Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 13:33, maciek999 napisał:

Witam wszystkich ;) Mam małe pytanie. Otóż grałem w demo DM i na wysokich shaderach itp. ,
najmniejszej rozdzielczości i bez antyaliasingu gra czasem się zacina. A na najmniejszych ustawieniach
to jeszcze nie próbowałem, ale teraz pora na pytanie : czy możliwe, że jak będę miał pełną
wersję i będę grał na najmniejszych detalach to gra będzie chodzić płynnie z drobnymi "cięciami"
czy raczej będzie strasznie cięła, że aż nie będzie dało się grać ?


po patchowaniu bedziesz w stanie grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:34, Noirr napisał:

> Witam wszystkich ;) Mam małe pytanie. Otóż grałem w demo DM i na wysokich shaderach itp.
,
> najmniejszej rozdzielczości i bez antyaliasingu gra czasem się zacina. A na najmniejszych
ustawieniach
> to jeszcze nie próbowałem, ale teraz pora na pytanie : czy możliwe, że jak będę miał pełną

> wersję i będę grał na najmniejszych detalach to gra będzie chodzić płynnie z drobnymi
"cięciami"
> czy raczej będzie strasznie cięła, że aż nie będzie dało się grać ?

po patchowaniu bedziesz w stanie grac:)

Rozumiem, że patcha ściągne e strony gram.pl ?;P A nawet gdyby miało choćby trochę ciąć to warto zagrać w taki hit i to jeszcze za 40 zł ;) Aha no i dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:36, maciek999 napisał:

Rozumiem, że patcha ściągne e strony gram.pl ?;P

Nie ;)
Kilka miesięcy temu skończył się proces patchowania DM, więc zapewne w TS będzie już wersja spatchowana :)

Dnia 31.08.2007 o 13:36, maciek999 napisał:

A nawet gdyby miało choćby trochę ciąć to
warto zagrać w taki hit i to jeszcze za 40 zł ;) Aha no i dziękuję za odpowiedź ;)

Gra na pewno nie będzie działała gorzej niż demo. Gra została zoptymalizowana i pełna wersja działa lepiej niż demo. A jeśli chodzi o czas ładowania poziomów, to zmiana jest kolosalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam pewien problem : Gra niedziała ;] !!! Gdy ją włanczam , jest napoczątek intro Ubisoft , słysze je ale jest biały ekran i tak dalej aż dochodzi do menu w tym momencie wystąpuje bląd

20070831201542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1# Jeżeli masz zwykłą instalację, włóż płytkę, uruchom program instalacyjny i wybierz opcję NAPRAW/REPAIR
2# Jeżeli posiadasz steama, uruchom go, prawym klikiem na DM, właściwości, USTAW OPCJE URUCHAMIANIA i w nowym polu wpisz +map_background none


Mam nadzieję, że pomogłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:06, windows00 napisał:

> Rozumiem, że patcha ściągne e strony gram.pl ?;P
Nie ;)
Kilka miesięcy temu skończył się proces patchowania DM, więc zapewne w TS będzie już wersja
spatchowana :)
> A nawet gdyby miało choćby trochę ciąć to
> warto zagrać w taki hit i to jeszcze za 40 zł ;) Aha no i dziękuję za odpowiedź ;)
Gra na pewno nie będzie działała gorzej niż demo. Gra została zoptymalizowana i pełna wersja
działa lepiej niż demo. A jeśli chodzi o czas ładowania poziomów, to zmiana jest kolosalna
:D

Dobrze było to usłyszeć ;) Kamień spadł mi z serca i tym razem nie wylądował na stopie ;> Tylko jeszcze brakuje 13zł na przesyłkę... ktoś pożyczy ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:11, maciek999 napisał:

Dobrze było to usłyszeć ;) Kamień spadł mi z serca i tym razem nie wylądował na stopie ;>
Tylko jeszcze brakuje 13zł na przesyłkę... ktoś pożyczy ? ;>

Ja mam tylko 1gr (nie pytaj :P).
Dla pewności podaj jeszcze konfigurację Twojego sprzętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - warto kupować w TopSellerze DMoM&M? Mój sprzęt to - AMD Sempron 3000+, 1 GB RAM, GF 7300 GT 256 VRAM. Demo chodziło miło na średnio-wysokich (o dziwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:14, windows00 napisał:

> Dobrze było to usłyszeć ;) Kamień spadł mi z serca i tym razem nie wylądował na stopie
;>
> Tylko jeszcze brakuje 13zł na przesyłkę... ktoś pożyczy ? ;>
Ja mam tylko 1gr (nie pytaj :P).
Dla pewności podaj jeszcze konfigurację Twojego sprzętu :)

Intel Celeron 1.7
256ram
Ati Radeon 9600pro 256mb
Mam nadzieję, że starczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pełniaka napewno kupie, i to jeszcze teraz, jak wyszedł za taką cenę:) Pograłem w demko, i aż mało kompa nie rozwaliłem jak się skończyło, dalej chciałem grać:P Podoba mi sie to że np. wróg stoi przy ścianie na której są jakieś kolce, jak dostanie buta (ten wróg) to nabija się na ścianę:D Fajnie się też wpycha przeciwników do ognia xD

Tak dla pewności, czy pełna wersja będzie chodziła na tym sprzęcie?
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
512 ram


W demko, grałem na minimalnych detalach, i kiedy np. szedłem tą drogą, do tego cyklopa, to troche mi przycinała, bo była duża przestrzeń (ta wielka rozpadlina), i czy pełna wersja będzie lepiej działała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:22, NuGGet napisał:

W demko, grałem na minimalnych detalach, i kiedy np. szedłem tą drogą, do tego cyklopa, to
troche mi przycinała, bo była duża przestrzeń (ta wielka rozpadlina), i czy pełna wersja będzie
lepiej działała?

pęłniak na pewno będzie działał lepiej, a jak demo ci poszło to pełna wersja tym bardziej pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tas gra będzie chodziła dość płynnie jeżeli demo na średnich detalach się cięło, tak że dało się grać ? Parametry mojego komputera to :
Intel Celeron 1.7
256ram
Ati Radeon 9600pro 256mb

Nie śmiejcie się z niego on ma 6 lat ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:15, maciek999 napisał:

Nie śmiejcie się z niego on ma 6 lat ;>

Sorry za drugiego posta ale chodziło mi, że procesor i pamięć mają tyle lat ;) Karta wymieniana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:17, maciek999 napisał:

> Nie śmiejcie się z niego on ma 6 lat ;>
Sorry za drugiego posta ale chodziło mi, że procesor i pamięć mają tyle lat ;) Karta wymieniana;)

demko sięcięło bo masz ciut za mało ramek, rekomenduję dokupienie do 1GB, karta i procek są mniej ważne, aczkolwiek procesor masz gruuuubo poniżej wymagań minimalnych. No ale jeśli demo ci poszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 01:49, zadymek napisał:

demko sięcięło bo masz ciut za mało ramek, rekomenduję dokupienie do 1GB, karta i procek są
mniej ważne, aczkolwiek procesor masz gruuuubo poniżej wymagań minimalnych. No ale jeśli demo
ci poszło....

procek nie jest akurat największym zmartwieniem.Duzo gorzej jest z ramem ktorego jest za malo(minimum 512 a forumowicz posiada 256).Karta jest ważna ale obecnie posiadana powinna wystarczyc.Procek zas powninien wytrzymac sam bowiem mam identyczny i wszystko dzila jak powinno(mam tylko wieceje ramu i lepsza karte grafiki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, powtórzę pytanie na które nie dostałem odpowiedzi w innym temacie:
----------------------------------
Czy jeśli kupię Dark Messiaha w TS''sie to będę mógł go zarejestrować na Steam''ie ?
albo inaczej
Czy Dark Messiaha wersję premierową można było zarejestrować na Steam''ie ?
----------------------------------
Pytam, gdyż np. Medievala II czy Dark Crusade się nie dało, mimo iż steam je w pełni obsługuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premierową wersję bez najmniejszego problemu zarejestrowałem na steamie, więc i z tą wersją nie powinno być problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować