Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 14:31, BoloMaster napisał:

wg mnie najlepsze zakończenie było wtedy kiedy zabijam Leanne a "tatuś" nie zostaje uwolniony:)

Heh według mnie to jest też najlepsze wyjście :P tatuś jest złym tatusiem i aroganckim :D i można wywnioskować z dialogu że bardzo chętnie się swojego synalka pozbędzie gdy nadarzy się taka okazja :P

A takie pytanie z innej beczki :P Wolicie Leanne czy Xane? :P ja oczywiście Xane :P jej teksty są Booskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2009 o 20:26, Abraxann napisał:

A takie pytanie z innej beczki :P Wolicie Leanne czy Xane? :P ja oczywiście Xane :P jej
teksty są Booskie :D

Wolę Leanne. Xana wydaje mi się zbyt dwulicowa, ale skoro to diablica to chyba tak być powinno :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:44, Konował napisał:


> A takie pytanie z innej beczki :P Wolicie Leanne czy Xane? :P ja oczywiście Xane
:P jej
> teksty są Booskie :D
Wolę Leanne. Xana wydaje mi się zbyt dwulicowa, ale skoro to diablica to chyba tak być
powinno :D.

ee tam dwulicowa :D ja tego tak nie wyczułem :P chociaż... wydaję się że chce Cie owinąć tak wokół paluszka :P ale Leanna taka drętwa :P i słabo podziękowała za uratowanie życia :P Xana by to zrobiła lepiej :D ale szanuję Twoją wypowiedź :D bo to w sumie kwestia gustu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 20:26, Abraxann napisał:

> wg mnie najlepsze zakończenie było wtedy kiedy zabijam Leanne a "tatuś" nie zostaje
uwolniony:)
Heh według mnie to jest też najlepsze wyjście :P tatuś jest złym tatusiem i aroganckim
:D i można wywnioskować z dialogu że bardzo chętnie się swojego synalka pozbędzie gdy
nadarzy się taka okazja :P

A takie pytanie z innej beczki :P Wolicie Leanne czy Xane? :P ja oczywiście Xane :P jej
teksty są Booskie :D

Xana rządzi. OOOOGIEEEŃ, nie kobieta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:28, RWS napisał:

> > wg mnie najlepsze zakończenie było wtedy kiedy zabijam Leanne a "tatuś" nie
zostaje
> uwolniony:)
> Heh według mnie to jest też najlepsze wyjście :P tatuś jest złym tatusiem i aroganckim

> :D i można wywnioskować z dialogu że bardzo chętnie się swojego synalka pozbędzie
gdy
> nadarzy się taka okazja :P
>
> A takie pytanie z innej beczki :P Wolicie Leanne czy Xane? :P ja oczywiście Xane
:P jej
> teksty są Booskie :D
Xana rządzi. OOOOGIEEEŃ, nie kobieta xD

no właśnie dlatego ją lubię :PP ale nie wszyscy takie lubią xD dlatego powiedziałem że to kwestia gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:28, RWS napisał:

Xana rządzi. OOOOGIEEEŃ, nie kobieta xD

jaka kobieta? Bydle z piekła rodem i w dodatku ogoniasta, blech, nie daj się zwieść iluzji. No chyba, że lubisz "diablice".
A leanna jest przynajmniej naturalna, ma jeszcze mleko pod nosem, zapewne wyalienowała się ze świata studiując magię a i z mieczem, z racji zainteresowań, za wiele nie ma wspólnego, stąd taka dziwna jakaś jest, rzekłbym niewinna- dokładnie tak wyobrażam sobie typowego (dobrego) maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 22:43, BoloMaster napisał:

wg mnie Xana jest ciekawszą postacią, Leanna jest zbyt mdła jak na tak brutalną grę...

Racja Xana ma to "coś" i wdzięk mi sie strasznie spodobała ^^. A co do samej gry naprawdę fajna, solidna produkcja, aż dziw, że zapoznałem się z nią dopiero przy okazji Exstra Klasyki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 23:11, Hraboll napisał:

> wg mnie Xana jest ciekawszą postacią, Leanna jest zbyt mdła jak na tak brutalną
grę...
Racja Xana ma to "coś" i wdzięk mi sie strasznie spodobała ^^. A co do samej gry naprawdę
fajna, solidna produkcja, aż dziw, że zapoznałem się z nią dopiero przy okazji Exstra
Klasyki :).

Ja sobie kupiłem jak był jeszcze w Top Selerze :D w sumie dużo osób pamiętam że sobie kupiło z mojej klasy :D a pamiętam że miałem problemy z grą przez internet... :D pamiętam że mój kolega jeden tylko grał przez neta :P i tam u niego troszkę grałem :P jest naprawdę ciężko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 14:08, Sebat1 napisał:

Witam. Czy ktoś byłby tak miły i napisał mi jak w tej grze mam grać na multi ? Mam zainstalowaną
grę Dark Messiah oraz Steam i co dalej ?

Pomogło by włączenie multiplayera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 14:08, Sebat1 napisał:

Witam. Czy ktoś byłby tak miły i napisał mi jak w tej grze mam grać na multi ? Mam zainstalowaną
grę Dark Messiah oraz Steam i co dalej ?


Z tego co pamiętam trzeba gre uruchomic przez Steam (potem sie czeka dość długo aż gra się upatchuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 14:25, Yoruaaw napisał:

Pomogło by włączenie multiplayera xD


Zainstalowałem grę i na dysku mam tylko Dark Messiah Single Player, a Multiplayer nigdzie nie widzę. A jak w menu gry wybieram grę wieloosobową, to tylko wychodzi mi z gry i nic więcej, więc jak niby mam włączyć ten multiplayer ?

Edit - Ecko mógłbyś mi podać na Xfire dokładną instrukcję jak to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 14:53, Sebat1 napisał:


> Pomogło by włączenie multiplayera xD

Zainstalowałem grę i na dysku mam tylko Dark Messiah Single Player, a Multiplayer nigdzie
nie widzę. A jak w menu gry wybieram grę wieloosobową, to tylko wychodzi mi z gry i nic
więcej, więc jak niby mam włączyć ten multiplayer ?


Jak pisałem we wcześniejszym poście, multi odpalasz przez Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie słaba reklama tego produktu spowodowała, że wielu graczy zainteresowała się nim gdy dopiero gdy wylądował w taniej serii bo recenzje wysoko oceniają ten tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 14:53, Sebat1 napisał:


> Pomogło by włączenie multiplayera xD

Zainstalowałem grę i na dysku mam tylko Dark Messiah Single Player, a Multiplayer nigdzie
nie widzę. A jak w menu gry wybieram grę wieloosobową, to tylko wychodzi mi z gry i nic
więcej, więc jak niby mam włączyć ten multiplayer ?

Edit - Ecko mógłbyś mi podać na Xfire dokładną instrukcję jak to zrobić
?

Steam dodaj klucz ktory masz do gry i graj przez steam Pozdarwiam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 15:28, Yoruaaw napisał:

Steam dodaj klucz ktory masz do gry i graj przez steam Pozdarwiam ;p


Zrobiłem tak jak doradziłeś i... działa. ;D Konto na Steamie mam chyba już od kilku lat, ale praktycznie w ogóle z tego nie korzystam i nie wiedziałem co i jak trzeba zrobić. ;) Właśnie o taką pomoc mi chodziło, wielkie dzięki za radę i przepraszam za zamieszanie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 17:22, Sand Ghost napisał:

Gra w to jeszcze ktoś przez neta? Bo jeśli tak to chyba kupuje, choćby dla singla.

Przed chwilą sprawdzałem i jest siedem aktywnych serwerów, na których gra około 80 graczy. Czyli w sumie nie jest tak źle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować