Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

loool. Jak ktoś znajdzie wolne łącze o tej godzinie - gratuluje -_-. Nawet przy premierze demka Battlefield 2 nie było takich tłoków ! Widzę, że Cd-Projekt wiedział co robi, podpisując umowę z Ubi... ;) Ah... Tak bardzo chciałem w to zagrać ! Ale nie da rady :(, może jutro na neostrada.pl coś się znajdzie... Tam zawsze mam wysokie transfery =p.

I mam szczerą nadzieję, że w demku będzie można pograć trochę magiem :) - IMO mag w grach zawsze powinien być bardzo potężny, ale i bardzo kruchy. Męczą mnie gry w których kula ognia = cios mieczem, a zbroja u warriora *nic nie daje* =p. Oby... Oby ! :), Multi naprawdę, wiele by zyskał...

Go Yennefer ^_____^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 19:54, kill69 napisał:

Genialnie "już" 50 % czyli jakieś 710 MB

skąsd ty zasysasz z fileplanet.com ???
kurde ja czekam w długiej kolejce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:01, kepny napisał:

> Genialnie "już" 50 % czyli jakieś 710 MB
skąsd ty zasysasz z fileplanet.com ???
kurde ja czekam w długiej kolejce :P


nie z www.gh3d.com tylko że ja mam 2 Mbity/s ,a i tam teraz sie nie podłączsz do jest na 100 % zajęty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzialem mini filmik na maxiorze , gierka po prostu wymiata :) Bardzo podoba mi sie wiele kombinacji zabicia przeciwnika ;) Juz sie nie moge doczekac zagrac, choc napewno to bedzie w 90% gra akcji ;) Ten motyw z trollem bym naprawde super, jak podnosił skałę, extra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O do diaska ! :/ Wiecie co demo zawiera? Nic :P

Etap treningowy i ten, gdzie jest Cyklops, tyle, że nawet z nim walczyć nie można, bo to koniec dema ;/

1.38 GB za 15 minut grania? Ktoś tu ma chore poczucie humoru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:16, Lone Wolf napisał:

Etap treningowy i ten, gdzie jest Cyklops, tyle, że nawet z nim walczyć nie można, bo to koniec
dema ;/


No chyba koś tutaj w kulki leci... To co tam niby tyle waszy? Silnik gry? No bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:21, Ninja Seba napisał:

No chyba koś tutaj w kulki leci... To co tam niby tyle waszy? Silnik gry? No bez przesady...


Oczywiście miało być waży, cierpię na bieg palcowy. Jakby ktoś nie wiedział to takie coś, że palce szybciej piszą niż ja wymyślę to co chcę napisać :P + psująca się klawiatura ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:16, Lone Wolf napisał:

O do diaska ! :/ Wiecie co demo zawiera? Nic :P

Etap treningowy i ten, gdzie jest Cyklops, tyle, że nawet z nim walczyć nie można, bo to koniec
dema ;/

1.38 GB za 15 minut grania? Ktoś tu ma chore poczucie humoru :/

Napisz przynajmniej jakie wrażenia co Ci się podoba a co nie i takie tam bzdety :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 20:16, Lone Wolf napisał:

O do diaska ! :/ Wiecie co demo zawiera? Nic :P

Etap treningowy i ten, gdzie jest Cyklops, tyle, że nawet z nim walczyć nie można, bo to koniec
dema ;/


Żartujesz o.o - 15 minut? :(... Heh... A więc nie warto zasysać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 minut gry !? LOL, po cholerę czekałem godzinę w kolejce!? Drugie tyle zostało mi do ściągnięcia.Ale coż,przynajmniej zobacze jak gra wygląda.

A w tym treningu to się chociaż walczy,czy tylko jakiś nauczyciel gada,i karze rozwalać manekiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie jeszcze niecałe 10 minut zostało do końca ściągania - zobaczymy co to warte :) ja polecam ściągać z gamershell.com, najlepiej z brytyjskiego Zena z mojego doświadczenia, ale inne mirrory też dają radę, a fileplanet faktycznie trzyma poziom - cały czas ponad 200 KB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ściągnęło się - bądźcie przygotowani, że demko potrzebuje 2,5 GB wolnego miejsca, żeby się zainstalować... Jak już pogram, to napiszę jak toto wygląda i jak się gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 21:41, Sanguineus napisał:

Dobra, ściągnęło się - bądźcie przygotowani, że demko potrzebuje 2,5 GB wolnego miejsca, żeby
się zainstalować... Jak już pogram, to napiszę jak toto wygląda i jak się gra

Napisz też jak tam z realnymi wymaganiami i do jakiego tytułu można ją porównać pod tym kątem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem nerwowo i wyłączyłem ściąganie ;p. 1,4gb to nie na moje łącze 256 (radiówka). Ściągam już 4h a tu planowany koniec za 14h ;p. To ja już wolę się porządnie wyspać, niż męczyć się z powodu, że komp chodzi a ja spać nie mogę ;].

Chętnie przeczytam sobie relacje, jak to się wam grało w demko ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle jak mówili ;) grania wprawdzie nie ma prawie wcale, ale ten etap z filmików jest dostępny ( heh, ork naprawdę strąca goblina w przepaść ) a etap treningowy też niezgorszy. Ogólnie jednak spodziewałem się czegoś więcej :) Może pełna wersja bedzie wymiatać, bo demo zrobiło na mnie nijakie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie natomiast jeszcze żadnego wrażenia nie zrobiło, bo jeszcze ne udało mi się go normalnie uruchomić. Może moje problemy pomogą innym, więcprzechodzę do rzeczy. Otóż po instalce, jak chciałem uruchomić demko, to wyskakiwał mi błąd i tylko z opcją wysłania raportu, żadnego opisu, który można zrozumieć nie znając kodu szesnastkowego ;) No więc pokombinowałem trochę i się teraz uruchamia, ale musiałem w opcjach pliku .exe od gry zaznaczyć uruchamianie w trybie zgodności z windows 2000. No i gra mi się uruchomiła, ale pograłem chwilkę w trening i mi się znowu wykrzaczyła z runtime errorem. Myślę teraz co by na to poradzić. Może to wina sterowników?
Aaa i jeszcze jedna ciekawostka - Half Life 2 był optymalizowany pod karty ATI, nawet do niektórych modeli dołączali kupon na darmową grę, więc nieco się zdziwiłem kiedy podczas uruchamiania gry zobaczyłem logo nVidia "The way it''s meant to played"... Coś tu jest nie tak moim skromnym zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować