Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 21:17, zadymek napisał:

Skoro juz tak eksplorujemy tą grę, to ja też mam screena, zastanawiam się co jest za tym włazem(nie
dałem rady go otworzyć)? Wie ktoś?

Właśnie zwróciłem na niego uwagę teraz, gdy kolejny raz przechodzę DM. Nie mam żadnej pewności, ale wydaje mi się, że może to być jakieś przejście z wnętrza statku. Zamiast wychodzić koło balist, może można wyjść tędy. Trzeba będzie porozglądać się po statku ze zdolnością do wykrywania tajnych schowków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:24, matiz09 napisał:

hej może mi ktoś powiedzieć jak w multi można zmieniać drużyny??chodzi mi z nieumarłych na
ludzi

Robisz zmień drużynę i po prawej masz nieumarli a po lewej ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:36, ShaDoW Energy napisał:

> hej może mi ktoś powiedzieć jak w multi można zmieniać drużyny??chodzi mi z nieumarłych
na
> ludzi
Robisz zmień drużynę i po prawej masz nieumarli a po lewej ludzie.


a gdzie jest to "zmień drużyne"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2007 o 18:41, matiz09 napisał:

a gdzie jest to "zmień drużyne"??

W czasie gry wciskasz esc i robisz zmień drużynę, jeżeli menu zasłania wyszukiwarka serwerów przesuń ją, tam masz zmień drużynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:44, ShaDoW Energy napisał:


> a gdzie jest to "zmień drużyne"??
W czasie gry wciskasz esc i robisz zmień drużynę, jeżeli menu zasłania wyszukiwarka serwerów
przesuń ją, tam masz zmień drużynę.


dobra już kapuje dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:26, Vesania666 napisał:

dark messiah trzeba ściągnąć ze steamu czy jest cały na płycie?? bo mi się ściąga...

Ściągać , to się mogą patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio DK. Chciałem pograć w multi, więc aktywacja na STEAM''ie i ściąganie patche. Po ściągnięciu patchy odpalam multi , szukanie serwerów i nic. Pokazuje, że nie może połączyć się z głównym serwerem. Może mnie ktoś to wytłumaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 20:26, Vesania666 napisał:

dark messiah trzeba ściągnąć ze steamu czy jest cały na płycie?? bo mi się ściąga...

Na płycie jest oczywiście cały DM, ale jeśli wybierzesz opcję instalacji przez STEAM, to on ściąga wszystko sam.
Dodatkowo przy instalacji dostosowuje on grę do uznawanej przez siebie wersji (tzn. usuwa spolszczenie).
Dlatego nie radzę instalować SP przez STEAM. Przy MP niestety zdany jesteś na STEAM, bo bez tego nie zaktualizujesz gry do wersji obsługiwanej przez STEAM właśnie.

Asthariel
Warto znać działanie jakiegoś programu, a nie wyciągać od razu pochopne wnioski. STEAM umożliwia ściąganie i instalowanie wszystkich gier, które są przypisane do danego konta (a przypisanie to jest jednorazowe i niezmienne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 21:22, windows00 napisał:

> dark messiah trzeba ściągnąć ze steamu czy jest cały na płycie?? bo mi się ściąga...
Na płycie jest oczywiście cały DM, ale jeśli wybierzesz opcję instalacji przez STEAM, to on
ściąga wszystko sam.
Dodatkowo przy instalacji dostosowuje on grę do uznawanej przez siebie wersji (tzn. usuwa spolszczenie).
Dlatego nie radzę instalować SP przez STEAM. Przy MP niestety zdany jesteś na STEAM, bo bez
tego nie zaktualizujesz gry do wersji obsługiwanej przez STEAM właśnie.


dzięki, mam jeszcze pytanie, wyskakuje mi taki błąd(screen) i podczas włącznia gry, zamaiast wyświetlić filmy jest tylko biały ekran (dzwięk jest)

20071211223045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 23:13, Vesania666 napisał:

i czy zaaktualizowanie Dark Messiah zlikwiduje error przedstawiony powyżej?

sprubój przez STEAM''a, jak ja normalnie uruchamiam, tak samo mam.... a STEAM rozwiąże ten broblem :) (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj plik binkw32 z folderu <LOKALIZACJA FOLDERU Z GRĄ>/Dark Messiah of Might and Magic/bin do folderu <LOKALIZACJA FOLDERU Z GRĄ>/Dark Messiah of Might and Magic.
Jeśli nie możesz znaleźć pliku bink32 - http://home.planet.nl/%7Edekk0819/downloads/binkw32.zip - rozpakuj i wrzuć do folderu <LOKALIZACJA FOLDERU Z GRĄ>/Dark Messiah of Might and Magic.


Jeżeli nie pomogło, napisz proszę, w jaki sposób instalowałeś grę, czy update''owałeś ją przez steam itd - coś poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 22:12, WorldWar3PL napisał:

Skopiuj plik binkw32 z folderu <LOKALIZACJA FOLDERU Z GRĄ>/Dark Messiah of Might and
Magic/bin do folderu <LOKALIZACJA FOLDERU Z GRĄ>/Dark Messiah of Might and Magic.
Jeśli nie możesz znaleźć pliku bink32 - http://home.planet.nl/%7Edekk0819/downloads/binkw32.zip
- rozpakuj i wrzuć do folderu <LOKALIZACJA FOLDERU Z GRĄ>/Dark Messiah of Might and Magic.


Jeżeli nie pomogło, napisz proszę, w jaki sposób instalowałeś grę, czy update''owałeś ją przez
steam itd - coś poradzimy.


dzięki wielkie, ale przez steama mi działa bez zarzutów :)

przed chwilą skopiowałem plik binkw32.dll z folderu bin do folderu z grą i dalej wyskakuje ten błąd, gdy włączam nie przez steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 22:46, Vesania666 napisał:

przed chwilą skopiowałem plik binkw32.dll z folderu bin do folderu z grą i dalej wyskakuje
ten błąd, gdy włączam nie przez steam

to dlatego, że robisz elementarny błąd, jeśli jakiś plik sprawia ci problemy lepiej go USUŃ, Steam sam pobierze sobie brakujący plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym tytule niesamowicie podoba mi się fizyka :D Walka na miecze, magia, i to wszystko... no coś niesamowitego :) Po demie czuje pewien niedosyt, to znak że na gwiazdkę trza sobie sprawić pełną wersję ^^
I tak małe pytanie mam do osób które już dawno posiadają gierkę i grają po necie > Dużo graczy można spotkać ? Czy jest to jak ze starszymi grami, pustki i kombinuj sam graczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 06:21, FurryThales napisał:

W tym tytule niesamowicie podoba mi się fizyka :D Walka na miecze, magia, i to wszystko...
no coś niesamowitego :) Po demie czuje pewien niedosyt, to znak że na gwiazdkę trza sobie sprawić
pełną wersję ^^
I tak małe pytanie mam do osób które już dawno posiadają gierkę i grają po necie > Dużo
graczy można spotkać ? Czy jest to jak ze starszymi grami, pustki i kombinuj sam graczy ?


serwerów jest w sumie mało i widziałem tylko kilka pełnych serwerów i jeszcze mniej serwerów, na których gra około 4-10 osób, ale multiplayer strasznie mi się nie podoba, wg mnie jest beznadziejny...


i mam pytanie do osób, którzy przeszli poziom Temper of Spiders, jak zabić cyklopa? co prawda jest to zadanie dodatkowe, ale chcę je zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2007 o 14:41, Vesania666 napisał:

i mam pytanie do osób, którzy przeszli poziom Temper of Spiders, jak zabić cyklopa? co prawda
jest to zadanie dodatkowe, ale chcę je zrobić


Jest to dosyć łatwe.Po prostu cały czas wal mu w oczy z łuku.Z 5-8 strzałów i padnie.No,czasami może być tak,że się skuli,to wtedy z miecz,ale to raczej rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować