Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

Najlepsza gra XXI wieku.

76 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 19:53, Unreal11 napisał:

Według mnie to:
1.Gothic 3
2.Gothic 2 NK
3.Gothic
4.Neverwinternights
5.Baldur''s Gate

o tych grach bedziemy pamietac nawet za 20 lat

a fan Gothica (witaj w klubie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tylko kilka słów :Diablo 2 to król gier na nim sie wychowałem, na nim nauczyłem sie opsługiwać kompa i wiele innych rzeczy jednym słowem tej gry nic nie pobije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... maja byc gry XXI wieku wiec quake 2 niebardzo tu pasuje... swoja droga mnostwo tu postow ''gothic 3'' co jest dla mnie troche dziwne gdyz gra jest jednak dosc nowa i nie wierze ze ktos tak naprawde te gre poznal... nie neguje tu oczywiscie takich zalet jak grafika czy fabula jednak uwazam ze warto gre poznac a dopiero potem mowic ze super... ja sam napisalbym ze to Baldur''s Gate 2 jest najlepszy ale ze niestety wyszedl w 2000 roku wiec tez nie pasuje:D wiec niech bedzie:

Morrowind (pod wzgledem klimatu bije Obliviona na glowe i jakby byl lepszy technicznie to bylby to najlepszy rpg)
Gothic 2 (gra rzeczywiscie dobra, zagrywalem sie w nia dlugi czas wynajdujac wszystkie smaczki)
ech tutaj naprawde ciezko jest mi sie zdecydowac bo nie kojarze jakiejs naprawde dobrej gry... niech bedzie wiec
Half Life 2 ktory jednak byl naprawde dobrym fpsem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszą grą tego wieku jest Gothic 1. Z powodu doskonałej (na tamte i obecne czasy) grafiki, WIELKIEGI i wspaniałego klimatu i tego powiewu świeżości wprowadzonego do gatunku RPG. Poza tym doczekał się świetnych kontynuacji, które też mogą ubiegać się o tytuł gry XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:29, dark raziel napisał:

ten ranking ma sens dopiero 1 stycznia 2101 roku

wiem wiem. troche źle sformuowany temat. chodzilo mi o najlepsza gre XXI wieku ktora wyszła do dnia dzisiejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R bogiem

ukończyłem w 8 godzin

grafa wypas

fabuła tak ooo

w niekturych momentach gaciami trząsłem w jak bymsam tam był

dobre A.I

fizyka teżmoże byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:33, Pepper Ronie napisał:

1.Gothic III
2.Gothic II
3.Gothic I :)

Uhm? Co jest takiego w gothic 3, co czyni tę grę przynajmniej dobrą?
Powiedziałbym, że jest mierna, a że najlepsza to już herezja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Tron Bhaala (on na pewno wyszedł już w XXI wieku :) - razem z Baldurem 2 tworzą tandem doskonały, gra na dłuuuugie miesiące, wciągająca, daje poczucie prawdziwej potęgi :]
2. Medieval Toral War - doskonałą strategia, ostatnia częśc serii z podziałem na prowincje jeśli chodzi o ruch
3. Counter Strike Source - za niezłą grafikę i fizykę jak na shooter sieciowy i tony miodu :)
4. Enemy Territory - za darmochę i taki dobry!
5. Morrowind/Oblivion (ze wskazaniem na tego drugiego) - za możliwość nieskrępowanej penetracji ciekawego świata i swobodę prowadzenia rozgrywki

Skończcie z tymi Gothicami, pierwsze dwa były tak siermiężne, że można by nimi pole orać :P A Bezimienny rusza się jakby miał porażenie mózgowe. Poza tym czy jedynka wyszła PO 2000 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować