Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 17:10, maciek999 napisał:

Pytanie dla osób, które przeszły grę :
Czy ona jest krótka ? Na ile godzin wystarcza ?

Koło 15-17 godzin.
Ponadto, jeśli Ci się spodoba, to dolicz sobie przejście gry jeszcze dwa razy - można rozwinąć bohatera na trzy sposoby, więc trzy różne systemy walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 17:36, windows00 napisał:

Koło 15-17 godzin.
Ponadto, jeśli Ci się spodoba, to dolicz sobie przejście gry jeszcze dwa razy - można rozwinąć
bohatera na trzy sposoby, więc trzy różne systemy walki :)

to prawda ale ja przechodząc grę trzeci-czwarty raz nie potrzebowałem na to az tyle czasu wiec ukonczylem gre tak w 5-7 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 17:56, maciek999 napisał:

A więc rozumiem, że na pewno warto :) ? Demo przeszedłem i mi się bardzo spodobało ;D Tylko
szkoda, że tego cyklopa się nie dało w nim pokonać ;/

Hym...
Ja go pokonałem :)
Trochę musiałem się namachać mieczem, ale udało mi się go w końcu pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 17:56, maciek999 napisał:

A więc rozumiem, że na pewno warto :) ?


Na pewno. Choćby z dwóch powodów - fantastycznych fatality wojownikiem po naładowaniu adrenaliny i rzucaniem telekinezą przedmiotami w przeciwników. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 18:08, windows00 napisał:

Ja go pokonałem :)
Trochę musiałem się namachać mieczem, ale udało mi się go w końcu pokonać.

ale o demo chodzi.W nim przeciez cyklopa nie ma(chyba ze gralem nie w to samo demo co ty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 18:08, windows00 napisał:

> A więc rozumiem, że na pewno warto :) ? Demo przeszedłem i mi się bardzo spodobało ;D
Tylko
> szkoda, że tego cyklopa się nie dało w nim pokonać ;/
Hym...
Ja go pokonałem :)
Trochę musiałem się namachać mieczem, ale udało mi się go w końcu pokonać.

Ale w demo ? Bo jak dochodzę do niego to pokazuje mi się filmik i na końcu jakieś napisy i wyskakuje mi do menu głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Altair05, maciek999
W demie można walczyć z cyklopem :D
Można to zrobić na dwa sposoby.
Kodami dojść do niego, przechodząc przez ściany.
Użyć przygotowanego save''a.
Z tego co pamiętam WW3 podawał niedawno link do tego save''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem tu pierwszy raz i chcialbym opisac swoj problem z dark messiah
mianowicie: nie moge uruchomic gry! Gra swiezo kupiona,wymagania sprzetowe spelniam (amd dual core 3800+, 1gb ram,geforce 7600 gs 512mb,winxp, konto na steamie rowniez posiadam)problem dotyczy single player.Po uruchomieniu sie plyty z gra i po wybraniu opcji usun/modyfikuj nastepuje instalacja,ktora przebiega bezproblemowo. Nastepnie probuje uruchomic gre, kursor zmienia sie w plyte, ekran gasnie i po chwili powraca do pulpitu.Zadnego komunikatu, nic sie nie dzieje.Przeinstalowywalem juz wielokrotnie, instalujac zarowno single i multi razem jaki i sam single.Przed kazda kolejna instalacja czyscilem wpisy (za pomoca CCleaner) po porzedniej.Sterowniki przeinstalowane rowniez, checkdisc zrobiony,directx sprawdzony,opcja naprawienia zainstalowanej gry nie skutkuje. Ekran mam panoramiczny, wyczytalem w read me ze gra nie obsluguje 16:10, ale nie jestem pewnien czy to zrodlo problemu...
Ale nie napisalem jeszcze ze pierwsze odpalenie gry(po pierwszej instalacji, po odpakowaniu plyty) zakonczylo sie sukcesem!gra poszla.pogralem troche, w momencie gdy chcialem zmnienic rozdzielczosc(w ustawieniach gry) wywalilo mnie do windowsa i od tej pory zaczela sie ta cala historia,gra juz nie chce sie uruchomic.
I stad prosba o pomoc! ma moze ktos jakies pomysly poza formatem C???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, czyściłeś wpisy, ale nie kasowałeś różnorakich cosiów w folderach - prawdopodobnie zachował się config gry z zapisanymi nieprawidłowymi ustawieniami obrazu - wygląda na to, że to one są przyczyną, skoro po zmianie rozdzielczości Cię wywaliło. Postaraj się usunąć wszystkie pozostałe foldery po Dark Messiah - niezależnie, czy są w moich dokumentach, czy w steamapps w katalogu steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zrobić jeszcze inaczej.
Kliknij prawym przyciskiem na grę w menu STEAM i wybierz WŁAŚCIWOŚCI/PROPERTIES
Wybierz STEAM LAUNCH OPTIONS - w PL jakoś inaczej się to nazywa, ale na pewno trafisz.
Pojawi Ci się puste pole, w którym wpiszesz coś takiego (bez cudzysłowiów!!!)
"-width xxx –height xxx"
xxx oznacza ilość pikseli. Ustaw taką liczbę, jaką uznasz za stosowne.
Np. jeżeli chcesz mieć rozdzielczość 1024 x 768, musisz wpisać tak :
"-width 1024 –height 768"
Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:29, WorldWar3PL napisał:

Możesz zrobić jeszcze inaczej.
Kliknij prawym przyciskiem na grę w menu STEAM i wybierz WŁAŚCIWOŚCI/PROPERTIES
Wybierz STEAM LAUNCH OPTIONS - w PL jakoś inaczej się to nazywa, ale na pewno trafisz.
Pojawi Ci się puste pole, w którym wpiszesz coś takiego (bez cudzysłowiów!!!)
"-width xxx –height xxx"
xxx oznacza ilość pikseli. Ustaw taką liczbę, jaką uznasz za stosowne.
Np. jeżeli chcesz mieć rozdzielczość 1024 x 768, musisz wpisać tak :
"-width 1024 –height 768"
Powodzenia :)

Dziekuje za rade!na pewno poszukam "mocniej" pozostalosci po grze przed kolejna instalacja,a co do steam''a to nie przenosilem do niego gry po zainstalowaniu jej w trybie dla jednego gracza, gre probowaem odpalic normalnie, nie z platformy valve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:26, zajzajer napisał:

Dziekuje za rade!na pewno poszukam "mocniej" pozostalosci po grze przed kolejna instalacja,a
co do steam''a to nie przenosilem do niego gry po zainstalowaniu jej w trybie dla jednego gracza,
gre probowaem odpalic normalnie, nie z platformy valve

Koniecznie daj znać, czy są jakieś efekty - jeżeli nie ma, pomyślimy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 00:31, WorldWar3PL napisał:

> Dziekuje za rade!na pewno poszukam "mocniej" pozostalosci po grze przed kolejna instalacja,a

> co do steam''a to nie przenosilem do niego gry po zainstalowaniu jej w trybie dla jednego
gracza,
> gre probowaem odpalic normalnie, nie z platformy valve
Koniecznie daj znać, czy są jakieś efekty - jeżeli nie ma, pomyślimy dalej :)

Na pewno sie odezwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie moge juz!!!! zaraz mnie rozniesnie, chyba cisne to wszysko w kat!! nie mam zadnych pozostalosci po dark messiah na dysku, kolejna instalacja i nie dziala!chce zagrac w single player, na razie multi mnie nie interesuje wiec nie instaluje tej opcji. nie pakuje gry do steama w ogole, instaluje tylko tryb na jednego gracza, na dysku, chce odpalic i nic!!bosz...tak jak pisalem wczesniej, kursor zmienia sie w plyte, naped pokreci troche plyta, ekran na chwile gasnie i natychmiast wraca do pulpitu i tyle, nic wiecej. sformatowalbym dysk ale plyty z windowsem nie moge znalezc,
idac za Twoja rada, mysle o zainstalowaniu gry w trybie sp i mp, i o przeniesieniu jej do steama, ale to pewnie troche potrwa zanim steam dociagnie reszte, moze wtedy pojdzie...czytajac Twoje wczesniejsze posty pewnie (jesli w ogole odpali)bedzie bez polskiej wersji.
no ale kur....na przeciez jest opcja grania w sp, bez uzywania steama, poprostu instalacja na kompie i najzwyklejsza gra.i tak wlasnie chcialbym zagrac, ale nie idzie!!! ale sie zirytowalem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ściągnąłeś najnowszą łatkę do gry? Może ona coś pomoże? Ja zajmę się teraz poszukiwaniami rady na Twój problem na forum Ubisoftu. Za jakiś czas powinienem napisać coś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a latki nie sciagalem, hmmm, z tego co widze na tej stronie nie ma latek(pod "d" sa latki do diablo itd. tylko)a zglebiajac forum czytam ze cdp wydalo gre z latka wlasnie...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować