Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

Najlepsza gra XXI wieku.

76 postów w tym temacie

W tym temacie możecie napisać jaka według was jest najlepsza gra XXI wieku bez względu na gatunek. Podajcie co najwyżej 3 gry. Czyli ścisłą czołówkę według was. Prosze takze o uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic III - Tu nie ma co gadać, po prostu najlepsza gra jaka póki co ujrzała światło dzienne, olbrzymi świat, świetna fabuła, piękna grafika...

Company of Heroes - Gra bardzo elastyczna, świetnie bawiłem się przy niej ja (jako fan eRPeGów) i mój kuzyn (jako fan samochodówek), jak wyżej, b. dobra grafika, dobra historia o losach kompanii Able, no i ta grywalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Age of Empires III
2. World of Warcraft
3. Heroes V
4. Europa Uniwersalis
5. Ojciec Chrzestny
6. Sacrafe: Człowiek z Blizną
7. Call of Duty 2
8. Gulid Wars
9. CS
10. Need fors Speed: Carbon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a no to sory, jezeli juz taki temat jest. Ale tu nie chodzi o najlepsza gre w ktora graliscie tylko o najlepsza gre XXI wieku niekoniecznie w ktora graliscie. No i nie moze byc sprzed 2000 roku. TAka mała różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:24, citekmaniak napisał:

W tym temacie możecie napisać jaka według was jest najlepsza gra XXI wieku bez względu
na gatunek. Podajcie co najwyżej 3 gry. Czyli ścisłą czołówkę według was. Prosze takze o uzasadnienie.


Jejku, przecież XXI wiek dopiero się zaczął! Te gry, które wyjdą za około 100 lat będą przecież wmiatać w ziemie to co jest obecnie. Lepszy tytuł tematu byłby np. Gra (tego) roku. Albo można tez porównać gry z ubiegłego wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:24, citekmaniak napisał:

W tym temacie możecie napisać jaka według was jest najlepsza gra XXI wieku bez względu
na gatunek. Podajcie co najwyżej 3 gry. Czyli ścisłą czołówkę według was. Prosze takze o uzasadnienie.

Według mnie to :

1. Gothic 3
2. NWN 2
3. Heroes V i dodatek
4.Diablo 2
5. Medieval Total War II
6. need for speed CARBON
7. Guild Wars
8. Jaws Unleashed

Nie mogłem się zdecydować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:30, Kryhuu napisał:

Gothic III - Tu nie ma co gadać, po prostu najlepsza gra jaka póki co ujrzała światło dzienne,
olbrzymi świat, świetna fabuła, piękna grafika...


...+ mnówstwo błędów ;/ najlepsza gra?... niepowiedziałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 miejsce---> Medieval II Total War niewątpliwie najlepsza gra strategiczna tego roku :)
2 miejsce--->Need For Speed Most Wanted za wile nowinek i innowacij wprowadzonych w tym tutule podug poprzedniego.
3 miejsce--->Gothic 3 i tu moge powiedziec jedynie 3 miejsce z powodu kolosalnych wymagań sprzętowych i wielu niedopracowań. Lecz wszystko to nadabia fabuła, grafika i wilkośc świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:31, citekmaniak napisał:

A czemuż to Most Wonted. na mój gust to najgorsza z całej serii NFS część. A Mafia?


No właśnie na "twój gust" jak to napisałeś - pozwól innym mieć własne upodobania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę że Half-Life 2. Tak świetnej fizyki, połączonej z ogromną grywalnością, ciekawą fabułą i cholernie dobrze zaprojektowanymi poziomami jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować