Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 16:38, Aragloin napisał:

Tak, mój Padawanie. xD


EPIC FAIL! Większy niż ten wczesny art z Yodą ;). Wyczuwam próby wywyższenia się - "The Jedi who believes that he is more important than others only demonstrates that his opinion is to be ignored." HA-HA.

Dnia 19.09.2008 o 16:38, Aragloin napisał:

Gormo to postać z Sith Lords


Del Gormo. Del Gormo! Od kiedy ten Gormo jest mistrzem Jedi?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu przypomnia mi się Kreia z II k.- "his fool, and imbecincle... ingorance.." Wiem, kolejny gained dark side.
Gormo... czekaj co on robił... sam się przekonasz prędzej czy później. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

For your own sake, zejdź z tematu KOTOR-a 2. Co prawda, kumpel mi nieco o fabule mówił, ale ostatecznie niewiele pamiętam, a o zakończeniu nic nie wiem. Tak więc nie mów nic o KOTOR-ze 2, bo do czasu przynajmniej Bożego Narodzenia NIE zagram w niego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:47, Aragloin napisał:

Jezu, przecież ja wiem, i nie daję SPOILERÓW. Tylko luźne powiązania z kotorem II. To
coś ciekwaego ws. avka?


No to rzuciłem propozycją Mistrza Gormo, a Ty sobie pomyliłeś postać ;/. Nie wiem, to może Qymaen jay Sheelal? Pamiętam, jak ściągnąłem sobie jego model do Jedi Academy, fajnie się grało (tylko głos miał beznadziejny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 16:50, Skywalker560 napisał:

> Jezu, przecież ja wiem, i nie daję SPOILERÓW. Tylko luźne powiązania z kotorem II.
To
> coś ciekwaego ws. avka?

No to rzuciłem propozycją Mistrza Gormo, a Ty sobie pomyliłeś postać ;/. Nie wiem, to
może Qymaen jay Sheelal? Pamiętam, jak ściągnąłem sobie jego model do Jedi Academy, fajnie
się grało (tylko głos miał beznadziejny).

Nie ma go. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale którego nie ma?

Masz Qymaena jai (sorki, pomyłem literkę, ale i tak wyskoczyłby Ci Grievous) Sheelala:
http://starwars.wikia.com/wiki/Image:Grievous_original.jpg
Albo nie, ja sobie go zarezerwuję na avatara! :P

A tu masz Del Gormo:
http://starwars.wikia.com/wiki/Image:Gormo_Training_Yoda.JPG
Mleheheheh .

EDIT: Linki ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukając KoTora II na allegro znalazłem taka oto grę: http://www.allegro.pl/item437352928_star_wars_starfighter.html Słyszał ktoś o tym? Na podstawie I części, a więc nie sądzę że dobre...

A poza tym to jakie gry SW uważacie za godne polecenia, poza tymi, które ukończyłem: Kotor, empire at war, battlefront, phantom menace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 13:16, tomoliop napisał:

A poza tym to jakie gry SW uważacie za godne polecenia, poza tymi, które ukończyłem: Kotor, empire at war, battlefront, phantom menace?


Osobiście pogrywałem w Jedi Outcasty oraz Jedi Academy (KOTOR poszukiwany) i z czystym sumieniem mogę Ci je polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 14:35, DJ Szlafrok napisał:

> A poza tym to jakie gry SW uważacie za godne polecenia, poza tymi, które ukończyłem:
Kotor, empire at war, battlefront, phantom menace?

Osobiście pogrywałem w Jedi Outcasty oraz Jedi Academy (KOTOR poszukiwany) i z czystym
sumieniem mogę Ci je polecić.

heh, zapomniałem tych wymienić, też w nie grałem:P zdecydowanie muszę zagrać w rogue squadron, x-wing alliance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 13:16, tomoliop napisał:

Szukając KoTora II na allegro znalazłem taka oto grę: http://www.allegro.pl/item437352928_star_wars_starfighter.html
Słyszał ktoś o tym? Na podstawie I części, a więc nie sądzę że dobre...

A poza tym to jakie gry SW uważacie za godne polecenia, poza tymi, które ukończyłem:
Kotor, empire at war, battlefront, phantom menace?


Starfighter to akurat z tego co czytałem gra bardzo dobra (swego czasu jak czytałem "Clicka" dostała 6/6), sam niestety w nią nigdy nie grałem :/
Co do gier godnych polecenia ze SW, to cóż mi się wszystkie podobały (oprócz Galaxies, bug na bugu to jednak nie to). Zdecydowanie powinieneś zagrać w Jedi Knighta II (i Academy), polecam również (o ile nie boisz się grafiki) symulatory gwiezdno wojenne jak X-wing, Tie-fighter, czy z "nowszych" X-wing vs. Tie-fighter (w to gram obecnie, nawet przyjemnie się pyka, tylko szkoda, że fabuły brak, chociaż ta za to jest w dodatku Balance of Power), czy już całkiem przyzwoity X-wing Alliance. Warto też zagrać w Republic Commando ;) Kiedyś też była ścigałka Racer, stare to już, ale jak pamiętam mi się podobało xD

EDIT: Nie zauważyłem, że już napisałeś, że grałeś w JKII i Academy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 13:16, tomoliop napisał:

Szukając KoTora II na allegro znalazłem taka oto grę: http://www.allegro.pl/item437352928_star_wars_starfighter.html
Słyszał ktoś o tym? Na podstawie I części, a więc nie sądzę że dobre...


Mam tą grę i to oryginalną ;] Leży za mną na półce prawie nigdy nie używana. Nie przypadała mi ona do gustu;. W Polsce jest raczej mało spotykana, widywałem ja czasami tylko w Kolporterze. Swój egzemplarz kupiłem sobie jako pamiątkę w Hiszpanii. Jednak trochę dałem ciała bo myślałem, że będzie wersja angielska, a tam tylko Espaniolska ;]
tak jak Cat In A Bag polecam serie Jedi Knight. Niestety tu jeszcze trudniej ustrzelić oryginał... Edit: Aha widzę, że już zaliczone ;]

Pozdrawiam...

Edit: PS. Właśnie... Wczoraj zobaczyłem reklamę Wojen Klonów. Co to takiego??? Chociaż jestem tak spragniony GW, że chyba w ciemno pójdę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 10:43, Doktor14 napisał:

>

Edit: PS. Właśnie... Wczoraj zobaczyłem reklamę Wojen Klonów. Co to takiego???
Chociaż jestem tak spragniony GW, że chyba w ciemno pójdę ;]


Jak to co. kolejny film o SW G. Lucasa, tyle, że animowany. Akcja dzieje sie pomiędzy II a III epizodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2008 o 10:43, Doktor14 napisał:

Edit: PS. Właśnie... Wczoraj zobaczyłem reklamę Wojen Klonów. Co to takiego???
Chociaż jestem tak spragniony GW, że chyba w ciemno pójdę ;]


Póki nie było wiadomo, że będzie też z napisami, nie poszedłbym, ale na szczeście będzie, już 26 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:00, Lukas1992 napisał:

wie ktoś gdzie kupie knight of the old republic I i II? oprócz allegro


Jedynka ma mieć za jakiś miesiąc chyba wznowienie. Co do dwójki to tylko allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować