Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Niaf! Tak tak tak! SW przezywa prawdziwy renesans:D no moze nie renesans ale ozywieniena pewno:) ksiazki SW teraz w Polsce co miesiac a nie co kwartał, komiksy tez co miesiac plus wydania specjalne plus Legacy;] do tego wznowienie Kotor-ów oraz TFU na PC:D mraf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jest jakiś dobry, zaufany sklep internetowy sprzedający komiksy ewentualnie książki z Gwiezdnych Wojen? Mogą być anglojęzyczne wersje. Na allegro trzeba się zdrowo napocić żeby znaleźć jakąś NORMALNĄ ofertę sprzedaży >2 sag komiksowych (a nie numery typu: sprzedajemy ci 2 numer sagi Obsesja za 3zł a ty płacisz za wysyłkę 12zł. Wyglądam na Koticka, żeby podcierać się kasą?)
Z góry dzięki za odpowiedź, o ile takie sklepy wogóle istnieją ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:24, Sharaqus napisał:

Mam pytanie: czy jest jakiś dobry, zaufany sklep internetowy sprzedający komiksy ewentualnie
książki z Gwiezdnych Wojen? Mogą być anglojęzyczne wersje. Na allegro trzeba się zdrowo
napocić żeby znaleźć jakąś NORMALNĄ ofertę sprzedaży >2 sag komiksowych (a nie numery
typu: sprzedajemy ci 2 numer sagi Obsesja za 3zł a ty płacisz za wysyłkę 12zł. Wyglądam
na Koticka, żeby podcierać się kasą?)
Z góry dzięki za odpowiedź, o ile takie sklepy wogóle istnieją ;p

Jeśli chodzi o komiksy to multiversum. Sam zamówiłem sobie stamtąd wszystkie SW Komiksy jakie wyszły w Polsce. Jest też oddział sklepu z zagranicznymi komiksami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:24, Sharaqus napisał:

czy jest jakiś dobry, zaufany sklep internetowy sprzedający komiksy ewentualnie książki z Gwiezdnych Wojen?

Sam się z takim nie spotkałem, osobiście zdarzało mi się korzystać z Allegro. Odnośnie kosztów wysyłki - wystarczy grzecznie napisać do sprzedającego i się zapytać czy nie może wysłać listem poleconym, zamiast paczką czy coś w tym stylu, mówię tutaj oczywiście o sprzedających "detaliczny" a nie jakichś sklepach, bo tamci zdzierają strasznie na kosztach przesyłki.
Zajrzyj tutaj: http://www.gwiezdne-wojny.pl/t.php?nr=5 - może coś na ten temat znajdziesz, bo mnie się nie chciało tego przeglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale w końcu to Star Wars ;) Poszukuje jakieś fajne tapetki, takiej "dark side". Wiecie taka mroczna ma być. Tylko nie chce światełka wszędzie i cała kolorowa. Ma być mroczna, ponura, ciemna no i ma być motyw "dark side". Szukam i szukam ale nic nie wpadło mi w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Nihilius jest już jakiś taki oklepany. Vader czy Palpatine zresztą też.

A w ogóle to dzisiaj odbyła się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu The Clone Wars! \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 21:14, Infes napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale w końcu to Star Wars ;) Poszukuje jakieś fajne tapetki,
takiej "dark side". Wiecie taka mroczna ma być. Tylko nie chce światełka wszędzie i cała
kolorowa. Ma być mroczna, ponura, ciemna no i ma być motyw "dark side". Szukam i szukam
ale nic nie wpadło mi w oko.


Może coś z tego:
http://images2.fanpop.com/images/photos/4600000/Vader-star-wars-4605811-1280-800.jpg
http://www.freecomputerdesktopwallpaper.com/new_wallpaper/Darth_Vader_mask_Star_Wars_free_computer_desktop_wallpaper_1024.jpg
http://www.cinematicwallpaper.com/movie-pictures/wallpapers/Star-Wars-wallpaper/Star_Wars_phantom_menace_sith.jpg
http://www.new-dream.de/image/wallpaper/film/star-wars/star-wars-03.jpg
http://img211.imageshack.us/img211/130/lotffettbgbluekm6.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 21:23, Ostrowiak napisał:

Lepiej sitha-dresa Bane''a lub paru szczawików z Nowej Ery?


Lepiej nic! :D

Dnia 02.10.2009 o 21:23, Ostrowiak napisał:

Hmm, będzie toto leciało na TVP?


Na to czekałbym do grudnia, a może będzie wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale w google to każdy potrafi sobie wpisać. Nadal nic nie mogłem znaleźć. No kurcze, nie ma naprawdę nic takiego mrocznego z Sith''em jakimś, taki czysty power dark side. Aż tak wymagający nie jestem a jednak nic nie mogę znaleźć :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 23:11, Ostrowiak napisał:

ZOMG! thx :D

EDIT - Wykasował SW >.<


Omg, rzeczywiście, a jeszcze z 1,5 miesiąca temu było, bo oglądałem :F Sorry za wprowadzanie w błąd, ale nie zauważyłem, że koleś to wykasował. Że też CN musiało się przyczepić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 22:52, Infes napisał:

Bez urazy ale w google to każdy potrafi sobie wpisać. Nadal nic nie mogłem znaleźć. No
kurcze, nie ma naprawdę nic takiego mrocznego z Sith''em jakimś, taki czysty power dark
side. Aż tak wymagający nie jestem a jednak nic nie mogę znaleźć :<


No a gdzie jak nie w google chcesz szukać? Skoro nie znalazłeś to zrób swoją, proste. Poza tym jaki czysty power dark side? Tak wygląda dark side jak wygląda, zresztą od zawsze Star Warsy nie były tak hardcorowo mroczne mimo że Sithowie trzymają poziom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W google[grafika] to ja sobie samemu równie dobrze poszukałem liczyłem na to że ktoś znajdzie jakąś stronkę i na niej przyjemną dla oka tapętke. No nic, będę musiał obejść się tylko smakiem i marzyć że jest taka tapeta jaka chce na moim pulpicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię wam - KotOR 2 z przywróconą zawartością jest niesamowity i niesamowicie intensywny, bije na głowę jedynkę. Po ukończeniu każdej z odwiedzanych planet ma się wrażenie, że za każdym razem przeszło się jakąś świetną i pełną emocji grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować