Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2007 o 21:08, Word up napisał:

Yee! właśnie kupiłem Dark Messiaha:) jeszcze ciepły z Empiczku.

Dobry wybór, tyle powiem :)

Dnia 01.06.2007 o 21:08, Word up napisał:

- skille dostaje się za zabijanie wrogów czy automatycznie po przejściu danego etapu:P?

Nie trzeba zabijać wrogów, tzn. trzeba, ale jak o jakimś zapomnisz to nic się nie stanie :)

Dnia 01.06.2007 o 21:08, Word up napisał:

-...i czy jest ich wystarczająco dużo by wykupić umiejętności np. wojownika i zainwestować
w magię?

W magię zainwestować u woja musisz tylko w Leczenie ;] Nic innego Ci się stamtąd nie przyda, a na rozwinięcie Leczenia i wojownika starczy punktów z pewnością.

Dnia 01.06.2007 o 21:08, Word up napisał:

- jest tylko pięć map gry multiplayer(patrz mapka)(na dwóch już grałem;))

Tak, tylko tyle afaik.

Dnia 01.06.2007 o 21:08, Word up napisał:

- spotyka się w grze "cuś" typu sklep?

Nie, nie ma niczego w tym stylu. Jest za to kowalstwo (słabo rozwinięte, ale jest). To jest gra akcji z elementami RPG, a nie odwrotnie ;]

Dnia 01.06.2007 o 21:08, Word up napisał:

- czy pancerz zwalnia Saretha?

Z tego co wiem - nie.

Dnia 01.06.2007 o 21:08, Word up napisał:

- da się w każdej chwili zmienić wybrane umiejętności jak to było przy grze przez internet:P?

Nie, wykupujesz je, a potem musisz z tym żyć :>

Dnia 01.06.2007 o 21:08, Word up napisał:

..oraz kilka rad było by mile widzianych;D(ciekawe czy sporo zmieniło się od bety?)

Oj sporo :)
Zoptymalizowano silnik i ładowanie nie trwa już wieków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ouu to bardzo dobrze,że gra szybciej się ładuje:P. Wciąż mam koszmary - ile to ja musiałem czekać aby połączyć się z serverem!?.
Heh gra jeszcze mi się instaluje, aby tylko steam nie musiał zbyt wiele updatów ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 09:58, Word up napisał:

Sora za drugi post:P
Właśnie skończyłem instalacje i...wyskakuje taki błąd gdy chce uruchomić grę:
Conflict with Emulation Software detected.
Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=14000 for further, more detailed
information.
Help!
Gra oryginał.

Tak, gra mo.że i oryginał, ale jak to g***o wykryje emulację CD/DVD w systemie to lubi się rzucać. Może spróbuj odinstalować wirtualne napędy CD/DVD. Faky, zę nie zabezpieczyli plyty Starforce''m nie musi oznaczać, że nie będzie kolizji z napędami wirualnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umm... to normalne, że bronie magiczne (Sztylety Burzy itd.) zostawiają przy każdym ciosie trwałą smugę na ekranie ? Aha komp:
PIV 3Ghz
GF6600 (stery 81.98 x-treme)
768 Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:44, Satruss napisał:

Umm... to normalne, że bronie magiczne (Sztylety Burzy itd.) zostawiają przy każdym ciosie
trwałą smugę na ekranie ? Aha komp:
PIV 3Ghz
GF6600 (stery 81.98 x-treme)
768 Ram

czy na tym sprzęcie dark Messiah chodzi ci płynnie bo zastanawiam sie nad kupnem tylko troche sie obawiam czy mi bedzie smigał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:59, Mroczny Elf99 napisał:

czy na tym sprzęcie dark Messiah chodzi ci płynnie bo zastanawiam sie nad kupnem tylko troche
sie obawiam czy mi bedzie smigał?

Soro zostawiają mu trwałe smugi to jasne , że mu klatkuje, poprwanie smugi powinny byćwidoczne tylko przy zadawaniu ciosu ew. przez chwilkę po nim. Już sobuie wyobrażam jak Satruss klnie na Tarczę błyskawic:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie na kompie miałem daemona:P...odinstalowałem i spróbowałem uruchomić - wciąż to samo.
Jednak mogę grać przez steam, ale oczywiści gra jest wtedy po angielsku...fajnie.
Jest na to sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Satruss klnie

Dnia 02.06.2007 o 13:24, zadymek napisał:

na Tarczę błyskawic:)))


Wystarczyło wyłączyć HDR (lub obniżyć Jakość Efektów z wysokiej na niską^^) i nie ma smug

Mroczny - Aż sam się dziwię jak dobrze chodzi. Rozdziałka 1024 na 768, Textury Wysokie, Modele wysokie, bez cieni, AA, Anizo, bez HDR (ale tylko ze względu na te smugi) i przycina naprawdę rzadko i nie szarpie tylko czuć spadek fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol aż tyle!
Ja przy transferze około 300kb/s czekałem ponad godzinę:P
Udało mi się w końcu uruchomić grę po polsku...znaczy prawie mi się udało. Teraz nie wyskakuje już błąd tylko pojawia się prawie cały biały ekran i...nic:P gdy naciskam "esc" gra się wyłącza.
Help!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 21:39, Word up napisał:

Lol aż tyle!
Ja przy transferze około 300kb/s czekałem ponad godzinę:P
Udało mi się w końcu uruchomić grę po polsku...znaczy prawie mi się udało. Teraz nie wyskakuje
już błąd tylko pojawia się prawie cały biały ekran i...nic:P gdy naciskam "esc" gra się wyłącza.
Help!.



Miałem coś takiego jak próbowałem włączyć grę ze skrótu bez Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jestem w trzecim rozdziale i wciąż nie mogę znaleźć lepszego miecza;/
"Długi miecz - Podstawowa broń w pierwszych rozdziałach. Można ją zdobyć lub wykuć."(tekst z kolektywu)
Eee gdzie można było ją znaleźć? Ktoś mnie oświeci...a w szczegulności jak wykuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:44, Word up napisał:

Hmm jestem w trzecim rozdziale i wciąż nie mogę znaleźć lepszego miecza;/
"Długi miecz - Podstawowa broń w pierwszych rozdziałach. Można ją zdobyć lub wykuć."(tekst
z kolektywu)
Eee gdzie można było ją znaleźć? Ktoś mnie oświeci...a w szczegulności jak wykuć?

gdy szukasz shantiri crystal i dochodzisz do miejsca gdzie jest arantir są drzwi a za nimi kuznia.znajdujesz tam sztabke zelaza, mlotek.Wykuwasz z tego dlugi miecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:44, Word up napisał:

Eee gdzie można było ją znaleźć? Ktoś mnie oświeci...a w szczegulności jak wykuć?

Ze zdobyciem to nie pamiętam, ale wykuć będziesz mógł właśnie w tym rozdziale. Po pogoni dojdziesz do placu, po zabiciu wszystkich znajdziesz klucz do magazynu. Tam znowu musisz wszystkich zabić i zejdziesz do piwnicy. Tam będą dwie drogi - jedna w dół, którą udasz się do celu misji i jedna w bok, która prowadzi do kuźni. Znajdziesz tam księgę, która wytłumaczy jak wykuć miecz. Jeśli dobrze pamiętam, to szło to tak: bierzesz kawałek metalu, wsadzasz go do kociołka, przesuwasz kociołek nad palenisko, lecisz do miecha i używasz go dwa razy, przesuwasz kocioł do siebie, a rozgrzany metal wlewa się do koryta, wlewasz doń wodę, żeby oziębić klingę, bierzesz ją i wsadzasz do paleniska. Wyjmujesz klingę z paleniska i kładziesz ją na kamień i uderzasz kilka razy młotem (leży na kamieniu). Na końcu podchodzisz do stołu i dorabiasz rękojeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:19, windows00 napisał:

Ze zdobyciem to nie pamiętam,

Do zdobycia na statku (4 rozdział), tam gdzie jest full klatek z goblinami. Leży na stole przy wyjściu z tego pomieszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:15, LordOfUndeads napisał:

> Ze zdobyciem to nie pamiętam,
Do zdobycia na statku (4 rozdział), tam gdzie jest full klatek z goblinami. Leży na stole przy
wyjściu z tego pomieszczenia.

tam to akurat jest sztaba płonącego złota ale to do wykucia innego miecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:15, LordOfUndeads napisał:

> Ze zdobyciem to nie pamiętam,
Do zdobycia na statku (4 rozdział), tam gdzie jest full klatek z goblinami. Leży na stole przy
wyjściu z tego pomieszczenia.

Ale Word up jest w III rozdziale, więc go to nie urządza ;]
A nie pamiętałem o tym miejscu pewnie dlatego, że nie zwracałem uwagi na miecze podobne lub słabsze od mojego, a Długi miecz miałem właśnie z kuźni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sprawdzę z tą kuźnią:P
Taką dziwną rzecz zauważyłem, gdy walczę odnawia mi się mana...a może po prostu mi się przewidziało [o.O]
Używanie tarczy wpływa na zadawane ataki? Znaczy mam ich mniej i są wolniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować