Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2009 o 19:43, kindziukxxx napisał:

nie wiecie może gdzie można dostać w kraju płytę z muzyką z dowolnego filmu SW :)


Szukaj na stronach sklepów internetowych, raz widziałem u siebie w MM soundtracka z Oryginalnej Trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 19:43, kindziukxxx napisał:

nie wiecie może gdzie można dostać w kraju płytę z muzyką z dowolnego filmu SW :)

Najłatwiej? Na Allegro.
W "tradycyjnych" sklepach o wiele trudniej pewnie, chociaż może w Empiku się coś znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 19:43, kindziukxxx napisał:

nie wiecie może gdzie można dostać w kraju płytę z muzyką z dowolnego filmu SW :)

Na Allegro chyba jest. Na Merlinie też, ale np. muzyka z oryginalnej trylogii jest "trudno dostępna" - do 40 dni...
EDIT. No, na Allegro są i nowe i używane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza książka z uniwersum SW? Bo kilka lat temu czytałem jedną i mnie od nich trochę odrzuciła.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 19:50, GuCIo 7 napisał:

Jaka jest najlepsza książka z uniwersum SW? Bo kilka lat temu czytałem jedną i mnie od
nich trochę odrzuciła.Z góry dzięki.

Ze swojej strony mogę polecić Trylogię Thrawna (Timothy Zahn): Dziedzic Imperium, Ciemna Strona Mocy, Ostatni Rozkaz.
Ewentualnie Seria Dziedzictwo Mocy.

Ale te wszystkie książki wybiegają daleko poza filmy, więc nie wiem czy Ci się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 19:50, GuCIo 7 napisał:

Jaka jest najlepsza książka z uniwersum SW? Bo kilka lat temu czytałem jedną i mnie od
nich trochę odrzuciła.Z góry dzięki.


Nie zapominajmy jeszcze o ''Labiryncie Zła'' Luceno - świetny prolog do Zemsty Sithów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 02:24, Revanchist napisał:

Nie orientuje się ktoś może, czy zostaną w Polsce wydane książki z serii "Fate of the Jedi"?

Tom I (i jak dotąd jedyny wydany w ogóle): Outcast,
podobno jest w planach wydawnictwa Amber na rok 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż w ogóle jest, ale to i tak plany... Mam nadzieję, że okaże się to być dobrą książką, ale teraz to zależeć też będzie od tłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 02:24, Revanchist napisał:

Nie orientuje się ktoś może, czy zostaną w Polsce wydane książki z serii "Fate of
the Jedi"
?


Wyjdą wtedy, kiedy Amber skończy wydawać Dziedzictwo Mocy. Myślę, że Outcast pojawi się gdzieś w połowie 2010 roku.

A tu masz pełne zapowiedzi (Polska i USA): http://www.gwiezdne-wojny.pl/tekst.php?nr=98 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dziedzictwo Mocy" chętnie bym przeczytał, ale niestety za dużo dowiedziałem się na Wookiepedii ;). Dlatego teraz będę omijał wszelakie spojlery dotyczące "Fate of the Jedi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 14:37, Revanchist napisał:

"Dziedzictwo Mocy" chętnie bym przeczytał, ale niestety za dużo dowiedziałem się na Wookiepedii
;). Dlatego teraz będę omijał wszelakie spojlery dotyczące "Fate of the Jedi".


Nawet jak już sporo się dowiedziałeś(ja np. wiem przez ciekawość moją jak się cała seria kończy xd) to i tak warto przeczytać wszystkie części - są to jedne z lepszych książek sygnowanych znaczkiem SW ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 21:37, KrzyniuBDG napisał:

A ja tylko na kontynuacje Darth Bane czekam, a z zapowiedzi zbyt dużo informacji na te
temat nie ma, a oryginał wyszedł już dawno <zly>


Mogliby drugiego Bane''a wydać zamiast The Force Unleashed. I też na niego bardzo czekam.
BTW podoba mi się strasznie obecna polityka wydawnicza, jeśli chodzi o okres Starej Republiki - póki co książki pisze jeden autor i nie ma natłoku materiału, a poziom jest wysoki. W czasach ABY natomiast naprodukowali tego zbyt dużo (i zbyt wiele okazało się gniotami wliczonymi do kanonu).

Co do Amberu jeszcze - bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli tym, że Luke Skywalker and the Shadows of Mindor Stovera wyjdzie w Polsce z tylko 10-miesięcznym opóźnieniem w stosunku do premiery w USA, czyli w październiku 2009 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 22:50, Safiram napisał:

Mogliby drugiego Bane''a wydać zamiast The Force Unleashed.


Oo co Ty gadasz?;d Przecież drugi Bane jest gorszy niż TFU ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować