Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

No i Messiah wymiata :) Skończyłem 4 rozdział, w czasie gry straciłem rachubę czasu (zegar w seve''ach) źle działa i przerwa :) Pograłem mozę3godziny i jak na razie jest świetnie. Walki są świetne, a fabuła wciąga. Bardzo widowiskowe sceny oparte na skryptach. Do tego piękna grafika (gram na średnich, niektóre ustawienia wysokie i gra wygląda bardzo ładnie) oraz niezłe udźwiękowienie. Bardzo fajnie rozwija sie postać chociaż umiejętności jest chyba troche za mało. Na razie super jest. Więcej będę mógł napisać po dłuższym czasie z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam miłe doznania z Dark Messiah. Chociaż gram na prawie najniższych detalach to grafika jakoś bardzo nie odstrasza. Ciekawa fabuła, niesamowity klimat, walki, a szczególnie te z cyklopami są warte uwagi. Obecnie jestem w rozdziale IX i mogę pozbyć się demona. W sumie użyłem go tylko dwa razy z ciekawości, więc pozbędę się go z mojego ciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 00:54, Moras1990 napisał:

Ja również mam miłe doznania z Dark Messiah. Chociaż gram na prawie najniższych detalach to
grafika jakoś bardzo nie odstrasza. Ciekawa fabuła, niesamowity klimat, walki, a szczególnie
te z cyklopami są warte uwagi.


Tak fabuła jest ciekawa, tyko że na początku. W pewnym momencie zrobi się liniowo... i tyle powiem... ;P

Dnia 27.09.2007 o 00:54, Moras1990 napisał:

Obecnie jestem w rozdziale IX i mogę pozbyć się demona. W sumie
użyłem go tylko dwa razy z ciekawości, więc pozbędę się go z mojego ciała. :)


Przed kąpielą możesz zrobić save''a (zapamiętać jaki to jest) i się nie kąpać. Graj dalej do końca jako "zły" i zakończ grę. Później wczytaj save''a "przedkąpielowego" i się wykąp. I grasz jako dobry. Oszczędzasz czas i nie musisz grać od początku. To nie znaczy, że jak chce grać to nie możesz ;P


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 23:28, El Cascador napisał:

Pomocy! No załamać się można! Człek se kupił grę, a tu error. POMOCY!


pomoge ci jak CDP :)
najlepszym wedlug mnie sposobem jest uruchomienie komputera w trybie czystego bootowania. tj. kliknij start>uruchom>msconfig
tam kliknij uruchamianie selektywne odznacz przetwarzaj plik system.ini oraz win.ini i zaladuj elementy startowe. potem wejdz w uslugi i kliknij ukryj wszystkie uslugi firmy microsoft i odznacz pozostałe. zastosuj i iruchom ponownie komputer. jesli gra sie wlaczy to znaczy ze problem powoduje jedna z twoich aplikacji. aby przywrocic dawne ustawienia zrob wszystko odwrotnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem singla, był fajny, teraz chciałem pomłócić w multi. Wybieram więc instalację trybu wieloosobowego, każe mi zainstalować steam, co też czynię. Konto założone bez problemu, steam działa. Teraz pora na instalację samej gry do folderu ze steamem... I tu następuje zonk :/ Mimo, że steama zainstalowałem na dysku gdzie jest 15gb wolnego miejsca, a gra wymaga tylko 2,5gb nie chce mi się zainstalować, bo krzyczy, że ma za mało wolnego miejsca :/ WTF?

[img] http://img413.imageshack.us/img413/4223/zonkzg4.jpg[/img]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie to znów ja ;P
Zainstalowałem ponownie gre i działa :P I już ją przeszedłęm xD
Gra wymaiat... ale mam 1 głupie pytanie.... słyszałem że są tu gdzieś kapliczki gdzie można sprzedawać rzeczy.... Gdzie &^&*%&^ one są bo ani razu takiej nie spotkałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, dziękuję. Jeszcze wczoraj w nocy to znalazłem i skorzystałem co przyniosło pożądany efekt i grałem do 1.00 Niestety sie nie wyspałem, bo trzeba było wstać o 6.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy na dysku z systemem masz wystarczajaca ilosc miejsca. Niektore aplikacje mimo ze maja znalezc sie na innej partycji potrzebuje partycji systemowej. Nie daje oczywiscie 100% gwarancji ale mozesz zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już chyba z milion razy ludzie siępytali i zawsze w temacie zakupów w DM była jedna odpowiedź, nic nie kupujemy i nic nie sprzedajemya szkoda, bo element ekonomiczny zawsze urozmaica grę:) więc radzę nie taszczyc zbędnego złomu przez level szukając sklepu i tak nie można tego spieniężyć. Zresztą to dotyczy również elementarnej kwestii w temacie Dark Messiah-tu nie ma pieniędzy, ergo nie ma handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem z grą DM i liczę na waszą pomoc.Wczoraj kupiłem sobie Dark Messiah''a z serii TS , dzisiaj w końcu ściągneło mi się wszystko ze steam''a( znaczy sie ściągałem tylko single player, bo nie wiem,trzeba multiplayera też ściągać??) i mój problem jest taki,ze klikam na ikonke do włączenia gry, i włancza się czarne okienko i za chwile wywala z powrotem do Windowsa, czy mozna temu jakoś zaradzić?? Komputer mam dobry, 250 gb dysk, 8800 gts 320 mb, 2gb ramu.

Możecie mi jakos pomóc??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 18:24, Kryszek napisał:

Witam

Mam pewien problem z grą DM i liczę na waszą pomoc.Wczoraj kupiłem sobie Dark Messiah''a z
serii TS , dzisiaj w końcu ściągneło mi się wszystko ze steam''a( znaczy sie ściągałem tylko
single player, bo nie wiem,trzeba multiplayera też ściągać??) i mój problem jest taki,ze klikam
na ikonke do włączenia gry, i włancza się czarne okienko i za chwile wywala z powrotem do Windowsa,
czy mozna temu jakoś zaradzić?? Komputer mam dobry, 250 gb dysk, 8800 gts 320 mb, 2gb ramu.

Możecie mi jakos pomóc??:P

a System Operacyjny?

BTW To raczej Singleplayera nie musisz instalować i ściągać przez STEAm, za to właśnie Multiplayer bez STEAM''a ci się nie zainstaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2007 o 18:28, zadymek napisał:

a System Operacyjny?

Windows XP

Dnia 28.09.2007 o 18:28, zadymek napisał:

BTW To raczej Singleplayera nie musisz instalować i ściągać przez STEAm, za to właśnie Multiplayer
bez STEAM''a ci się nie zainstaluje.


Aha,to później popatrze tam jeszcze, kurde z tym STEAM''em ciężko mi się połapać,jedyna gra,którą przez niego instalowałem to Red Orchestra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby był Vista to bym nie mógł nic doradzić, ale skoro masz XP..
Radze najpierw:
-sprawdzić czy masz zainstalowany najnowszy Direct X(odpowiuedni powinien być na płycie z grą ale możesz spróbować zainstalować nowszy)
-zrobić scandisc(pod XP nazywa się Checkdisc) partycji systemowej i tej z zainstalowaną grą
-odinstalować grę, usunąć cokolwiek po niej pozostało i zainstalować ponownie już bez STEAM''a
-zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej
-sprawdzić czy masz zainstalowany Service pack 2
-na takie high-endowej karcie nie powinno być problemów z wydajnością czy złym SM ale jeśli powyższe nie pomogą t może mógłbyś pokombinować z różnymi wersjami sterowników( i różnymi źródłami, ja osobiście używam sterowników Omega), niekiedy to co najnowsze nie jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2007 o 19:11, zadymek napisał:

Radze najpierw:
-sprawdzić czy masz zainstalowany najnowszy Direct X(odpowiuedni powinien być na płycie z grą

Kupiłem także FEAR i zainstalowałem tego dx z FEAR''a ten z DM moze być nowszy??:P

Dnia 28.09.2007 o 19:11, zadymek napisał:

-zrobić scandisc(pod XP nazywa się Checkdisc) partycji systemowej i tej z zainstalowaną grą
-odinstalować grę, usunąć cokolwiek po niej pozostało i zainstalować ponownie już bez STEAM''a

Juz to zrobiłem i nadal kupa za przeproszeniem :(

Dnia 28.09.2007 o 19:11, zadymek napisał:

-zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej
-sprawdzić czy masz zainstalowany Service pack 2

Tutaj w obydwuch przypadkach odpowiadam,ze mam i to i to:P

Dnia 28.09.2007 o 19:11, zadymek napisał:

-na takie high-endowej karcie nie powinno być problemów z wydajnością czy złym SM ale jeśli
powyższe nie pomogą t może mógłbyś pokombinować z różnymi wersjami sterowników( i różnymi
źródłami, ja osobiście używam sterowników Omega), niekiedy to co najnowsze nie jest najlepsze


No problem w tym,ze gra sie włączyc nie chce,robi się czarny ekran i za chwile wraca do pulpitu=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:15, Kryszek napisał:

Kupiłem także FEAR i zainstalowałem tego dx z FEAR''a ten z DM moze być nowszy??:P

Naiszę to tak: moze siewydawać, że DX9.0 z FEAR''a i z DM to ta sama wersja, jednak ja stawiam na to, że ten z DM będzie nowszy(oprócz numeru wersji mają też oznaczenie daty emisji Direct X np. Direct X 9.0 kwiecień 06), no i naturalnie nie od parady taki a nie inny DirectX jest dołączony do gry:)

Dnia 28.09.2007 o 19:15, Kryszek napisał:

> -na takie high-endowej karcie nie powinno być problemów z wydajnością czy złym SM ale
jeśli
> powyższe nie pomogą t może mógłbyś pokombinować z różnymi wersjami sterowników( i różnymi

> źródłami, ja osobiście używam sterowników Omega), niekiedy to co najnowsze nie jest najlepsze

Dnia 28.09.2007 o 19:15, Kryszek napisał:

No problem w tym,ze gra sie włączyc nie chce,robi się czarny ekran i za chwile wraca do pulpitu=(

A w czym ci to wadzi jeśli chodzi o zainstalowanie innej wersji sterowników, przecież nie potrzebujesz to teo gry...Tak jak napisałem, najpierw coś zmień w systemie a potem spróbuj uruchomić grę. A może to uszkodzenie pliku startowego gry(mm.exe)? Może spróbuj też uruchomić grę bezpośrednio a nie za pomocą skrótu(niektóre tytuły sprawiają takie problemy, że jak uruchomisz skrótem to się wywala).

BTW Pisząc że zrobiłeś scan miałeś na myśli pełny czy częściowy(np. tylko odzysk sektorów bez skanowania systemu plików systemu), ja mam na mysli full option, tą najdłuższą opcję skanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie działa,gra poprostu się nie chce włączyć:/ =(

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/f/808101043/m/4281024085 tutaj podaje linka, bo kleś ma taki sam problem jak ja,tylko,ze on instalował przez steam,a ja z płytki, tam niby mu na steama pomogli,ale ja czytałem i nie idzie znaleść czegoś w sprawie instalowania z płyty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować