Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 10:52, Ecko09 napisał:

Jak to co. kolejny film o SW G. Lucasa, tyle, że animowany. Akcja dzieje sie pomiędzy
II a III epizodem.


Aha więc to tak ;] Będę musiał trochę więcej poczytać o tym dziele. Tylko najbardziej niepokoje się tym jednym słowem "animowany". No, ale cóż zobaczymy...

Tylko dlaczego nie napisałem w poprzednim poście SW, tylko GW? Chyba przyzwyczajenie do Gazety Wyb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:45, Doktor14 napisał:

> Jak to co. kolejny film o SW G. Lucasa, tyle, że animowany. Akcja dzieje sie pomiędzy

> II a III epizodem.

Aha więc to tak ;] Będę musiał trochę więcej poczytać o tym dziele. Tylko najbardziej
niepokoje się tym jednym słowem "animowany". No, ale cóż zobaczymy...

Tylko dlaczego nie napisałem w poprzednim poście SW, tylko GW? Chyba przyzwyczajenie
do Gazety Wyb...


Też nie byłem tym zainteresowany jak sie dowiedziałem, że to animowany, ale po obejrzeniu trailera stwierdziłem, że musze iść do kina na to. http://pl.youtube.com/watch?v=JklzIdACO3A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 17:45, Doktor14 napisał:

Tylko dlaczego nie napisałem w poprzednim poście SW, tylko GW? Chyba przyzwyczajenie do Gazety Wyb...


Star Wars - akronim: SW;
Gwiezdne Wojny (wojny) - akronim: GW. Gdzie tu pomyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Star Wars - akronim: SW;
> Gwiezdne Wojny (wojny) - akronim: GW. Gdzie tu pomyłka?

Jezu fakt już nie myślę co piszę...
A dla wszystkich, którzy zapragnęli KOTORA. Polecam zajrzeć do Amazon.com tam jest chyba wszystko, o proszę:

KOTOR I - http://www.amazon.com/Star-Wars-Knights-Old-Republic-Pc/dp/B00006IR62/ref=sr_1_5?ie= UTF8&s=software&qid=1222012693&sr=8-5

KOTOR II - http://www.amazon.com/Star-Wars-Knights-Old-Republic/dp/B00027CXEM/ref=dp_cp_ob_vg_i mage_2

Oczywiście trza znać angielski, żeby coś kupić i najlepiej obserwować rynek walut, żeby kupić jak najtaniej ;] Aktualny kurs dolca to 2,34 zł... Podejrzewam, że zaczął znowu tanieć przez bankructwo banków...

Wychodzi więc, że jeszcze niedawno można było kupić obydwie części za lekko ponad 200 zł, teraz jest to około 230 zł. Niewiele kasy jak za te gry... Ale to w końcu Ameryka. Kiedy w Polsce doczekamy się podobnych cen jeżeli chodzi o elektronikę jak na zachodzie. Może po wejściu w strefe Euro coś się zmieni???

Fajny trailer Ecko. Zresztą jaki by on nie był to i tak pójdę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 18:48, Doktor14 napisał:


Wychodzi więc, że jeszcze niedawno można było kupić obydwie części za lekko ponad 200
zł, teraz jest to około 230 zł. Niewiele kasy jak za te gry... Ale to w końcu Ameryka.
Kiedy w Polsce doczekamy się podobnych cen jeżeli chodzi o elektronikę jak na zachodzie.
Może po wejściu w strefe Euro coś się zmieni???


W Polsce z używane, z allegro chociażby wyjdzie dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:05, Kalejdoskop86 napisał:

Czy na TVP będzie w ten weekend IV część Star Wars?

Tak, za tydzień IV, za dwa V, za trzy VI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:07, wip_01 napisał:

> Czy na TVP będzie w ten weekend IV część Star Wars?
Tak, za tydzień IV, za dwa V, za trzy VI.

Wow, fajnie. Szkoda, że I tylko połowę obejrzałem, a II wcale. :/
III była superowa, tylko szkoda mi było tych Padawanów, jak Darth Vader ich wybijał. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:10, Kalejdoskop86 napisał:

Wow, fajnie. Szkoda, że I tylko połowę obejrzałem, a II wcale. :/


Oglądając kolejne epizody starej trylogii nie zauważysz po prostu paru smaczków, ot co.

Dnia 21.09.2008 o 20:10, Kalejdoskop86 napisał:

III była superowa


Hm...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:15, DJ Szlafrok napisał:

Oglądając kolejne epizody starej trylogii nie zauważysz po prostu paru smaczków, ot co.

Noo, wiem. Czytałem tylko, o czym mniej więcej była II część. Szkoda, że nie oglądałem...
A wiesz, gdzie można I i II na DVD kupić?

Dnia 21.09.2008 o 20:15, DJ Szlafrok napisał:

> III była superowa

Hm...

? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:19, Kalejdoskop86 napisał:

A wiesz, gdzie można I i II na DVD kupić?


Nie mam zielonego pojęcia, nie szukałem.

Dnia 21.09.2008 o 20:19, Kalejdoskop86 napisał:

? ;)


Mniej-więcej zgadzam się z tymi postami na temat Zemsty Sithów:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&pid=11916
http://forum.gram.pl /forum_post.asp?tid=255&pid=11913
:- )
To po prostu fajny film, tyle. W żadnej mierze ''superowy'', ale to moje zdanie. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:10, Kalejdoskop86 napisał:

Wow, fajnie. Szkoda, że I tylko połowę obejrzałem, a II wcale. :/

Nop cóż, jeżeli nie oglądałeś w piątek o 20 to zawsze mogłeś w sobotę o 15:20 bo zawsze jest powtórka. Ale jeżeli i to ominąłeś no to cóż, trudno.

Dnia 21.09.2008 o 20:10, Kalejdoskop86 napisał:

III była superowa, tylko szkoda mi było tych Padawanów, jak Darth Vader ich wybijał.
:/

No cóż, stalo się, jak stać sie musiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:22, wip_01 napisał:

Nop cóż, jeżeli nie oglądałeś w piątek o 20 to zawsze mogłeś w sobotę o 15:20 bo zawsze
jest powtórka. Ale jeżeli i to ominąłeś no to cóż, trudno.

No to i to... :/

Dnia 21.09.2008 o 20:22, wip_01 napisał:

No cóż, stalo się, jak stać sie musiało.

No ale według mnie to było już bestialstwo... prowadził tę armię droidów, a później wszedł do Świątyni Jedi i wybił wszystkich Padawanów, którzy nie mięli z nim szans... ;(

@DJ Szlafrok
No cóż, dla mnie superowy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troszkę stary post, ale chciałbym coś powiedzieć:

Dnia 02.09.2008 o 16:01, Aragloin napisał:

No tak.. To teraz takie pytanko: Czy w końcu urodził się Ten Co Ma Przywrócić Równowagę
W Galaktyce?

Anakin Skywalker był tym wybrańcem. Co do przepowiedni to Yoda powiedział, że mogła zostać źle odczytana. Na przykład: równowaga mocy po stronie Jasnej mogła być, Ciemnej również BĄDŹ (tak jak w przypadku Anakina) mieszanką Jasnej i Ciemnej. W końcu najpierw był Rycerzem Jedi (Jasna Strona Mocy) , a później stał się Mrocznym Lordem Sithów (Ciemna Strona Mocy) . Ciekawe jest to, że niemalże połowę życia był po Jasnej Stronie Mocy, a nieco dłużej po Ciemnej Stronie Mocy, ale znowu umarł po Jasnej Stronie Mocy. ;)\

Ja to tak rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to który mi się najbardziej podoba epizod z filmu to mówie od razu, że 1 i 4-6.
Częśći 2 i 3 wypadły moim zdaniem przeciętnie, jakoś niemiały tej ''duszy'' co jej poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 22:12, DJ Szlafrok napisał:

Równowaga to równowaga. Stan zero-jedynkowy.

No tak, ale właściwie to równowagą Mocy teoretycznie byłoby pogodzenie nauczania Sithów i Jedi (co jest niemożliwe) i pogodzenie ich (tym bardziej niemożliwe) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 22:15, Kalejdoskop86 napisał:

No tak, ale właściwie to równowagą Mocy teoretycznie byłoby pogodzenie nauczania Sithów i Jedi (co jest niemożliwe) i pogodzenie ich (tym bardziej niemożliwe) .


Trochę mylisz pojęcia. Równowaga to nie to samo, co pokój między stronami Mocy. Nie wiem, co miałaby znaczyć KONKRETNIE równowaga w tym przypadku, z pewnością jednak nie zaprzestanie walk między Jasną a Ciemną stroną Mocy, czernią a bielą, yin a yang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 22:19, DJ Szlafrok napisał:

> No tak, ale właściwie to równowagą Mocy teoretycznie byłoby pogodzenie nauczania
Sithów i Jedi (co jest niemożliwe) i pogodzenie ich (tym bardziej niemożliwe) .

Trochę mylisz pojęcia. Równowaga to nie to samo, co pokój między stronami Mocy. Nie wiem,
co miałaby znaczyć KONKRETNIE równowaga w tym przypadku, z pewnością jednak nie zaprzestanie
walk między Jasną a Ciemną stroną Mocy, czernią a bielą, yin a yang.

Nie mylę, tylko ogólna równowaga w sferze Mocy jak i jej wojowników wydaje się niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem?
Dla mnie tym wybrańcem był Luke. Po to Anakin przyszedł na świat, aby na świat przyszedł Luke, który przywrócił właśnie tą równowagę...Która była naruszona poprzez Sithów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować