Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Mam prośbę, ma ktoś może save`a do singla do Rozdziału IX Miasto w płomieniach? Kiedyś grałem, ptem musiałem zwolnić miejsce i save`y mi się usunęły :( Chciałem dokończyć grę, 2 rozdziały zostały a nie chcę od poczatku. Pomoże ktoś? Grałem wojownikiem, ale jak co mag też może być. Ważne żeby był to save z samego początku rozdziału IX. Jak coś wersja premierowa ale polska wersja. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wreszcie zaledwie w demo, gra jest fantastyczna. Szkoda że nie została wypromowana bardziej przez jej wydawcę czyli Ubisoft, zresztą po Ubisoft nie można się niczego dobrego spodziewać. Widać czasami że grę kończono robić w pośpiechu, podobno wersja na x360 jest dużo lepsza. No ale znowu pretensje do Ubisoft. Tak czy inaczej po zagraniu w demo mam zamiar kupić pełną. Świetna interakcja z otoczeniem. A to że gra jest liniowa wyszło jej na dobre jak dla mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 13:57, Xlol1 napisał:

Mam prośbę, ma ktoś może save`a do singla do Rozdziału IX Miasto w płomieniach? Kiedyś
grałem, ptem musiałem zwolnić miejsce i save`y mi się usunęły :( Chciałem dokończyć grę,
2 rozdziały zostały a nie chcę od poczatku. Pomoże ktoś? Grałem wojownikiem, ale jak
co mag też może być. Ważne żeby był to save z samego początku rozdziału IX. Jak coś wersja
premierowa ale polska wersja. Proszę o pomoc :)


Tu są save''y do każdego poziomu http://www.filefront.com/listing/pub2/Dark-Messiah-of-Might-and-Magic/Tools-and-Utilities ale nie wiem czy ruszą na polskiej wersji. Spróbuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:27, Niewiernus napisał:

Ja z innej beczki....
Ktoś wie ile w ogóle jest już map na multi? Dawno nie grałem i trochę nowości jak widzę
to jest...


Też ma pytanie, zainstalowałem patcha 1.02 i normalnie single-player działa. Ale gdy chciałem włączyć multi, to w Steam zaczyna mi pobierać jakieś duże uaktualnienie tej gry, to są jakieś dodatkowe mapy/poprawki? Czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 22:22, Galadin napisał:

Też ma pytanie, zainstalowałem patcha 1.02 i normalnie single-player działa. Ale gdy

Zupełnie niepotrzebnie, gra już go zawiera.

Dnia 20.11.2009 o 22:22, Galadin napisał:

chciałem włączyć multi, to w Steam zaczyna mi pobierać jakieś duże uaktualnienie tej
gry, to są jakieś dodatkowe mapy/poprawki? Czy coś jest nie tak?

Wszystko OK. Steam automatycznie pobiera najnowsze poprawki. Zakładając, że wszystkie dostepne serwery już ją zainstalowały, nie bedziesz mógł na nich grać bez tej poprawki, a na skutek pewnych problemów ze Steam''em pewnie nawet nie uruchomisz gry. Co poprawka zawiera możesz łatwo sprawdzić w opcjach gry "Zobacz wiadomości o uaktualnieniach" w oknie o nazwie "Gry".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego czasu trochę sporo było update''ów(ale ogólnych na Steam). Z map..... to może zauważyłem 3-4 nowe plansze. Ściągania trochę przy tym jest, lecz ile można przechodzić single (XX razy?) ];->

@Edit- Z lekka fail czasowy z mej strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tobie to wyskakuje podczas uruchamiania?
Ogólnie takie coś mam jak komputer jest nieźle przeciążony/przegrzany, kiedyś z powodu słabych sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 15:09, Ezio napisał:

Super, jak chcę grać po sieci, to mam zainstalować steam? Nie chcę, mam już xfire i mi
wystarczy, ale...

niestety ale jak gra jest z steamem to żeby grać po sieci trzeba go zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę Steamu jest neutralna, gdyż nawet większe firmy zgłosiły chęć dystrybucji swych tytułów poprzez ten serwis(jednak od tego jest inny temat).
Jedynym minusem jest chyba przypadek cheatowania.
Plusik? Sporo serwerów do wyboru i o dziwo jeszcze trochę chętnych jest(40-100 osób zazwyczaj spotykam) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 15:55, Niewiernus napisał:

Tak naprawdę Steamu jest neutralna, gdyż nawet większe firmy zgłosiły chęć dystrybucji
swych tytułów poprzez ten serwis(jednak od tego jest inny temat).
Jedynym minusem jest chyba przypadek cheatowania.
Plusik? Sporo serwerów do wyboru i o dziwo jeszcze trochę chętnych jest(40-100 osób zazwyczaj
spotykam) ;]

jeszcze jeden minus który nie każdego musi dotyczyć.
włączam grę bez steama i od razu gram.
a tę ze steamem to tak, najpierw "logowanie"
potem "przygotowanie do uruchomienia"
i dopiero możemy grać.
troszkę denerwują reklamy, no i jednak jak chodzi w tle to trochę zasobów żre, a jak ktoś gorszy komputer nieco to może to bardziej odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj zainstalowalem Dark Messiah i gdy wczytuje sie I rozdzial to robi sie czarny ekran i wyskakuje komunikat (patrz na dol). Zainstalowalem sterowniki, ale to nic nie dalo. Moj komp napewno spelnia wszystkie wymagania. a stery sciagnalem z tad
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx
wybralem to ,,ATI Radeon™ Video Card Drivers " i sciagnalem ,,Full Catalyst Software Suite (Recommended)" dla mojego Windowsa. Co mam jeszcze zrobic zeby gra zaczela dzialac? Po prologu wydaje sie byc swietna.

20100119203657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś skopiować aplikację mm.exe bezpośrednio z płyty, zastępując jednocześnie tą, która się nagrała podczas instalacji?

PS: Jak widzisz (powyższy post) miałem ten sam problem. Obecnie niestety nie pamiętam jak go rozwiązałem. A rozwiązanie istnieje, poszukaj na zagranicznych forach. Sam sporo się namęczyłem by je znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować