dobrych kilkunastu
miesięcy, miałem nadzieje, że u nas coś się ruszy przy premierze RoTS, ale znowu nic nie wskazuje
na to by zostały one wydane w Polsce. Rada jest prosta- zamówić produkt z WB, zrobiłem tak
z kolegami, w sumie zamówiliśmy 3 kopie, i ceny przesyłki rozłożyły się już w miare racjonalnie.


Tylko mi chodzi o wersje z polskimi napisami, oryginalną mam juz na komputerze - odzcinki były do ścianięcia ze strony STAR WARS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 20:14, bipal napisał:

Tylko mi chodzi o wersje z polskimi napisami, oryginalną mam juz na komputerze - odzcinki były
do ścianięcia ze strony STAR WARS.


Ale chyba tylko dla członków HyperSpace ( czy może ja znowu coś opóściłem;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 20:19, shinian napisał:

Ale chyba tylko dla członków HyperSpace ( czy może ja znowu coś opóściłem;)?


Niestety opuściłeś ;)
Przez tydzień HyperSpace był dostępny wszystkim użytkownikom, za darmo, z udostępnionymi serwerami FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym na DVD sa zawsze jakiś fajne dodatki, co zawsze podnosi przyjemność z obcowania z danym filmem, a słyszałem że do Clone Wars są całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć, jakie komiksy Star Wars wyszły w Polsce? Mam i doś sporo, ale nie wiem, czy wszystko, a chciałbym mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nigdzie nie mogę znalaleźć odpowiedzi na mój problem :( chodzi mi o tą sytuację na Nar Shaddaa gdzie muszę tym robotem otworzyć zaszyfrowane drzwi a nie znam kombinacji a już chyba z 20 razy próbowałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz był poruszany identyczny problem. Ja niestety nie pamiętam tej kombinacji, ale zrobiłem ją chyba w jakieś 30 sek. Więc jeżeli naprawdę się na tym zaciąłeś, to wyślij mi save na shinian@wp.pl, a ja ci go odeślę już po otworzeniu zamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2005 o 22:49, shinian napisał:

Mam takie jedno w sumie głupie pytanie: Czy ktoś oglądał dzisiaj teleranek? Bo właśnie wpadłem
na pewien news: http://www.starwars.pl/pokaz.php?id=3458 i chętnie bym posłuchał waszych opinii.
Może ktoś również wie, czy istnieje strona skąd można sciągnąć archiwalne teleranki?;)


Hehe ogladalem to jak bylem maly. Nie wiedzialem ze to jeszcze leci. A co do stronki to jedynie google chyba pozostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do osób które w najbliższym czasie mają zamiar kupić RoTS, a nie mają większośći innych epizodów- radzę się jeszcze 2-3 miesiące wstrzymać^^. Na początku przyszłego roku wyjść ma sześciopak- wszystkie filmy w 1 wydaniu;) Najbardziej prawdopodobną wersję okładek tego cuda można zobaczyć tutaj: http://www.starwars.pl/pokaz.php?id=3456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę kupiłem sobie kotor''a 2 a wczoraj skończyłem, i muszą przyznać że to bardzo dobra gra tylko że jeszcze więcej czasu bym przed nią spędził gdyby była po polsku. Mam jednak pytanie kiedy można przerobić na Jedi Attona ? czy tylko na pierwszej wizycie na Telos ? bo próbowałem później ale się nie udało, a savu na Telos nie mam, a także od nowa też nie chcę mi się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to przerobić go można również na każdej innej planecie (po uzyskaniu odpowiedniego poziomu influence). Jednak aby tego dokonać koniecznie musisz odbyć rozmowę z tymi dwoma męskimi Twilek''ami znajdującymi się w schronisku dla uchodźców na Telos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sześciopak DVD będzie to fakt, ale czy warto ciągle czekać na kolejne wydania - tak nigdy się niczego nie kupi.
Lukas ma wprowadzić do kin wersje 3D całej sagi i co - czekać aż w domu będą projektory o takich mozliwościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować