Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2007 o 17:15, Gall historyk napisał:

Sprzedawać rzeczy w kapliczkach??Grając jakoś się z tym nie spotkałem...

Twórcy mieli zamiar dodać taką możliwość (były nawet filmiki ukazujące korzystanie z kapliczek), jednak ostatecznie zdecydowali nie implementować tego do ostatecznej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrości muszę stwierdzić, że przed chwilą ukończyłem Dark Messiah''a. Chodź gra jest w miarę długa to czas minął mi przy niej bardzo szybko. Nie wiem dlaczego, ale zawsze w grach na koniec zostaję "tym dobrym"... Tutaj było tak samo - pozbyłem się demona, a na końcu zostawiłem Cienisty Czerep królestwu Ashan. Dobry uczynek zrobiłem, tak wiec mogę szczęśliwy kłaść się spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 01:16, Moras1990 napisał:

Z przykrości muszę stwierdzić, że przed chwilą ukończyłem Dark Messiah''a. Chodź gra jest w
miarę długa to czas minął mi przy niej bardzo szybko. Nie wiem dlaczego, ale zawsze w grach
na koniec zostaję "tym dobrym"... Tutaj było tak samo - pozbyłem się demona, a na końcu zostawiłem
Cienisty Czerep królestwu Ashan. Dobry uczynek zrobiłem, tak wiec mogę szczęśliwy kłaść się
spać :D



nie spojleruj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z grą, a mianowicie mam ten sam problem który miał użytkownik z tego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18248#u_3 tematu.

Kupiłem wczoraj grę w serii TS, zainstalowalem Single & Multi, [ponad 5 godzin updatu było przy necie 2 mbit!!!] i najpierw z ciekawości włączyłem Multi, żeby zobaczyć co i jak.
Ok, multi działa, tylko nie mogłem zobaczyć "Friendsów" [przyjaciół] bo pisało że steam musi być online [PRZECIEŻ JEST!!].

Ale do sedna - chciałem zagrać Singla, i wyskakuje mi przy włączaniu właśnie ten błąd...

Mój PC to:

Abit KN9
Athlon X2 3600+ [65W / Brisbane]
OCZ Technology 2x 1GB DDR2 800MHz Special Ops CL5
GeForce 7900 GS Galaxy 256MB (600/1600) CoolerMaster

Nie wiem czemu tak jest, i nie wiem ewentualnie jakie sterowniki/programy odinstalować/zainstalować [tak jak user w wymienionym wyżej temacie] aby gra zaczęła działać :(

Mam aktualne sterowniki oraz Directa :/

Proszę userów o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 12:59, WorldWar3PL napisał:

Czy robiłeś cokolwiek z trybem SINGLE PLAYER w steamie? Instalowałeś/update''owałeś czy cokolwiek?



No jak już pisałem, zaraz po instalacji zaczęło się Updatować.
Nic innego nie robiłem :/

A to wyskakuje.

20070929133558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 13:36, MTSMAFIOSO napisał:

> Czy robiłeś cokolwiek z trybem SINGLE PLAYER w steamie? Instalowałeś/update''owałeś czy
cokolwiek?


No jak już pisałem, zaraz po instalacji zaczęło się Updatować.
Nic innego nie robiłem :/

A to wyskakuje.

plik ma rozszerzenie Vhat The F*ck ^_^ zainstaluj gre jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 13:39, WorldWar3PL napisał:

Czyli instalowałeś SP w steamie, tak? To ważne, tylko wtedy będę wiedział JAK Ci pomóc.


No włożyłem płytę, zainstalował się Steam, potem Gra [SP I MP], potem włączył się steam, i zaczęło "updejtować" zarówno SP jak i MP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtórz operację z kopiowaniem i uruchom ponownie komputer. Zapomniałem dodać o tym uruchomieniu :P No, to skopiuj, uruchom i daj znać czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 13:55, MTSMAFIOSO napisał:

> Ściągnij http://home.planet.nl/%7Edekk0819/downloads/binkw32.zip , rozpakuj, a pliki które

> są w środku przenieś do LOKALIZACJA STEAMA\STEAM\*NAZWA TWOJEGO KONTA*\dark messiah might
and
> magic single player\bin
> Powinno pomóc.


Niestety... dalej ten sam komunikat :/

a po co cokolwiek kopiować, lepiej usuń wadliwy plik oraz plik ClientRegistry.blob z głównego katalogu STEAM''a, po ty uruchom grę i STEAM wszystko sam uzupełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w przypadku tego pliczku sprawa niestety nie jest tak prosta - otóż nasz kolega zainstalował grę z dvd do steama, a wtedy różne ciekawe rzeczy się dzieją. ;> Czekajmy, aż uruchomi ponownie komputer i później się coś poradzi jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 13:56, WorldWar3PL napisał:

Jeszcze raz powtórz operację z kopiowaniem i uruchom ponownie komputer. Zapomniałem dodać o
tym uruchomieniu :P No, to skopiuj, uruchom i daj znać czy działa.


Wraz nie działa ehe... :/

Dnia 29.09.2007 o 13:56, WorldWar3PL napisał:

a po co cokolwiek kopiować, lepiej usuń wadliwy plik oraz plik ClientRegistry.blob z głównego
katalogu STEAM''a, po ty uruchom grę i STEAM wszystko sam uzupełni


Zrobiłem tak, i po uruchomieniu Steama był jego update i na tym koniec... Gra się nie updatuje etc, i dalej nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować