Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2007 o 19:53, Anarchy Soldier napisał:

> cóż gram.pl stara się chyba jak najbardziej hamować rozwój Polskiej sceny dark messiah.
Przykre.

Cóż a potem poczytaj rgulamin tutaj, i na powiedzmy stronie cenegi i kilku innych. Ciekawe
co ci wtedy powiedzą.....

Ale to była informacja nie ogłoszenie :P a o tym nie ma nic w regulaminie. A co do Twojej wypowiedzi to jest ... mało zrozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić DMoMM w edycji premierowej, ale nie byłem pewien. Teraz wyjdzie w Topsellerze. Powiedzcie czy warto wydać 30-40 zł na tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:42, lewak napisał:

Chciałem kupić DMoMM w edycji premierowej, ale nie byłem pewien. Teraz wyjdzie w Topsellerze.
Powiedzcie czy warto wydać 30-40 zł na tą grę?

Choć grałem tylko w demo tej gry, to już wiem, że na prawdę warto ją kupić za 39,99 zł. U mnie leży już w koszyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz co robic to wchodzisz w Messiaha i scinasz glowy ;-) a potem bierzesz sie za np. matme ;-) to gra na kazda pore... ;-) a jesli lubisz H5 (ja nie:-P) to tym bardziej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:46, lewak napisał:

A może ktoś inny napisałby mi jakieś plusiki tej gry (oprócz multi)?


Efektowna oprawa graficzna, rozbudowana fizyka, świetne "fatality", trzy różne ścieżki rozwoju (mag, wojownik, skrytobójca). I na prawda wciąga. Osobiście polecam grę magiem i rzucanie we wrogów rozmaitymi przedmiotami z użyciem telekinezy. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 20:46, lewak napisał:

A może ktoś inny napisałby mi jakieś plusiki tej gry (oprócz multi)?

Kup, ustawienia GameWeryHigh i sobie zobacz jaka grafa:) wo gule gra wciąga, kombo, 1000 możliwości na zabicie wrogów i możliwość niszczenia otoczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu nikt nie wspomniał o Adrenalinie:). Co ciekawe : za pomocą miecza np. zabija wroga/ów jednym strzałem. za pomocą magi to fiu fiu nie ma co zbierać:)za o skrytobójca fajnie rzuca sztyletami :) Polecam gorąco. A El Cascador ja nie lubie sie znęcać:) nabicie kopniakiem na kolce raz na zawsze załatwia sprawe. w ostateczności wystarcza rzucić beczką w głowe i dobić wroga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Przeszedłem DM kilka razy, na wszystkie sposoby i moją uwagę przykuł 1 szczegół....
kiedy uwalniamy swego ojca, co ma oznaczać zaciskająca się pięść Saretha?? niby szczegół ale mnie to strasznie nurtuje. co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 23:40, Ziomczysław napisał:

Siema!
Przeszedłem DM kilka razy, na wszystkie sposoby i moją uwagę przykuł 1 szczegół....
kiedy uwalniamy swego ojca, co ma oznaczać zaciskająca się pięść Saretha?? niby szczegół ale
mnie to strasznie nurtuje. co o tym myślicie?

niepotrzebnie, można b przypuszczać, że to znany z literatury filmu i gier symbol władzy i potęgi, jednak Sareth nie zaciska pięści tylko zamyka dłoń a to niebagatelna różnica. To po prostu animacja dla urozmaicenia sceny, należy tu uwzględnić fakt anatomiczny, naturalnym stanem ludzkiej dłoni gdy ręce zwisająluźno jest forma pięści, ot taki szczegół, Sareth zrobił co miał zrobić i automatycznie gdy opuścił rękę dłoń zareagowała prawidłowo. To świadczy o tym, że animacje w grze są dopracowane w najdrobniejszym stopniu(zakładam, że filmy, mimo iż są to .bik''i, też były robione przy udziale engine gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no masz duzo racji :D
ale ja myslalem o tym pod wzgledem psychologicznym tj. sareth uwalniajac ojca zrozumial ze popelnil blad i teraz wladza nad ashan przypadnie raczej ojcu. ale to juz sa wywody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 14:42, Ziomczysław napisał:

ale ja myslalem o tym pod wzgledem psychologicznym tj. sareth uwalniajac ojca zrozumial ze
popelnil blad i teraz wladza nad ashan przypadnie raczej ojcu. ale to juz sa wywody :D


Albo ściska dłoń w pięść, aby nagle wyciągnąć miecz i przebić Kha-Beletha na wylot. ;)

Wiadomo, że Dark Messiah jest jakby mostem łączącym fabułę Heroes of Might and Magic V z następną częścią. To co mnie nurtuje, to, które z zakończeń DoMM zostanie uznane za kanoniczne? Przypuszczam, że jedno ze złych. W takim razie kto, Kha-Beleth, czy Sareth przejmie władzę nad inferno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:01, Gall historyk napisał:

Ja tak z innej beczki:

Jaka jest najpotężniejsza zbroja i kostur dla maga i gdzie można je zdobyć??

Z góry thx:)

Najpotęzniejsza zbroja dla maga nzawya sie chyba arkane robe dodaje mane i zapewnie dosc duza ochrone.Dokladnie juz nie pamietam gdzie ona jest ale chyba po potyczce z cyklopem i wyjsciem tunelami do gory jest taka lokacja gdzie sa gobliny i jest tam ta zbroja.najlepsza laska dla maga to staff of the dragonbone(no cos w tym rodzaju dawno juz w dm nie gralem)mozna ja dostac po oczyszczeniu swej duszy w stonehelm, w kaplicach ylatha, po pozbyciu sie xany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 09:22, buguser napisał:

Czy aby zagrać na grafie na full potrzeba bardzo mocnego kompa? Mogłby ktoś podać przyblizoną
i sprawdzoną konfiguracje?

tak mocnego kompa to az nie wymaga.DM ma np. zdecydowanie mniejsze wymagania niz g3 i tak nie przycina.Mysle ze na kompie ktory ma dobry dwurdzeniowy procek, tak z 1,5 gb ramu i karcie cos w okolicach geforce7900 gierka nie powinna przycinac nawet na max. detalach+wszystkie fajerwerki graficzne i wysokiej rozdzielczosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co trzeba zrobić gdy się goni takiego ghoula i się wchodzi do ,,świątyni" i trzeba iść na góre tylko nie wiem jak...po ścianie?jak tak to co trzeba ,,dusić"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować