Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Łał.
Ile dałeś ? :D Może inaczej. Któremu dziecku z super marketu zwędziłeś ? :3
Nie gadaj, że tyle
http://quito.com.pl/LEGO-Star-Wars-Millennium-Falcon-75105-p5136/?ref=nokaut.pl#nclid=5f50a07a53e7113481b21f12b7ca851a
EDIT2:
Oki i tak sporo.... ale jesteś gość. Chyba się wpienię i skradnę Ci marzonko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2015 o 17:39, Braveheart napisał:

Ile dałeś ? :D

575, przyszło do Paczkomatu. :3

Dnia 24.10.2015 o 17:39, Braveheart napisał:

Może inaczej. Któremu dziecku z super marketu zwędziłeś ? :3

Ukradłem dziecko, klocki dostałem w ramach okupu. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się, śmiejcie, ale mówili chyba w radiu, że na święta nie starczy klocków LEGO dla wszystkich chętnych, taki popyt jest, że nie wyrabiają z produkcją.
Być może podebrałeś jakiemuś dziecku gwiazdkowy prezent, taki duży chłop, wstydź się!

:P Żartuję oczywiście. Lego zawsze na propsie! Choć to o zbyt małej ilości klocków w sklepach to ponoć prawda. Mieli pomysł ci Duńczycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2015 o 18:14, Outlander-pro napisał:

Śmiejcie się, śmiejcie, ale mówili chyba w radiu, że na święta nie starczy klocków LEGO
dla wszystkich chętnych, taki popyt jest, że nie wyrabiają z produkcją.
Być może podebrałeś jakiemuś dziecku gwiazdkowy prezent, taki duży chłop, wstydź się!

:P Żartuję oczywiście. Lego zawsze na propsie! Choć to o zbyt małej ilości klocków w
sklepach to ponoć prawda. Mieli pomysł ci Duńczycy...

Jakby nie patrzyć to klocki Lego to takie "Piksele w realu" ;-)
Dobrze że w dobie wirtualnych klocków lego jakim jest Minecraft klasyczne LEGO wciąż się nieźle sprzedaje i na jego zapotrzebowanie wciąż jest popyt i to spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2015 o 18:14, Outlander-pro napisał:

Być może podebrałeś jakiemuś dziecku gwiazdkowy prezent, taki duży chłop, wstydź się!

Wcale nie jetem duży. : <

Dnia 24.10.2015 o 18:14, Outlander-pro napisał:

Mieli pomysł ci Duńczycy...

A trochę ponad 10 lat temu prawie zbankrutowali. Na szczęście udało się odbić od dna. :3

Sprawozdanie z placu budowy: wnętrze statku zapowiada się bosko. Jest nawet stolik z nadrukowaną planszą do gry w kosmiczne szachy. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2015 o 17:28, Kadaj napisał:

A co mi tam, pochwalę się. ;d

Dawaj foty jak złożysz :D. Ja się ciągle zastanawiam nad tym Xwingiem lub TIE Fighterem, który jest tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2015 o 20:41, Damianuss1 napisał:

Dawaj foty jak złożysz :D.

Na dole fragment wnętrza po złożeniu ok. 2/3 całości. :3

Dnia 24.10.2015 o 20:41, Damianuss1 napisał:

Ja się ciągle zastanawiam nad tym Xwingiem lub TIE Fighterem,
który jest tańszy.

TIE Fighter ma fajne "ludziki", ale konstrukcyjnie jest dość biedny - mały kokpit plus wielkie... eee... skrzydła? Jak to nazwać? ;d
X-wing wypada lepiej, ale za to trzeba się przemęczyć z mało estetycznym rozwiązaniem w postaci niebieskich gumek trzymających (tym razem już na pewno) skrzydła.

20151024210009640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkleję ci kiedyś wycinek mojej kolekcji Marvel Legends i mój custom Venoma a potem ci napiszę jaka jest tego wartość na dziś dzień :)
Jak się człowiek wkręci w zbieranie czegoś i wstawianie do gabloty, to po latach kasę zliczasz z tego w tysiącach, nawet głupia biblioteka gier PC/PSX/PS2 to będzie z 20 koła pewnie [chociaż nigdy tego nie podliczałem, szkoda czasu =P]

Do LEGO mam od kilku lat przymiarkę, ale nie mam miejsca w domu. Chciał bym sobie zrobić coś z pompą, taka diorama jak chociażby w LEGO The Movie, tj duży stół i jakiś konkretny koncept, miałem w głowie taką wielką batalię bohaterów DC vs Marvel, ale raz - kasa, dwa miejsce żeby to złozyć i ustawić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To takie małe podsumowanie. Ogólnie jeden z lepszych zestawów, jakie składałem.

Plusy:
-niesamowita dbałość o detale, wygląda jak wyjęty z filmu,
-szczegółowość wnętrza - jest nawet schowek przemytniczy i bałagan ;p,
-wytrzymałość - konstrukcja wzmocniona (dobrze schowanymi) elementami z serii Technic, nie ma się wrażenia że coś odpadnie,
-cztery ekskluzywne minifigurki, w tym tym "wiekowy" Han Solo,
-dużo zabawy przy składaniu (jedynie brzegi lekko meczące ze względu na powtarzalność),
-dobrze schowany mechanizm uruchamiający "strzelanie" pociskami, przez co nie da się przez przypadek tego nacisnąć

Minusy (w sumie drobne):
-dużo naklejek (cóż, LEGO już od jakiegoś czasu idzie w tę stronę,
-mogliby dać więcej minifigurek, 6 + robot to trochę za mało jak na taki duży zestaw,
-jedno dość niefortunne rozwiązanie konstrukcyjne, które łatwo dałoby się naprawić dwoma małymi klockami 1x1 (nie wiem czy tam nie wsadzę nadmiarowych pocisków do kuszy ;d)
-Chewbacca nie wchodzi do kokpitu : /

20151024235914671

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 01:47, pawbuk napisał:

Gdzie kupiłeś tego Falcona? :D

Na Allegro (nówka, oryginalnie zapakowany). : >
Jak się poszuka i ma trochę cierpliwości, można znaleźć niezłą cenę.

Edit: teraz robię na niego miejsce w szafce, upychając inne zestawy. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 01:58, Kadaj napisał:

Edit: teraz robię na niego miejsce w szafce, upychając inne zestawy. ;d


To jak dużą Ty masz tą szafkę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 02:10, pawbuk napisał:

To jak dużą Ty masz tą szafkę? :D

Ten Falcon wbrew pozorom taki duży nie jest - tylko 32 centymetry szerokości, na dodatek dość niski. Pewnie spokojnie by się w każdej zmieścił.

Co innego statek piracki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2015 o 21:20, Zekzt napisał:

Wkleję ci kiedyś wycinek mojej kolekcji Marvel Legends i mój custom Venoma a potem ci
napiszę jaka jest tego wartość na dziś dzień :)

Może przy najbliższej sposobności nie będziesz musiał robić zdjęć a ów kolekcję zobaczę w realu ;-) You know what i mean...

Było już ?....

Wielu zapewne z oficjalnym trailerem do najnowszych Star Wars już się zapoznało. Niektórzy zapewne nie śledzą wcale najnowszych SW by wszystko na raz zjeść podczas seansu. Pytam jednak tych co widzieli. Jak wrażenia ??

:>

https://www.youtube.com/watch?v=sGbxmsDFVnE

Wiadomą rzeczą jest, że trailery robione są tak aby wydawało się że każdy film to potencjalne arcydzieło gatunku jaki reprezentuje.

Osobiście to mnie nawet ruszyło. Mocy niczym nitro w autach nadał mistrz Williams https://www.youtube.com/watch?v=a7wW3pRXOj8
Utwór choć krótki, jest wstanie dać moim uszom "orgazmu" ;-)
Czy Abrams rzeczywiście zaspokoi głód fanów a jego Star Wars będzie niczym prawdziwy "narkotyk" a nie placebo najwyższego poziomu ? Przekonamy się w grudniu ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 02:15, Kadaj napisał:

> To jak dużą Ty masz tą szafkę? :D
Ten Falcon wbrew pozorom taki duży nie jest - tylko 32 centymetry szerokości, na dodatek
dość niski. Pewnie spokojnie by się w każdej zmieścił.

Co innego statek piracki. xD

Dokładnie. Mój musi spoczywać w pudełku.
Zazdroszczę Ci tego Sokoła, nawet jeśli nie jest tak duży i szczegółowy jak ten sprzed kilku / nastu? lat. Szkoda, że nie mam tyle kasy na zbyciu.

Braveheart - muza z trailera nie jest autorstwa Williamsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Braveheart - muza z trailera nie jest autorstwa Williamsa.

"The soundtrack from the latest official trailer for Star Wars: The Force Awakens (aka trailer #3), composed by John Williams, with additional composition and arrangement by John Samuel Hanson and Frederick Lloyd (Ursine Vulpine)"


Łeee ja się tak nie bawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 18:27, lis_23 napisał:

Zazdroszczę Ci tego Sokoła, nawet jeśli nie jest tak duży i szczegółowy jak ten sprzed
kilku / nastu? lat.

Ten z 2007 składa się z ponad 5000 elementów i jest naprawdę wielki, ale szczegółowy tylko z zewnątrz. Wnętrza nie ma prawie wcale (poza kokpitem), a środek wypełnia jedynie szkielet z "dziurawych" klocków technic. Mój jest fajniejszy. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 19:06, Kadaj napisał:

Ten z 2007 składa się z ponad 5000 elementów i jest naprawdę wielki, ale szczegółowy
tylko z zewnątrz. Wnętrza nie ma prawie wcale (poza kokpitem), a środek wypełnia jedynie
szkielet z "dziurawych" klocków technic. Mój jest fajniejszy. :3
Tak spoglądam na model i posiadasz 75105.


Mi by wystarczył nawet ten
https://www.youtube.com/watch?v=fJl5WqLBNf8 <--- jaram się ]:->

Model 7965

Choć w takim smyku http://www.smyk.com/lego-star-wars-klocki-millennium-falcon-75105,p1110091849,zabawki-gry-dla-dzieci-p?gclid=Cj0KEQjw-7GxBRCL_Kq6mZSHvdsBEiQA7r8VhIEqTLdIkk-4YD6JwQtTg3lA4kWiZVSNqIWBItyWcfIaAnGl8P8HAQ

Twój kosztuje prawie 7 paczek :3 :3 :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 17:27, Braveheart napisał:

Wielu zapewne z oficjalnym trailerem do najnowszych Star Wars już się zapoznało. Niektórzy
zapewne nie śledzą wcale najnowszych SW by wszystko na raz zjeść podczas seansu. Pytam
jednak tych co widzieli. Jak wrażenia ??


U mnie jak na razie hype jest! Aż zacząłem Rebeliantów oglądać dla zabicia czasu przed filmem ;]
Swoją drogą fajna walka:
https://www.youtube.com/watch?v=BXoJeLDyVBY

Jedyna rzecz, która mnie martwi - ale to głównie dlatego, że swego czasu czytałem sporo komiksów i książek z EU - to to, że minęło ok. 30 lat, a Jedi i Sithowie to najwyraźniej nadal legendy i bajki na dobranoc... Co Skywalker wyprawiał przez te lata, że nie ma przynajmniej garstki rycerzy? Wiadomo przecież, że im więcej Jedi się szwenda po galaktyce, tym zawsze większe szanse na odrodzenie Sithów ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 19:25, Braveheart napisał:

Mi by wystarczył nawet ten
Model 7965

7965 i 75105 są bardzo do siebie podobne, za równo pod względem rozmiaru jak i designu. W nowym za to popracowali nad wnętrzem. :3

Dnia 25.10.2015 o 19:25, Braveheart napisał:

Twój kosztuje prawie 7 paczek :3 :3 :3

Spokojnie można znaleźć za mniej niż 6. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować