Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Mam proble. Nie moge dostać się do tego "posąga pająka" do którego musze wsadzić 4 kryształy. 2 mam już wsadzone a 2 mam w plecaku. Po prostu nie moge tam wrócić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Jestem w 9 rozdziale i chcę zabić cyklopa. Muszę mu tylko wlaić w to oko czy coś więcej bo go tak walę i nic. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:38, darth 16 napisał:

A ja mam pytanie. Jestem w 9 rozdziale i chcę zabić cyklopa. Muszę mu tylko wlaić w to oko
czy coś więcej bo go tak walę i nic. :D

Musisz trafićć go w oko kilka razy aż uklęknie. Dopiero wtedy jak trafisz w jego oko potężnym ciosem, cyklop padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:38, darth 16 napisał:

A ja mam pytanie. Jestem w 9 rozdziale i chcę zabić cyklopa. Muszę mu tylko wlaić w to oko
czy coś więcej bo go tak walę i nic. :D


Musisz cierpliwie nawalać czymś w oko. O ile dobrze cyklopa kojarzę. To ten nieumarły, nieprawdaż? Ja sobie podniosłem Archery na maxa, wziąłem palący się łuk i go po gale :P Przy zwykłych cyklopach można szukać dookoła jakichś pomocnych lin do przecięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:38, darth 16 napisał:

A ja mam pytanie. Jestem w 9 rozdziale i chcę zabić cyklopa. Muszę mu tylko wlaić w to oko
czy coś więcej bo go tak walę i nic. :D

No ztym okiem to nie jest tak generalnie taki problem, moża walić też w łeb i też w końcu klęknie i wtedy można mu wrazić coś w ślepie. Oczywiście i tak najłatwiej cylkopa omijać albo atakować łukiem/czarem, byle celować powyżej klaty(jak sie kosi łukiem najlepiej mieć Kołczan nieskończoności).
Ja osobiście nie wyobrażam sobie jak miałbym trafić stojącego cyklopa mieczem w łeb. Może wtedy gdy cię złapie jest okazja?

20070225192054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 15:23, Krzysztofica napisał:

Mam proble. Nie moge dostać się do tego "posąga pająka" do którego musze wsadzić 4 kryształy.
2 mam już wsadzone a 2 mam w plecaku. Po prostu nie moge tam wrócić....


Chyba wiem gdzie utknąłeś. Jeżeli jesteś w długim korytarzu na dnie wypełnionym wodą z łańcuchami zwisającymi z sufitu... Tam trzeba znaleźć zapadły most, przeskoczyć nad nim (lub kombinować łukiem jak się do końca zapadł). Tam jest brama z dźwignią do niej. A do pająka się nie wraca tylko idzie dalej i dalej aż w końcu znajdzie się u niego z powrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 19:21, zadymek napisał:

Ja osobiście nie wyobrażam sobie jak miałbym trafić stojącego cyklopa mieczem w łeb.


da się :P żaden problem wystarczy stanąć pod cyklopem i nawalać dziko w jego twarz a on nawet się będzie nachylał ;] ja tak robiłem ale na wyższych poziomach trudności to może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie tak. Walczę z nieumarłym, ale jak on uderza w ziemię walę go z gromu i "sztyletów tych z prądem". On się elektryzuje ii mnie dalej wali. Mam kołczan nieskończoności, ale ja dobry jestem tylko w "tradycyjnym strzelaniu" ze zwykłej broni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 00:17, Taschon napisał:

Powtarzam pytanie!

Wie ktoś, kiedy w sklepiku gram.pl będzie dostępny Dark Messiah?

No to sobie powtarzaj tak w nieskończoność. Głupie pytania zwykle pozostają bez odpowiedzi a ta to zaledwie wyjątek.
Może najpierw zobacz ten "sklepik" i jego ofertę? To nic trudnego, jedno kliknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:57, zadymek napisał:

> Powtarzam pytanie!
>
> Wie ktoś, kiedy w sklepiku gram.pl będzie dostępny Dark Messiah?

No to sobie powtarzaj tak w nieskończoność. Głupie pytania zwykle pozostają bez odpowiedzi
a ta to zaledwie wyjątek.
Może najpierw zobacz ten "sklepik" i jego ofertę? To nic trudnego, jedno kliknięcie.

Ale odpowiedz dales , widocznie tam klikal i przeczytal ze naklad wyczerpany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:57, zadymek napisał:

No to sobie powtarzaj tak w nieskończoność. Głupie pytania zwykle pozostają bez odpowiedzi
a ta to zaledwie wyjątek.
Może najpierw zobacz ten "sklepik" i jego ofertę? To nic trudnego, jedno kliknięcie.

Pozwolę sobie odpowiedzieć tekstem świeżo znalezionym w najnowszym CDA: "Łeb to ty masz chyba tylko po to, żeby ci z gęby śmierdziało". Nie jestem idiotą, skąd jeśli nie z ofert Dark Messiaha w sklepiku gram.pl dowiedziałbym się, że nakład jest wyczerpany? No OK, może bym się dowiedział, ale naturalną koleją rzeczy jest, że się takie straszne wieści weryfikuje się tam, gdzie informacje nie kłamią (a przynajmniej nie powinny).
I na przyszłość dam Ci dobrą radę: jeśli nie wiesz, jak pomóc, to nic nie pisz, bo spam to grzech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:58, Taschon napisał:

ale naturalną koleją rzeczy jest, że się takie straszne wieści weryfikuje się tam, gdzie informacje
nie kłamią (a przynajmniej nie powinny).

Skoro tak, to powinieneś udać się do działu obsługi klienta: http://70.84.0.10/kontakt_formularz.asp?r=4
To tam najpewniej uzyskasz odpowiedź na Twoje pytanie.

PS
Poza tym są inne miejsca, gdzie można zdobyć DM, a skoro nie ma go w sklepie gram.pl, to może warto się za nimi porozglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:32, windows00 napisał:

Skoro tak, to powinieneś udać się do działu obsługi klienta: http://70.84.0.10/kontakt_formularz.asp?r=4
To tam najpewniej uzyskasz odpowiedź na Twoje pytanie.


Nie rozśmieszaj mnie. Kiedy to cdp ostatnio odpowiadało na maile? Olało całkowicie kilkanaście moich ostatnich.

Dnia 27.02.2007 o 20:32, windows00 napisał:

PS
Poza tym są inne miejsca, gdzie można zdobyć DM, a skoro nie ma go w sklepie gram.pl, to może
warto się za nimi porozglądać...


Nie piszę, że nie mogę nigdzie dostać, tylko kiedy będzie dostępny w sklepiku gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:58, Taschon napisał:

> No to sobie powtarzaj tak w nieskończoność. Głupie pytania zwykle pozostają bez odpowiedzi

> a ta to zaledwie wyjątek.
> Może najpierw zobacz ten "sklepik" i jego ofertę? To nic trudnego, jedno kliknięcie.

Pozwolę sobie odpowiedzieć tekstem świeżo znalezionym w najnowszym CDA: "Łeb to ty masz chyba

>...

Dnia 27.02.2007 o 19:58, Taschon napisał:

grzech ;)

to może tak:
Nawet CD Projekt nie wie kiedy w sklepiku znowu będą spolonizowane Messiah''e(Edycja kolekcjonerska jednak niby jest dostępna- a podobno schodzą na pniu), ale mogę walnąć alternatywę, ot choćby miejsce gdzie ja nabyłem Dark Messiaha
http://www.play.pl/multimedia/pc_gry/rpg/dark_messiah_of_might_and_magic-24843.html
Tam spróbuj a się nie zawiedziesz.
Pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wykuć miecz Miecz płomienia ziemi (Earthfire Sword)? Jestem w kuźni w 7 rozdziale ale oprócz bezużytecznej klingi nie mam nic co by się nadawało do produkcji miecza. Jest wprawdzie zamknięta skrzynia ale nie potrafię jej otworzyć (brak klucza). Może tam jest sztaba Flamegold? jeśli tak to jak otworzyć skrzynię. Dodałem sobie umiejętność włamania ale i tak brak wytrycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować