Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2005 o 23:50, Patryk R napisał:

W sobotę kupiłem sobie kotor''a 2 a wczoraj skończyłem, i muszą przyznać że to bardzo dobra
gra tylko że jeszcze więcej czasu bym przed nią spędził gdyby była po polsku. Mam jednak pytanie
kiedy można przerobić na Jedi Attona ? czy tylko na pierwszej wizycie na Telos ? bo próbowałem
później ale się nie udało, a savu na Telos nie mam, a także od nowa też nie chcę mi się grać.


Spolszczenie będzie może na gwiazdkę.. A najpóźniej w styczniu:) Robione całkiem fajnie przez grupkę ludzi którzy od ponad pół roku nad tym siedzą:) będzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:00, Stwór napisał:

Spolszczenie będzie może na gwiazdkę.. A najpóźniej w styczniu:) Robione całkiem fajnie przez
grupkę ludzi którzy od ponad pół roku nad tym siedzą:) będzie fajnie:)

Największy problem tkwi w tym, że premiera tego spolszczenia to takie "za kilka dni", "jest na ukończeniu", "jeszcze kilka tygodni", "zostało nam naprawdę mało", "w przyszłym miesiącu będzie" ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:02, prabab napisał:

Największy problem tkwi w tym, że premiera tego spolszczenia to takie "za kilka dni", "jest
na ukończeniu", "jeszcze kilka tygodni", "zostało nam naprawdę mało", "w przyszłym miesiącu
będzie" ;].


Wiesz oni to robią za free:) nikt im za to nie zapłaci! Ale się starają i na prawdę teraz są blisko i skończą najpóźniej w przysłym miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:17, Stwór napisał:

> Największy problem tkwi w tym, że premiera tego spolszczenia to takie "za kilka dni",
"jest
> na ukończeniu", "jeszcze kilka tygodni", "zostało nam naprawdę mało", "w przyszłym miesiącu

> będzie" ;].

Wiesz oni to robią za free:) nikt im za to nie zapłaci! Ale się starają i na prawdę teraz są
blisko i skończą najpóźniej w przysłym miesiącu:)

Oczywiście, że to wiem, bo byłem w tej ekipie :P. I jakoś nic nie dostałem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 23:18, Patryk R napisał:

Przepraszam za te dwa posty ale coś mi się psuje.


Nie tylko Tobie, mi parę topiców już nie chciało się wyświetlić, a jakiś użytkownik miał pecha i pewnie przez przypadek stworzył 5 takich samych topiców. (Może szykują się do kolejnego upgrade- może będa avatary wreszcie dostępne:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 12:24, bipal napisał:

Jak oceniacie najnowsze komiksy STAR WARS, które wydała Mandragora?


Komiksy same w sobie bardzo dobre, naprawdę polecam. A jeśli chodzi o wydanie, to za taką cenę nie można było się spodziewać lepiej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakieś filmy książki komiksy, w których są duże nawiązania do STAR WARS?. Niekoniecznie muszą być śmieszne.
Ja na przykład bradzo polecam wszstkim fanom film "W pogoni za Amy" (sam film bardzo dobry), każdy fan znajdzie całe tony żartów "starwarsowych" i nieźle się ubawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 15:28, bipal napisał:

A znacie jakieś filmy książki komiksy, w których są duże nawiązania do STAR WARS?. Niekoniecznie
muszą być śmieszne.
Ja na przykład bradzo polecam wszstkim fanom film "W pogoni za Amy" (sam film bardzo dobry),
każdy fan znajdzie całe tony żartów "starwarsowych" i nieźle się ubawi.


Polecam dwie parodie autorstwa Stanisława Mąderka. Wspaniała zabawa :D
A co do nieśmiesznych, to czytałem sobie trylogię Tada Williamsa. Występuje tam rasa Sith, z troszkę inną odmianą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o wydaniu DVD Zemsty?
Mnie osobiście bardzo podobały się dodatki, choć miałem pewną nadzieję na "Clone Warsy". Ogólnie fajnie wydane, pokazano wyciętą scenę z Shaak Ti, zakładanie Sojuszu Rebeliantów w apartamencie Padme i lot Yody na Dagobah. Dodatkowo mnóstwo materiałów dotyczących tworzenia filmu i ewolucji postaci. Sam film wiadomo jaki był, mogę sie jednak przyczepić do automatycznego wyboru języka... Jest od poczatku ustawione na dubbing, który choć zdecydowanie lepszy od tego w drugiej części, to jednak wciąż jest niezwykle uciążliwy. Na szczęście są też napisy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 16:40, Furrbacca napisał:

A co sądzicie o wydaniu DVD Zemsty?


Mam, obejzałem, dobry Starwarsowy poziom, technicznie bez zarzutu, co do wyciętych scen to widać, że niektóre musiały wylecieć, bo zakłuciło by to spójność filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 21:04, bipal napisał:

Mam, obejzałem, dobry Starwarsowy poziom, technicznie bez zarzutu, co do wyciętych scen to
widać, że niektóre musiały wylecieć, bo zakłuciło by to spójność filmu.


Właściwie, to Lucas sam mówił, że raczej było to podyktowane czasem trwania filmu, lecz rzeczywiście po części masz rację... Nie wyobrażam sobie możliwości wstawienia sceny z Shaak Ti, natomiast sceny w apartamencie Padme przeszkodziłyby w skupieniu się na próbie "zdjęcia" kanclerza i na Anakinie. Ale czemu wyrzucili lot na Dagobah? - tego lekko nieakceptuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 22:02, Furrbacca napisał:

> Mam, obejzałem, dobry Starwarsowy poziom, technicznie bez zarzutu, co do wyciętych scen
to
> widać, że niektóre musiały wylecieć, bo zakłuciło by to spójność filmu.

Właściwie, to Lucas sam mówił, że raczej było to podyktowane czasem trwania filmu, lecz rzeczywiście
po części masz rację... Nie wyobrażam sobie możliwości wstawienia sceny z Shaak Ti, natomiast
sceny w apartamencie Padme przeszkodziłyby w skupieniu się na próbie "zdjęcia" kanclerza i
na Anakinie. Ale czemu wyrzucili lot na Dagobah? - tego lekko nieakceptuję.



Wyrzucili lot na Dagobah - nie wiedziałem , muszępójść i wypożyczyć sobie Zemstę , bo na razie nie mam zamiaru tracić na niąkasy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za trzeci post pod rząd ale chciałbym sięjeszcze dowiedzieć jak miał na imię ten Wookie , który wraz z Chewbaccą towrzyszył mistrzowi Yodzie w pobycie na Kashyyyku podczas wojen klonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 10:02, upiordliwy napisał:

Mam pytanie bo nie mogę sobie przypomnieć - czy stolica Kashyyyk miała jakąś swoją nazwę własną
- bo potrzebuję do mafii:)


Oczywiście, że posiadała :D. A brzmiała ona: Rwookrrorro

A co do Wookieego. Przykro mi, ale nie mam dostępu do Zemsty, więc niestety nie mogę sprawdzić. Może wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 10:08, upiordliwy napisał:

Przepraszam za trzeci post pod rząd ale chciałbym sięjeszcze dowiedzieć jak miał na imię ten
Wookie , który wraz z Chewbaccą towrzyszył mistrzowi Yodzie w pobycie na Kashyyyku podczas
wojen klonów.


hehe, a jednak udało się bez Zemsty. Wookiee nazywał się Tarfful

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować