Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Ja mam takie pytanie nigdy wcześniej nie miałem steama więc co mam zrobić by Dark messiah wogule znalazł sie w dziale zainstalowanwe bo steama instalowałem kilka dni po instalacji gry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść do folderu gry i uruchomić steam_setup.exe :) I gotowe.
Po skończonym kopiowaniu i update wersji steamowej możesz usunąć zwykłego Dark Messiaha (chyba, że zależy ci na polskiej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a ja znowu mam pytanie zrobiłem tak jak mi radziliście ale gdy próbuję zainstalować multi to pisze że serwery steam są zajęte i mam poczekać.Czy to błąd mojego komputera czy poprostu muszę poczekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm coś dziwnego się stało z moim DM.

Gram sobie gram i musiałem zminimalizować grę... Przy próbie ponowbego zmaksymalizowania gry ona się wyłączyła i przy próbie uruchomienia czarny ekran a potem powrót do windowsa... Próbowałem instalować ponowanie ale nie podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 15:20, Gall historyk napisał:

hmm a ja znowu mam pytanie zrobiłem tak jak mi radziliście ale gdy próbuję zainstalować multi
to pisze że serwery steam są zajęte i mam poczekać.Czy to błąd mojego komputera czy poprostu
muszę poczekać??

jak każe czekać to musisz poczekać, to chyba logiczne:)))
Osobiście radzę odpalić update w okolicach 14-15.00 bo wtedy w Ameryce jest mniejszy ruch w sieci. Albo uruchom Steam''a na noc i rano powinno już wszystko być ściagnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania i proszę o szybką odpowiedź :)
1. Czy zawartość pudełka w topsellerze będzie typu instrukcja płytka, czy raczej ze wszystkimi premierowymi dodatkami ?
2. Odnosi się ono bardziej do twórców strony o dark messiahu na kolektywie.gram.pl . Dlaczego ta strona nie działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 13:11, maciek999 napisał:

Mam 2 pytania i proszę o szybką odpowiedź :)
1. Czy zawartość pudełka w topsellerze będzie typu instrukcja płytka, czy raczej ze wszystkimi
premierowymi dodatkami ?
2. Odnosi się ono bardziej do twórców strony o dark messiahu na kolektywie.gram.pl . Dlaczego
ta strona nie działa ?



W pudełku TS jest tylko płyta i instrukcja. Przecież wszędzie o tym piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:17, jaki of blade napisał:

Mam dwa pytania
1.Pójdzie na moim sprzęcie (płynnie), na jakichkolwiek detalach?(patrz opis)
2. Czy gra w TS będzie spolszczona, z góry dzięki za odpowiedź

masz sprzęt na średnie detale(wtedy pójdzie płynnie) a gra w TS na bank jest spolszczona bo to jeden z warunków pod jakim CD Projekt może regulować cenę gry w Polsce. Zdziwiłbym siegdyby dali angielską bo musiałaby być droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 23:48, zadymek napisał:

> Mam dwa pytania
> 1.Pójdzie na moim sprzęcie (płynnie), na jakichkolwiek detalach?(patrz opis)
> 2. Czy gra w TS będzie spolszczona, z góry dzięki za odpowiedź
masz sprzęt na średnie detale(wtedy pójdzie płynnie) a gra w TS na bank jest spolszczona bo
to jeden z warunków pod jakim CD Projekt może regulować cenę gry w Polsce. Zdziwiłbym siegdyby
dali angielską bo musiałaby być droższa.

Dzięki, spodziewałem się żę raczej mi się będzie cieło na niskich. To świadczy o tym że gra ma dobrze zoptymalizowany silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 17:52, Satruss napisał:

Hmm coś dziwnego się stało z moim DM.

Gram sobie gram i musiałem zminimalizować grę... Przy próbie ponowbego zmaksymalizowania gry
ona się wyłączyła i przy próbie uruchomienia czarny ekran a potem powrót do windowsa... Próbowałem
instalować ponowanie ale nie podziałało.

Jak instalujesz ponownie to nie reinstaluj tylko odinstaluj grę, wywal cokolwiek po niej pozostanie i dopiero na czysto instaluj grę od nowa, wtedy będziesz miał pewność, że to z grą jest coś nie tak gdy będzie się rzucać. Jeśli po ponownej instalacji nadal będziesz miał problemy to zrób sobie pełny scandisk(lub Checkdisk pod Win XP) partycji systemowej i tej z zainstalowaną grą bo być może to tylko uszkodzenie lików gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie ale problem już rozwiązany... Odpowiedź znalazłem na oficjalnym forum gry.... ( że też wcześniej na to nie wpadłem xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było jakbyś powiedział co zrobiłeś - w razie podobnego problemu łatwiej będzie nam znaleźć na niego radę, chociażby w Twoim poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie racja. Instrukcja krok po kroku:

1. Dajemy PPM na ikonkę Dark Messiah''a i wybieramy ''właściwości''
2. W ''element docelowy'' dopisujemy (po spacji!) -dxlevel 90
3. I już xD

Aha teraz Dm nie trzyma ustawień AA i Anizo, ale nie mam pojęcie dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Poszukuje ludzi zainteresowanych tworzeniem największego portalu o Dark Messiah.

Aktualnie poszukujemy:
[m]

Więcej informacji oraz zgłoszenia na [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 19:42, cizu napisał:

cóż gram.pl stara się chyba jak najbardziej hamować rozwój Polskiej sceny dark messiah. Przykre.


Cóż a potem poczytaj rgulamin tutaj, i na powiedzmy stronie cenegi i kilku innych. Ciekawe co ci wtedy powiedzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować