Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

No zobaczymy w razie czego powyłączam zbędę HDR co mi w CS'' S co chwile po oczach świeci xD np; na de_dust
Ale tak czy siak kupię DM za 39zł co za okazja myślałem, że najpierw pójdzie do Platyny na tu proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Rozwaliłem to wielkie bydle xD Teraz czekam aż w sklepach pojawi się TS i od razu lece kupić Dark Messiaha:D

WorldWar3PL >>
Dzięki za tego linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Supersellera, ja tam w premierówce żadnych dodatkowych broni nie widziałem ;> Poza tym... w multiplayerze prawdopodobnie nie spędzisz nawet godziny, bo nudny. Czekaj na TopSellera - nie będzie takiego żalu, jeżeli gra Ci się nie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:13, damienthorn napisał:

posiada dodatek w postaci dodatkowych broni na singla i postać do multiplayera Czy warto
zaopatrzyć się w premierówkę czy czekać na Topsellera?

Dodatkowe bronie są cztery, ale to nic specjalnego. Nie wiem jak z postacią do MP.
Oprócz tego w premierowym wydaniu dostajesz mapę do multiplayera - nie jest szczególnie pomocna, ale ładnie wygląda :P

Jak trafisz gdzieś premierkę w okolicach 50 zł, to bierz - w końcu co premierka, to premierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam tak iproblem nie mogę dostać się do komnaty arantira .Kiedy próbnuje je otworzyć sareth mówi
że czegoś nie zrobił.Gram według poradnika i niewiem co mam robić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 08:28, Tyron napisał:

Otóż mam tak iproblem nie mogę dostać się do komnaty arantira .Kiedy próbnuje je otworzyć sareth
mówi
że czegoś nie zrobił.Gram według poradnika i niewiem co mam robić dalej

Czego dokładnie nie zrobił?
Nie przypominam sobie, żeby otwarcie komnaty Arantira wymagało jakichś specjalnych uczynków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że przeniosę sobie instalację Messiaha do Steama, żeby nie musieć wkładać płytki do napędu. Ok w miarę szybko przeniosło, no i Steam zaczął ściągać update do Single Playera, no więc stwierdziłem, że poczekam. No i od 22:00 do 00:00 tak sobie czekałem i czekałem i z 76% do 85% ledwo się posunęło (a mam 1Mbitowe łącze, więc źle nie jest). Czy to normalne, że tak długo poprawka się ściąga? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zazwyczaj poprawki ciągnie długo.
Jeżeli nie będziesz miał polskiej wersji językowej to daj znać, mogę podesłać moją instrukcję którą zamieściłem w tym temacie hoho czasu temu - dzięki niej będziesz miał polską wersję singla na steamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sareth mówi przed dzwiami dokładnie to Dlaczego tosię nie otwiera, czegoś nie ustaliłem czegoś nie zrobiłem
I jwszczejedno uwolniłem leanne i kiedy idziemy do wrót do komnaty arantira ona stoi i nie idzie ze mną nie wiem co robić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:53, Tyron napisał:

/ciach/

Ahm :>
Chyba już wiem w czym rzecz - wydaje mi się, że próbujesz wydostać się z tej części posiadłości. przejście z kratami to wyjście. Musisz przejść dalej, będzie tam komnata z wejściem bez żadnych zabezpieczeń. Tam właśnie znajduje się komnata Arantira. Dopiero po jej spenetrowaniu, będziesz mógł wyjść z tej części posiadłości Nekromantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:47, WorldWar3PL napisał:

Tak, zazwyczaj poprawki ciągnie długo.
Jeżeli nie będziesz miał polskiej wersji językowej to daj znać, mogę podesłać moją instrukcję
którą zamieściłem w tym temacie hoho czasu temu - dzięki niej będziesz miał polską wersję singla
na steamie.


W trakcie instalacji wybrałem, żeby wersję angielską instalowało, więc do steama przeniosło angielską. Myślę, że poprawka się chyba ściągnęła (ustawiłem, żeby komp się o 3:30 wyłączył ;-)), ale nie mam pojęcia jaka to wersja (chyba 1.02 czy 1.2).

Bardzo chętnie poczytam twoją instrukcję. Jakby co to napisz do mnie na gadulcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie krata do sali wykaładowej się otwiera za pomocą dżwigni ale ide dalej prosto trafiam na winde która wiedzie
do dzwi z miejscem na czrną kule wsadzam ją dzwi się otwierają i po praej stonie od tych dzwi są dzwi dokomnaty
arantira które się nie otwierja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta winda właśnie prowadzi do wyjścia...
Może będzie Ci prościej jak pooglądasz filmiki z YouTube. Użytkownik goTha83 dodał filmiki, które prezentują całe przejście Dark Messiah - http://pl.youtube.com/results?search_query=Walkthrough+Dark+Messiah+of+Might+%26+Magic&search=Szukaj
(jak coś nie działa, wpisz w wyszukiwarce YouTube frazę: "Walkthrough Dark Messiah of Might & Magic").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 11:02, Altair05 napisał:

z tego co patrzyłem ostatnio to nie.Jakies tam prace były nad serwisem wczesniej, teraz chyba
są nadal kontynuowane.

Oby nie skończyło jak Dawn of War w kolektywie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;) Mam małe pytanie. Otóż grałem w demo DM i na wysokich shaderach itp. , najmniejszej rozdzielczości i bez antyaliasingu gra czasem się zacina. A na najmniejszych ustawieniach to jeszcze nie próbowałem, ale teraz pora na pytanie : czy możliwe, że jak będę miał pełną wersję i będę grał na najmniejszych detalach to gra będzie chodzić płynnie z drobnymi "cięciami" czy raczej będzie strasznie cięła, że aż nie będzie dało się grać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować