Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

dobra nastepny problem:
jak uruchamiam darc messiaha to jest bialy ekran i slychac tylko dzwieki a potem wyskakuje:
Error!
Can''t find background image ''materials/console/backgorund01.vtf''
a ja uruchamiam ta wersje od steama co sie zainstalowalo to dziala dobrze tylko.... jest po angielsku
zainstalowac gre od nowa czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:16, Hades King napisał:

dobra nastepny problem:
jak uruchamiam darc messiaha to jest bialy ekran i slychac tylko dzwieki a potem wyskakuje: Error! Can''t find >background image ''materials/console/backgorund01.vtf'' a ja uruchamiam ta wersje od steama co sie zainstalowalo > to dziala dobrze tylko.... jest po angielsku zainstalowac gre od nowa czy cos takiego?


Spróbuj zainstalować grę na nowo, bo mi się wydaje że przy instalacji był jakiś błąd i plik się nie wgrał dobrze...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:16, Hades King napisał:

dobra nastepny problem:
jak uruchamiam darc messiaha to jest bialy ekran i slychac tylko dzwieki a potem wyskakuje:
Error!
Can''t find background image ''materials/console/backgorund01.vtf''
a ja uruchamiam ta wersje od steama co sie zainstalowalo to dziala dobrze tylko.... jest po
angielsku
zainstalowac gre od nowa czy cos takiego?

zapewnie steam ci przekopiowal do swojego katalogu gre, przeinstaluj ja i bedzie wszystko git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ten stim straszny bajzel robi na partycji z tą konkretnie grą najlepiej to by było chyba zainstalować najpierw stima a potem do jego katalogu DM i może nie było by cyrków z polskimi napisami ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:35, paluszek18 napisał:

Spróbuj zainstalować grę na nowo, bo mi się wydaje że przy instalacji był jakiś błąd i plik
się nie wgrał dobrze...

jakis blad?
przed wczoraj sobie jakos gralem
to pewnie przez steam bo sciagalem to uaktualnienie przeinstaluje gre
ale teraz znowu niedobrze bo przed chwila gralem na angielskim i doszedlem daleko i wszystko od nowa....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie Dark Messiaha i mam powazny problem prosze o jakas rade. Zainstalowalem gre bez zadnych problemow, wlaczylem ja przeszedlem doslownie kilka krokow w Prologu i po chwili gra sie wylancza. Pojawiaja mi sie dwa komnikaty: "Internal driver error in IDirect3DDevince9 Present" a tuz po nim wyskakuje nastepny "Instrukcja spod "ox27f3b179" odwoluje sie do pamieci pod adresem "0x20421ea8". Pamiec nie moze byc "read"" Powiedzcie prosze o co w tym wszystkim chodzi i jak moge sie tego pozbyc. Denerwuje mnie to ze wydaje prawie 100zl na orginalna gre a ona nie dziala. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:28, urban1910 napisał:

Kupilem sobie Dark Messiaha i mam powazny problem prosze o jakas rade. Zainstalowalem gre bez
zadnych problemow, wlaczylem ja przeszedlem doslownie kilka krokow w Prologu i po chwili gra
sie wylancza. Pojawiaja mi sie dwa komnikaty: "Internal driver error in IDirect3DDevince9 Present"
a tuz po nim wyskakuje nastepny "Instrukcja spod "ox27f3b179" odwoluje sie do pamieci pod adresem
"0x20421ea8". Pamiec nie moze byc "read"" Powiedzcie prosze o co w tym wszystkim chodzi i jak
moge sie tego pozbyc. Denerwuje mnie to ze wydaje prawie 100zl na orginalna gre a ona nie dziala.
:/

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/8821027804/m/1921096694/p/17

wystarczyło:
http://www.google.pl/search?q=0x20421ea8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:38, Jack Bauer napisał:

takie pytanie - mam tą wersje EK ang. i nie mam dożywotniej gwaracji, wszyscy tak macie ? :| Na takie gry chyba nie przysluguje gwarancja dozywotnia , tylko na wydane w polsce ja mam dozywotnia ale mam D.M. pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:45, turok napisał:

> takie pytanie - mam tą wersje EK ang. i nie mam dożywotniej gwaracji, wszyscy tak macie
? :|
Na takie gry
chyba nie przysluguje gwarancja dozywotnia , tylko na wydane w polsce ja mam dozywotnia ale
mam D.M. pl .



a gdzie odpowiedz ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:45, turok napisał:

> takie pytanie - mam tą wersje EK ang. i nie mam dożywotniej gwaracji, wszyscy tak macie
? :|
Na takie gry
chyba nie przysluguje gwarancja dozywotnia , tylko na wydane w polsce ja mam dozywotnia ale
mam D.M. pl .



dobra widze... prosze, nie pisz od tych strzałek, bo pozniej to wyglada jak cytat :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 12:55, Hades King napisał:

> Spróbuj zainstalować grę na nowo, bo mi się wydaje że przy instalacji był jakiś błąd i
plik
> się nie wgrał dobrze...
jakis blad?
przed wczoraj sobie jakos gralem
to pewnie przez steam bo sciagalem to uaktualnienie przeinstaluje gre
ale teraz znowu niedobrze bo przed chwila gralem na angielskim i doszedlem daleko i wszystko
od nowa....hehe

ja mam tak samo, zainstalowałem gre, pograłem, misja na statku i mysl "zarejestruj gre na steamie, popykasz soebe w sieci"
i od tego momętu identyczny błąd, a jak odpaliłem SP steamem to niespodzianka, wersja angielska :P
zaisnaluj gre ponownie to pomoże, poprtostu steam zamian SKOPIOWAĆ pliki poprostu je przeniusł usuwając je z katalogu z grą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 18:14, Krzysztofica napisał:

Fajny jest multi? Chciałbym se kupić i nie wiem czy sie opyla.....


hehs nie licz że jest tak samo fajny jak singiel :/ jak grałem w multi to miałem wrażenia że gram w grę za 10 zł z kiosku hehs ale to może tylko moje odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne problemy ale się wkurzyłem pokombinowałem i jest ok po prostu zainstalowałem steama bezpośrednio w głównym katalogu gry już bez katalogu steam tylko żywcem w katalogu gry i jest ok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:06, DevilQ napisał:

Miałem podobne problemy ale się wkurzyłem pokombinowałem i jest ok po prostu zainstalowałem
steama bezpośrednio w głównym katalogu gry już bez katalogu steam tylko żywcem w katalogu gry
i jest ok ;-)

u mnie z tym gorzej bo mam steama od jakiegoś czasu a teraz ma 17 giga :P
ale wziołem teraz dalem instalacje w DM i wybrałem opcje naprawy i dograł mi brakujące pliki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 21:41, Dark SMG napisał:

> Miałem podobne problemy ale się wkurzyłem pokombinowałem i jest ok po prostu zainstalowałem

> steama bezpośrednio w głównym katalogu gry już bez katalogu steam tylko żywcem w katalogu
gry
> i jest ok ;-)
>
u mnie z tym gorzej bo mam steama od jakiegoś czasu a teraz ma 17 giga :P
ale wziołem teraz dalem instalacje w DM i wybrałem opcje naprawy i dograł mi brakujące pliki
:P

A gra nie waży ci teraz przypadkiem coś koło 16 giga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Instrukcja spod "ox27f3b179" odwoluje sie do pamieci pod adresem "0x20421ea8". Pamiec nie moze byc "read"" ja też mam coś podobnego i to nie tylko z Dark Messiah częst w innych grach też mi takie coś wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować