Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 16:12, otc napisał:

Właśnie przyszło XD!!! Pełen orgazm. Spodziewałem się że przyjdzie pod koniec kolejnego tygodnia.
Instaluje się, już nie mogę się doczekać kiedy zagram XD XD XD XD XD XD XD XD


Kurde do mnie też...ale do jasnej cholery czemu instaluje normalna gre a potem jeszcze multiplayer w steam i jeszcze potem 4 godziny mam czekac ??az steam cos sciagnie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steam mówi że przeniesie mi Dark Messiaha Single Player do Steamu ale ja nie CHCE!
a potem jeszcze nie moge uruchomic gry bo cos pierdoli że nie może czegoś odcztać STEAM to jest GÓWNO!!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:18, sharky102 napisał:

Steam mówi że przeniesie mi Dark Messiaha Single Player do Steamu ale ja nie CHCE!
a potem jeszcze nie moge uruchomic gry bo cos pierdoli że nie może czegoś odcztać STEAM to
jest GÓWNO!!:/


Jeśli chcesz na razie grać tylko single to mozesz odmówić instalacji steama :) Ale jak chcesz też multi to chyba nie ma zmiłuj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na swojego DM poczekam do 9 lutego. I to z własnej woli. Gdyż chcę się nim w pełnie rozkoszować. A właśnie od 9.02 mam ferię co równa się z dużą ilością wolnego czasu. Już się nie mogę doczekać.

P.S. Mam 3 pytania do tych co już mają:
1. W jakiej wersji jest polski DM???? 1.0 czy 1.1 czy 1.2????
2. Czy naprawdę się tak długo ładuje??? Czy w porównaniu z demem gra chodzi lepiej?
3. Jak wszła polonizacja/
Z GÓRY THX ZA ODPOWIEDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już trochę osób ma Dark Messiaha, więc pytam - jak wygląda drużynowa gra przez internet? Czy występują batalie, w których maszerują na siebie dwie armie pozostające w zwartym szyku i korzystające z taktyki? Bo jeżeli każdy gra sam, nieciekawie to musi wyglądać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-P wykorzystał czas na dopracowanie polonizacji. Jest świetna. Kiedy czytałem napisy do intra, nie mogłem uwierzyć, czułem się jakbym czytał fragment prozy Sapkowskiego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:21, CyberTapir napisał:

CD-P wykorzystał czas na dopracowanie polonizacji. Jest świetna. Kiedy czytałem napisy do intra,
nie mogłem uwierzyć, czułem się jakbym czytał fragment prozy Sapkowskiego. :D

O! Miłe zaskocznie. Przynajmniej tutaj CDP nie nawalił i dobrze spożytkował czas, którego chyba miał aż nadto. THX ZA ODPOWIEDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tryb multi jest ciekawy, czy raczej nudny. Jest tak jak np. w Call Of Duty2, że są jakieś mapki na serwerze, logują się tam ludzie i się biją, czy są jakieś większe misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Już instaluje się gra... niestety wczoraj "znajomy" zdradził mi zakończenie gry gdy z nim rozmawiałem :/ Zepsuł mi caałą przyjemność z gry. Samo życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszla paczuszka z grą. Nie oparłem się pokusie i po powrocie z pracy zainstalowałem ( a miało być na niedzielę )...
No i opisuje dla ciekawskich pierwsze wrarzenia.
1. Instalacja. Skazuje nas na Steam-a. Cóż, da sie strawić, instaluje się również Play Linc ... osobiście wolę komunikację za pomocą XFire ... No i standardowo trochę trwa ... Gra po zainstalowaniu ma prawie 6,5 GB ...
Instalator przygotowany elegancko po polsku, włącznie z umową licencyjną.
2. Czas ładowania gry. Dosyć szybko 15-20 sek. Zdecydowanie lepszy wynik od Gothica 3 ...
3. Dopieszczony silniczek. W końcu to source :) Ustawienia 1280x1024, wszystko na full, włączone filtrowanie na trilinear, włączony HDR (jakoś za bardzo go nie widzę ... screeny na pudełku wyglądają bardzo oblivkowo). Reszta na full.
4. Płynność działania. Na 5+. Z pomiarów Fraps-em wynika iż wyciągam od 28 do 70 FPS (Doszłem dopiero do Stonehelmu więc w większości to zamknięte lokacje) Przy tych ustawieniach G3 generuje od 0 do 45 FPS ... pozostawiam to bez wyraźniejszego i dobitniejszego komentarza.
5. Muzyka ... miodność. Ambiencik też niczego sobie, odgłosy w tle i podczas walki świetnie dobrane ... a te krzesanie iskier ...
6. Tłumaczenie. No cóż. Nigdy nie wątpiłem w profesjonalność CDP pod tym względem. Z H5 i DS2 było trochę zamętu, ale każdy ma gorsze chwile, tym bardziej że nie zawsze było to od nich zależne. Tym razem mialłem odrobinkę obaw pamiętając łatkowy zamęt z UBI. Ale rozczarowałem się pozytywnie. Jak do tej pory, nie widziałem żadnych baboli ... A jeśli chodzi o polot tłumaczeń, to zdecydowanie oddają sytuację :) Komentarze naszej duchowej opiekunki wbijają czasami w fotel :P
7. Grafika. Wygląd gry nie powalił mnie. Może to wina konfigu, robiłem go na szybko, a nie znam jeszcze pełnych możliwości konfiguracyjnych. Lokacje zrobione z rozmachem (przynajmniej większość), ale sprawiają wrarzenie sterylnych ... Oteksturowanie ciekawe, jednak niektóre (np plama po oliwie) przy najmniej u mnie wygląda jak by miała 16bit ...
Uogulniając grafika nie ma w sobie cukierkowatości Obliviona, jest bardziej surowa i mroczna. A mrok to można nawet sobie wyregulować ... :)

Kończę, bo do pracy się spóźnię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo przestaję rozumieć o co chodzi...
SinglePlayer - odpala się poza Steamem.
MultiPlayer - odpala się w steamie
Zgadza się? Zainstalowałem DM, otwieram steama, rejestruję grę i tu bum, którą grę chcesz zainstalować o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wogole moze grac w tryb Single Player?

Mnie od 3 rozdzialu gra sie caly czas wywala i tylko DM wiec nie mowcie o stareach dxie bo nie jestem amatorem.

Oraz czy polskie tlumaczenie jest tylko w FILMACH ? bo u mnie tylko tam i nigdzie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować